Kızlık zarı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlaarrr hepiniz toplaşmışsınız burda dilaraya imalarda bulunuyorsunuz sürekli yani olurmu hiç böyle şey sizde🤣🤣

Eklentiler

• IMG_20230119_195250.jpg
    IMG_20230119_195250.jpg
    29,7 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_20230119_195355.jpg
    IMG_20230119_195355.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 23
Dar gelen iç çamaşırının pantolonun mantara sebep olduğunu duydum da kızlık zoru bozduğunu hiç duymadım.

Yani bunu düşünmek, buna ihtimal vermek bile trajikomik.
İlle de eğitim eğitim eğitim!

Bu kadar imkansız bişey üstüne ısrar ederseniz ne diyim hava akımı bile zarı yırtmış olabilir mi? Pekalaaa.
Ben ısrar etmedim herkesin yorumu sizin yazdığınız gibiydi o yüzden cevap verdim bende biliyorum kızlık zarının ne kadar derinlikte olduğu öyle kolay kolay zarar görmeyeceğini ama basit bişey değil o yüzden soruyum dedim ama sorduğumda pişman ettiler

O kadar eğitim biliyosanız eğitim verin
Ben ısrar etmedim herkesin yorumu sizin yazdığınız gibiydi o yüzden cevap verdim bende biliyorum kızlık zarının ne kadar derinlikte olduğu öyle kolay kolay zarar görmeyeceğini ama basit bişey değil o yüzden soruyum dedim ama sorduğumda pişman ettiler
Ya içinden geldiği gibi konuşan sensin. Offf sal artık bizi ya tamam biz çok terbiyesiz kadınlarız sen en doğrususun

O yorumları ilk yazan sizlersiniz ben ilk kimseye saygısızlık yapmadım hepsini okuya bilirsiniz
Ay evet gerçekten hepimizin de işi gücü yok Dilara konu açsın da bi saldıralım dedik. Öyle insanlar olsak diğer konulara aç bak herkese mi öyleyiz. Biz seni tanımayız etmeyiz sana nasıl bir garezimiz olabilir ki?

Ben nasıl olduğunu kaç cm geride olduğunu biliyorum sadece korktuğum. İçin soorduum ama her yerden bı linç yedim
Tamam işte kaç cm geride olduğunu biliyorsan dar giyinmenin zarar vermeyeceğini de bilirsin. Bilmiyorsan da bak öğrenmiş oldun korkma artık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X