kızlık zarı

:oha:YA fake olsun olmasin bu kafada cok kiz var maglesef! O kadar seviş, her halti ye sonra zar patladi!! Zar yirtilmasa hala namuslu mu sayilacagini saniyorsun? Mesele sadece o et parcasi mi yaa?!
Irite oldum:olamaz:

Sen kendini düşünmezsen elin adamı niye düşünsün seni?
Yapcak birşey yok.. ilerde evleneceğin insana açıklarsın istemem derse kendi tercihi.. yalan dolan ameliyat bilmem ne uğraşma bnce. Seni seven böylede kabul eder.

kesinlikle öyle. gidisat belli degil mi yani allah askına.. sanki sinemada opusurken birden oldu. eve, otele, vs yere cagırmasından belli olur o gun neyin nasıl gelisecegi. bile bile gidip yapıyorlar ama sonra pisman oluyorlar. hos bunda pisman olacak bir sey yok sonucta sevdigi kisi ile bir seyler yasamıs ama madem bunu kaldıramıyor bastan onlemini alması lazım.. ya da takmayacaksın, umrunda olmayacak o zaman istedigini yap. karsısındaki de gerilmez hem. simdi kızlar erkeklerle yatıyor ki karsıdakine sorumluluk yuklesin yakasına yapıssın evlenmek icin koz olsun diye. herkes cakal.
Aynen valla... sanki sadece öpüşmeyle kızlık zarı yırtılıyormuş gibi bir anda öptüü ve paaattt :KK53: "anaaam gitti benim zar" gibi basit bişey gibi bir anda oldu demeyi anlayamıyorum...
Tecavüz olsa bir anda dersin de kendi isteğiyle yapmış neyi kafası bu :))

siz resmen sahtekarlık için bizden yardım mı istiyorsunuz. O zaman iradene sahip çıksaydında bu telaşı yaşamasaydın keşke. zarını diktirince vcdanında sesini kesebiliecek misin acaba çok merak ediyorum.. Hadi canım canımm buradan sana ekmek çıkmaz

Evli bir insan olmama rağmen bir kere dahi eşim tüm vücudumu aydınlıkta gormedi bu ne rahatlık ya EDEP YAHU EDEP
Kendinize güveniniz mi yok sizin , çok mu normal yani eşinizin tüm vücudunuzu görmemesi . İnsanları yargılarken düşünün sizin haddiniz değil , herkes kendi yaptığından sorumludur.

Evli bir insan olmama rağmen bir kere dahi eşim tüm vücudumu aydınlıkta gormedi bu ne rahatlık ya EDEP YAHU EDEP

ne ilgisi var? Ayıp mı ilişkiye girmek? Mevzu bu değil asıl daha yanlış olan kızlık zarını dikmek istemesi!
Sevişmek kötü birşey değil sizde kocanızla rahat sevişin bu kadar kasıntı olmayın. Vücudunu görmedi diye doğru musunuz yani ne ilgisi var?

Hahaha ne yapiyim bacim valla daha neler duycaz neler gorcez :) insan hic mi karisini kocasini ciplak gormez.. ya da gormek istemez? bu isin mantigini anlatsin biri bana :) birde gorenlerde edepsiz oluyo galiba bi yasima daha girdim yeminlen :)
Aynen valla bende anlayamadım ama utanıyordur belkim bilemedim yani :))))

Merhaba, sevgilimle birlikte oldum ve şuanda korkuyorum eğer beni bırakırsa ben naparım nasıl başkasının yüzüne bakarak hıcbırsey olmamış gıbı davranırım dıye dusunuyorum. Aslında olmaması gereken birseydı ama bende yaptım bunu yapmam demeyın malesef bır anda oluyor ve kızlıgınız bozuluyor erkekler o kadar rahatkı senı bıe dusunmuyorlar ne olur bana yardım edın kızlık amelıyatı olan varmı olduysanız nerde oldunuz ve o ılk gece kanamanız ve yırtılmanız oldumuu lutfen yardım edın bana
Yuh !

X