KIZLIK ZARI

Zar içinde içinde merak etme bir şey olmamıştır 😅
Peçeteyle silince bozulur muymuş? Ya yok öyle bir şey mümkün değil ya mantıksız bir kere

Millet doktora git, Google'da ara diyince beddua etmiş ya şaka gibi. Bir de üniversite okuyorsun, buraya kadar konu açmayı biliyorsun ama istediğin cevabı yapay zeka robotundan alır gibi bulamayınca millete saydırıyorsun.

Vajinanda zarı geçecek kadar bir şey sokmadıysan bir şey olmaz, esnekliğe bağlı belki soksan bile ilk etapta bir şey olmaz. Ama bu kafayla gidersen başına başka şeyler gelir, ah alma...

Arkadaşlar lütfen acilen cevap verin sadece mast yapıyorum parmak sokmak vs hiçbir şey yapmıyorum ama insanın içine yine de şüphe düşüyor vajinamı bi inceleyeyim dedim vajinanın altında bi delik var o deliğin hemen önünde perde gibi mi olur kızlık zarı yoksa deliğin içierisnde midir bilmiyorum o deliği görünce çok tedirgin oldum korku kapladı vücudumu ve hemen bozulur mu kızlık zarı bazı sitelerde dar pantolon giyince peçeteyle silince bozulacağını söylüyor 19 yaşındayım ve maalesef doğu tarafında yaşıyorum böyle şeylere çok önem veriyolar o yüzden korkuyorum lütfen açıklayıcı ve doğru cevap verirseniz sevinirim çünkü düşünmekten kafayı yicem
gerçekten çok komik geldi kızlık zarın yırtılsa nolacak ki yani çok büyük bir şey mi kızlık zarı yırtılması

Sen kendi bedenini nasıl tanıdın mesela? Cinselliği mastürbasyon yaparak anlamaya başlar kadınlar. Bu ergenlik ile başlar, reşit olduktan sonra değil. Aksiyon dediğin şey mastürbasyon başka bişeyden bahsetmiyor. Onun yaşında bunu yapmak doğaldır. Hatta aksine yapmamak bir problem olabilir. Kız ile dalga geçeceğinize, bu toplumda bunun açık bir şekilde neden konuşulmadığını düşünün. Şimdiye kadar bunu bilmemesi onun değil, ona bunu anlatmayan ebeveyninin ayıbı.
Cidden ellerinize sağlık ya sonunda çok teşekkür ederim çooookkk

Hayır bozulmaz. Kendin bakarak göremezsin. Ayrıca Klitoris yukarıda ve mastürbasyon yaparken zevk veren kısım orasıdır. O yüzden aşağılara pek uğrama:) Ayrıca bir arkadaş çok güzel yorum yapmış böyle bir şeye takılma, kendi hayatını kendi istediğin gibi yaşayabilirsin. Bu sadece doğuda değil maalesef tüm türkiye de bu şekilde. Kendine başka bir hayat seçmek için önünde çoookkk uzun bir zaman var.
Çok teşekküüürrr ederiimmm🩷🥹

Millet doktora git, Google'da ara diyince beddua etmiş ya şaka gibi. Bir de üniversite okuyorsun, buraya kadar konu açmayı biliyorsun ama istediğin cevabı yapay zeka robotundan alır gibi bulamayınca millete saydırıyorsun.

Vajinanda zarı geçecek kadar bir şey sokmadıysan bir şey olmaz, esnekliğe bağlı belki soksan bile ilk etapta bir şey olmaz. Ama bu kafayla gidersen başına başka şeyler gelir, ah alma...
İnsanlara Beddua etmiş derken ??? Okuma yetinizi kaybettiniz herhalde direkt bi yorumu okuyup saldırmanın anlamı ne mesela yorum yapan kişi durumu alaya aldım ben de düşüncemi ilettim ne var bunda tam olarak istediğimi yazabilirim sonuçta oda öyle yaptı üniversite okumakla da her şeyi bilmek arasında ki ince çizginin anlamını da çok anlayamadım ne alaka okuyan her şeyi bilmek zorunda mı mesela ?

O delik olmasa adet kanınız dışarıya çıkamaz. Kızlık zarınız vajinanıza serçe parmağınızdan daha kalın bir şey sokmadıkça asla bozulmaz.

Arkadaşlar lütfen acilen cevap verin sadece mast yapıyorum parmak sokmak vs hiçbir şey yapmıyorum ama insanın içine yine de şüphe düşüyor vajinamı bi inceleyeyim dedim vajinanın altında bi delik var o deliğin hemen önünde perde gibi mi olur kızlık zarı yoksa deliğin içierisnde midir bilmiyorum o deliği görünce çok tedirgin oldum korku kapladı vücudumu ve hemen bozulur mu kızlık zarı bazı sitelerde dar pantolon giyince peçeteyle silince bozulacağını söylüyor 19 yaşındayım ve maalesef doğu tarafında yaşıyorum böyle şeylere çok önem veriyolar o yüzden korkuyorum lütfen açıklayıcı ve doğru cevap verirseniz sevinirim çünkü düşünmekten kafayı yicem
Saçmalamayın lütfenn ben kadın doğumda hemşirelik yaptım zar sizin gözle görebilceniz bir yerde degil daha ileri kısımda ve içine her hangi bir cisim veya ilişki olmadı sürece yırtılmaz ki her kadında da zar bulunmaz kendınıze kuruntu yapıp kafanıza takmayın

Saçmalamayın lütfenn ben kadın doğumda hemşirelik yaptım zar sizin gözle görebilceniz bir yerde degil daha ileri kısımda ve içine her hangi bir cisim veya ilişki olmadı sürece yırtılmaz ki her kadında da zar bulunmaz kendınıze kuruntu yapıp kafanıza takmayın
Teşekkür ederim ❤️

Doktorluk bi durumun olduğunu düşünmüyorum içime bir şeu sokmadım sadece tereddüte kaldım ve sordum sizde insanı iyice strese sokmayın
Canım adet kanı çıksın diye bir delik var tanı ki herkeste. Dışarıdan birsey içeri girerse parmak , tampon , adet kabi vs ,vs o zaman bozulabilir tabi ki . Bisey sokmadiysan korkmana gerek yok .

Güzel kardeşim korkma kızlık zarı internetteki yazılanlar gibi hemen bozulan bişey değil bende evliyim 3 çocuk annesiyim o gördüğün delik afedersin penis oraya girince o perde yırtılıyor içine girince kızlık bozuluyo korkma ama dikkat et

O kadar kolay bozulan bir şey olsaydı ohooo. Dünyada bakire kimse kalmazdı. Biz gece 11 den sabah 7 ye kadar uyu uyan anca bozabildik. Sonrasında 3 gün kanama. O kadar kolay değil

O kadar kolay bozulan bir şey olsaydı ohooo. Dünyada bakire kimse kalmazdı. Biz gece 11 den sabah 7 ye kadar uyu uyan anca bozabildik. Sonrasında 3 gün kanama. O kadar kolay değil

Vallla sizin yazdıklarınız içimi çok rahatlattı çok teşekkür ederim

Güzel kardeşim korkma kızlık zarı internetteki yazılanlar gibi hemen bozulan bişey değil bende evliyim 3 çocuk annesiyim o gördüğün delik afedersin penis oraya girince o perde yırtılıyor içine girince kızlık bozuluyo korkma ama dikkat et
Çok teşekkür ederim gerçekten içimi rahatlattınız Allah çocuklarınızı size bağışlasın inşallah

X