kızlık zarı

Benden daha uzun süreli üye değilsiniz ama bu da önemli değil. haklı olabilirsiniz. Bu kişi fake olmayabilir, gerçekten çare arıyor olabilir. bu kişi olmasa bile aslında bunu yaşayan çok kız çocuğu var.
hesabım fake degıl ben 28 yaşındayımm bugune kadarr başkasıyla öpüşmedım bılee ama karşımdakı kısıı o kadar akıllıkıı yavas yavas sızı o yataga ıtıyor ve ne oldugunu bıle anlamıyorsunuz yapma dedım halde boyle bırsey oldu

hesabım fake degıl ben 28 yaşındayımm bugune kadarr başkasıyla öpüşmedım bılee ama karşımdakı kısıı o kadar akıllıkıı yavas yavas sızı o yataga ıtıyor ve ne oldugunu bıle anlamıyorsunuz yapma dedım halde boyle bırsey oldu
Sizin İsteğiniz dışında mı oldu? Gerçekten böyle birşey olduysa çok üzücü diktirme işlemi vs nasıl oluyor bilmiyorum ama kendine güvenin olsun ve kimseyi kandırma. Korunma vs oldumu

Senin canın sıkıldı ise ne mutlu bana
sen de mutsuzsun galiba hırsını gelip burada cıkardıgına göre amacın milletin canını sıkmak olmus, seni zavallı :deli: burada insanlar derdini sıkıntısını paylasıyor senin gibiler de millete laf atarak kendini tatmin ediyor, sözde gururlu onurlu namuslu kadın ilk kez kocasıyla birlikte olmus ya, kocası bile onu cıplak görmemis ya. bu kadınlık degil utanc bence erkegin malı olmak. alabiliyorsan yardım al insanların da canını sıkma. bosluktan napıcaını sasırmıssın resmen.

Umarım korunmussundur

Olan olmuş artık kendinizi sevin..

Görenler edepsiz demedim düzgün okuyun ama cinsel birliktelik için evliliği beklemesi gerekirdi bunu cahillik geri kafalilik diye algilamayin
Bende aynı şekilde senin gibi evlilik öncesi birlikteliği onaylamıyorum ama sen direkt "benim koca beni aydınlıkta bile görmedi" deyince garip geldi belki utanıyordur dedim...

Bişeyi anlamıyorum ya bi Dudaktan öpüp ileri seviyede yuzeysel Öpüşmek ile zarı yirtcak seviyede sevişmek bence ayni kapıya çıkıyor...
yani şimdi zar bozulmasaydi da bence yine bunları yaparken korkmaliydin ya beni birakirsa öbür karşıma çıkanın yüzüne nasıl bakacam die...
Ki eğer o zaman dusunmediysen bence şimdi de düşünme çünkü her 2side aynı şey.. zevkine yenik dusebilirsin sorun yok o yüzden korkuyorsan bile o sevgilim olacak adama guvenmedigin aşikar yenik düşüp ipleri eline verme ezdirme kendini henüz onunla birlikteyken başka hataya da düşüp tekrarlama.. zaten adam olmayıp birakirsa seni diktirirsin m.etme

Şimdi ne yazsam o kadar boş kalacak ki.. 28 yaşına kadar bir erkekle görüşmemiş olmanız ve sonrasında belki de ilk sevgilinizle bir şeyler yaşamanız. Seni kınayamam çünkü senden çok daha büyük hatalar yaptım ben hayatta. O yüzden ilk söyleyeceğim şey, bu adamdan uzak dur. Onun seni bırakmasından korkman o kadar saçma ki. Esas yapman gereken bu adamdan kaçmakken, senin kendi 2 bacağın arasında kendi namusunu araman.
peki diktirmeli mi diktirmemeli mi? Bişey söyliyim mi? eğer karşına bunu önemsemeyecek bir adam çıkacaksa, böyle bir çevredeysen diktirme. Ama hiç sanmıyorum nedense. çevren sığ ve kıtsa, namusu buralarda arıyorsa diktir kardeşim. Senin yüzüne sırf bu yüzden kötü bir laf gelecekse diktir gitsin. Bizim ülkemizde yetişen o yağız delikanlılar, senin bu kadar dürüst olmanı kaldıramayacaklar nasıl olsa

