kızlık zarı

Diktirenlere hiç anlayış gösteremiyorum YAni aklım almıyor. Yaparsan karakterli ol ve arkasında dur, bu benim de, ya da yapma, bekle ve sana güvenen bir insanı kandırma. Ne kadar ayıp bir şey, karşındaki erkek anlamasın diye diktirmek.. sanki gerçeği değiştiriyor.
Bide anlamadığım şey, daha yeni yaşamışsın bunu ama buna rağmen Yeni biri olursa onun yüzüne nasıl bakarım diyorsun. Şimdiden ayrılığı düşünüyorsan zaten bir şeyler ters gidiyor? Tuhaf düşünceler... bana göre...

Ben soru sordum sadece merakından. Teşekür ederim

keşke güvendiğin adamla yaşasaydın bunları en azından bitse de bitmese de arkasında durabilirdin

Evli bir insan olmama rağmen bir kere dahi eşim tüm vücudumu aydınlıkta gormedi bu ne rahatlık ya EDEP YAHU EDEP

ya şu konuya da inanmadığım için yorum yazmamıştım ama bu yargılamanız ne alaka?

sizde eşinizden dayak yiyorsunuz mesela biri kalkıp size bağıra bağıra gurur yahu gurur dese hoş olur mu?

Yaptığının arkasında dur hani diyorsun ya bundan sonra hayatıma giren insanın yüzüne nasıl bakarım diye.

Diktirdikten sonra hiç yapmamış mı sayacaksın kendini? Neticede vicdan söz konusu ise yine bakamaman lazım...

Seni öyle kabul edip saygı duyan biriyle evlen

aynen, aynı fikirdeyim.. umursamıyorsa gelip burada sikayet etmesin. sonrasına dair süpheleri endiseleri varsa da bastan önlemini alsın yapmasın. ailesi cevresi yasadıgı yer ve zihniyeti rahat olsa anlarım, ama bunu da yapanlar en cok muhafazakar kesimdeki bastırılmıs genclik. yazık cok uzuluyorum. kız kendi kendine hayatını zehir ediyor. bu kızlık zarını mesele haline getirip namus görevi yükleyenlere yazıklar olsun..

Ya valla çok farklı oldu diktirince kandırmış oluyoruz ama esnek yırtılmıyor diyince gerçeği söylemiş oluyoruz sjdkdksk güzel kafa
aynen iste ben de öyle diyorum, ikisi de kandırmaca diil mi, ikisi de yalan, madem yalan soyleyecek bosuna ameliyat olmasın benim zarım esnek askım kanamıyor ben bakireyim kocacım desin gecsin. bu da yalan, bu da kandırmaca, diktirip ben bakireyim diye yutturmak da kandırmaca.

Evli bir insan olmama rağmen bir kere dahi eşim tüm vücudumu aydınlıkta gormedi bu ne rahatlık ya EDEP YAHU EDEP
Ne saçma
Eşinizin sizin tüm vucudunuzu gormemeside bi garip

Bizimki edepsizlik mi oluyor şimdi eşimiz vucudumuzu görüyor diye

Zaten konu sahibide sevgilisiyle sevişmiş:))
Bu durumu çok takan çok korkan biri buna cesaret edemez bir anda olan bişey değil ki bu... Ben evlendikten 4 ay sonra birlikte oldum eşimle bir anda pat diye olmuyor malesef ki...
kesinlikle öyle. gidisat belli degil mi yani allah askına.. sanki sinemada opusurken birden oldu. eve, otele, vs yere cagırmasından belli olur o gun neyin nasıl gelisecegi. bile bile gidip yapıyorlar ama sonra pisman oluyorlar. hos bunda pisman olacak bir sey yok sonucta sevdigi kisi ile bir seyler yasamıs ama madem bunu kaldıramıyor bastan onlemini alması lazım.. ya da takmayacaksın, umrunda olmayacak o zaman istedigini yap. karsısındaki de gerilmez hem. simdi kızlar erkeklerle yatıyor ki karsıdakine sorumluluk yuklesin yakasına yapıssın evlenmek icin koz olsun diye. herkes cakal.

Hocam benim esimtum vucudumu gordu
Ben simdi EDEPSIZ MIYIM YAHU

Konu sahibi rahat tamam da sizinki de basbayaga anormallik.. ne moda oldu bu laf da "EDEP YAHU" bir bitmediler moda haline getirdiler guzelim sozu olur olmaz kullanir oldular...

Hahahahahahhahah siz kesin kıyafetlerle duşa giriyosunuzdur. Ah ah banlanma olayı olmasaydı nasıl da dalga geçerdim sizinle of of

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…