kızlık zarı

canommms

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2017
457
818
35
Merhaba, sevgilimle birlikte oldum ve şuanda korkuyorum eğer beni bırakırsa ben naparım nasıl başkasının yüzüne bakarak hıcbırsey olmamış gıbı davranırım dıye dusunuyorum. Aslında olmaması gereken birseydı ama bende yaptım bunu yapmam demeyın malesef bır anda oluyor ve kızlıgınız bozuluyor erkekler o kadar rahatkı senı bıe dusunmuyorlar ne olur bana yardım edın kızlık amelıyatı olan varmı olduysanız nerde oldunuz ve o ılk gece kanamanız ve yırtılmanız oldumuu lutfen yardım edın bana

Burada ne yapılabilir ki?
Oturduğunuz yerdeki en yakın kadın doğum doktoruna gidip diktirin.
Diktirmek sevişmekten daha kolaydır bence.
Anestezi falan yapıyorlardır belki hiç bir şey hissetmezsiniz.

Buralar yanar az sonra :) En iyisi yorumu yapıp çekilmek.
Bekaretini problem etmeyecek biriyle evlen ilerde aklını kullan yaşın kaç bilmiyorum ama oku bilgili kültürlü ol elin iş tutsun ve asıl önemlisi ilerde evliliğinde söz! sahibi ol .Keşke olmasaymış ama olmuşla ölmüşe çare yok yaptığının arkasında dur hileli hurdalı yollara başvurma. Umarım birgün biter bu bekaret cehaleti
Haaa birde ; beni bırakırsa ne yaparım korkusuyla herşeyine olur verme istemediğin hiçbir şeyi yapmak zorunda değilsin ve kendini ezdirme şu cehaletten de kurtul artık. Dünyanın sonu değil.

Böyle oyunlara ne gerek var karşındakini neden kandırıyosun ?
Madem yaptın istedim sevdim yaptım diyecek yüreğin olsun biraz.

Fake olmadigini varsayarak yaziyorum ama buyul ihtimalle fake.

Diktirecekmis.
He canim he
Yaparken dert etme bunlari,
Sonra "yok mu diken" diye dolan.
Allah hepimize akil fikir vermis.
Kafanin icindeki beyin kullanilmak icin var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…