hayır görmeden nasıl yapıyolar ben onu çözemedim, el yordamıyla buluyo zaar:KK70:
Bana göre arkadaş öyle demek istemedi."Demek istediği eşimle bu kadar rahat olamazken ,yeni tanıdığı veya sevgilisiyle nasil bu kadar rahat olabiliyorlar.

Bana göre arkadaş öyle demek istemedi."Demek istediği eşimle bu kadar rahat olamazken ,yeni tanıdığı veya sevgilisiyle nasil bu kadar rahat olabiliyorlar.
Kendimden yola çıkayım. Ben eşimle rahat olamıyorsam, orda sorun var demektir. Bana göre böyle. Ama arkadaşın bakış açısı farklı, o da öyle yetişmiş, ona bunun doğru olduğu söylemişler, bana da farklı şeylerin doğru olduğunu söylediler. Bakış açısı dediğimiz olay bu. Onun söylediği bana ters, benim söylediğim ona.

arkadaşlar evliyken eşiniz sizi aldatsa nasıl hissedersiniz buda aldatmanın bir çeşidi bana göre evliyken aldatılmak ne kadar kötü ise buda okadar kötü yalanların,aldatmaların üstüne kurulmuş bir evlilik uzun ömürlü olamaz herkes hak ettiğini yaşar biz hayvan değiliz yaptığımız hareketlerin bilincindeyiz
isteyen istediği hayat tarzını benimseyebilir ilişkimi yaşamak istiyorsun yaşa kardeşim erkekler bakire kadın mı istiyor ister kardeşim.sende ben bakire değilim demeyi bilmelisin haa yok ben bunu diyemem toplum bana ne der erkek arkadaşım benimle evlenmez gibi düşüncelerin varsa bu işi yapmayacaksın yaptıysan da sonuçlarına katlanacaksın.
mutlu evlilikler düzgün insanlarla kurulur karşılaştığı ilk sorunda eşine yalan söylüyerek onu kandırarak değil.sizler yani her haltı yiyip sonra zarını diktirip kendilerini bakire diye adlandıran aciz insanlar sizler isteseniz de mutlu olamazsanız karşınızdaki insanı hiç düşünmeden nasıl böyle birşey yaparsınız adalet er geç yerini bulacaktır ama bu dünyada ama öbür dünyada acıyorum sizlere acıyorum zavallılar..

yanlış anlaşılmak istemem eğer eşler birbirlerinin daha önce ilişki yaşamış olmasını sorun etmiyorlarsa onlar diyeceğim tek şey mutluluk dilemektir
benim kızdığım şey birilerini kandırmaya çalışmak aldatmak yalan söylemek

Müslüman olanlar için Kur'an 'dan bir ayet:
Zina eden erkek, zina eden veya müşrik olan bir kadından başkası ile evlenemez; zina eden bir kadınla da ancak zina eden veya müşrik olan erkek evlenebilir. Bu, müminlere haram kılınmıştır.

Merhaba, sevgilimle birlikte oldum ve şuanda korkuyorum eğer beni bırakırsa ben naparım nasıl başkasının yüzüne bakarak hıcbırsey olmamış gıbı davranırım dıye dusunuyorum. Aslında olmaması gereken birseydı ama bende yaptım bunu yapmam demeyın malesef bır anda oluyor ve kızlıgınız bozuluyor erkekler o kadar rahatkı senı bıe dusunmuyorlar ne olur bana yardım edın kızlık amelıyatı olan varmı olduysanız nerde oldunuz ve o ılk gece kanamanız ve yırtılmanız oldumuu lutfen yardım edın bana
Olursan lütfen bana da bilgi ver :KK43:

X