Kızlık zarı dikimi sürecim..

Yaa işte acizler aptallar kendilerini üstün sanıyorlar bı bok degiller

O masaya her yattigim da aynı şeyi düşündüm topunun canı cehenneme iki damla kan gelecek diye ne kanlar akıttım defalarda o masada zihniyetleri batsın.m
Sanırım herkesler de öğrenmiş cevren ailen falan şehir de değiştirmişsin zaten inthar edecek kadar bir can acısı olmuş bari fiziksel acı ile bu kadar cektirmeseydin kendine sonradan...
Peki o dokularin sertleşmesi sorun çıkartır mı ilerde sordun mu hiç?

Ailem öğrenmedi çok şükür. Ama çevremdeki arkadaşlarım vs öğrendi ondan ona çok şükür ki ailecek ciktikta oradan ailem bişe duymadı çok daha büyük problem yaşardım. İlişki vs konusunda dokuların herangi bı sıkıntısı yok ileride ama tekrar dikim olursa bilmiyorum yine var tutmama ihtimali şuan için dikim yaptırmıycam bı süre. İçim ne kadar elvermese de bana bunu yasatan insanla barıştım farklı şehirlerdeyiz bana herangi bı zararı olamaz artık ama dikisler tutmuyor karşıma doğru düzgün kimse çıkmıyor bütün yollar beni ona itiyor gibi. Son bı şans verdim son kez deniycez. Bilmiyorum kafam çok karışık o masaya bidaha yatmak istemiyorum. Umarım düzelmiştir umarım bir kez daha hayal kırıklığı yaşatmaz.

Sırf son çaren diye barıştığına eminim
Ona hala bir duygun olduğunu sanmıyorum
ama değil inan düzgün zihniyetli adamlar var...hakkında hayırlısı

Sırf son çaren diye barıştığına eminim
Ona hala bir duygun olduğunu sanmıyorum
ama değil inan düzgün zihniyetli adamlar var...hakkında hayırlısı
Aminnn canım inşallah bilmiyorum bana son çarem olduğunu düşündüğüm için kabul ettim gibi geliyor çok yoruldum çünkü bu savaşın bitmesini istiyorum

Gecmis olsun.Su an hayatinizda biri var mi merak ettim...Cunku anladigim kadari ile siz aslolan biri icin degil kendi vicdaninizi susturmak icin yaptirmissiniz bunu...Yani size bunu yasatan kisi sanki hic yasatmamis gibi olsun diye hissetmek icin... Dogru mu anladim?
Siz bir bayan olarak zaten cok degerlisiniz bunu hic unutmayin olur mu? Kendinizi sevin, kendinize asla kusmeyin, hele ki intihar bunu son care olarak bile dusunmeyin...Hala bi nefret korku var icinizde , okurken hissettim bunu, nefret etmeyin olmus bitmis artik, korkmayin cunku o gunler geride kaldi
Ve sadece Allah'a sonra da kendinize guvenin...Baska hic kimseye degil

Rabbime sığınmaktan başka çarem yok.. ona yalvarıyorum ondan istiyorum sadece bı yol göstersin ben çıkamıyorum çünkü içinden hayatım da kimse yoktu . Dün bunu yaşadığım kişiyle barıştım son kez deniycez saçma onunla olmam biliyorum ama şartlar beni bu duruma itiyor dikislerim tutmuyor ben kurtulamiyorm bu durumdan başka çarem kalmıyor gibi. Bilmiyorum istemiyorum onunla olmayı yada istiyorum ne istediğimi biliyorum. Düzelmis olmasını bana aynı şeyleri yasatmamasini çok isterim aslında ama emin olmiycam bundan asla

Bende evlendiğimde kanamam olmadı, daha önce den hiç birlikte olmadım kimseyle ama neden olmadı anlamadım, ilk ilişki hatta çok ağrılı oldu doktora gittim alttan muayene oldum, zaten kızlık birliktelik de bozulmadysa o zaman bozulmuştur, ama eşim hiç takılmadi, sormadı bile, aramızda lafı bile geçmedi, o yüzden her erkek bir değil belki takılmaz bile evleneceğiniz kişi, inşallah sizde de öyle olur, ülkece halen bu zihniyeti yenemedik maalesef, namus sadece kadına özel sanki

Okulda bence şunların dersini de vermeliler belki benim durumumda ki kızlar benim düştüğüm hale dusmezler

Okulda bence şunların dersini de vermeliler belki benim durumumda ki kızlar benim düştüğüm hale dusmezler
O da çare değil, zihniyet değişmedikten sonra, kimse sınanmadigi günahın masumu değildir, insanlar evlenmez sin ne zaman evleneceksin der, çalışmasın ne zaman atanacan diye sorar, evlenirsin çocuk yok mu der, çocuk olur bu sefer ne zaman öleceksin diye soracaklar, demem o ki kimse kendi hayatına bakmaz, herk s kendine baksa keşke,

O kadar haklı bı sitem ki hep elalem ne der diye yaşıyoruz ve bı bitmiyorlar

O kadar haklı bı sitem ki hep elalem ne der diye yaşıyoruz ve bı bitmiyorlar
Elalem ne der anlayışın dan yorulduk artık, kimse kimsenin ne yaşadığını bilemez, o yüzden eşinle senin aranda bir mevzu zaten, bize kimse bişey sormadi , ne eşimin ailesi ne benim ailem, hangi devirde yaşıyoruz, soramazlarda, inşallah anlayışlı bir eşin olur dizinde, bu dertlerinjz kalmaz, unutmayın hayatta sizden daha önemli kimse yok, her kadın özeldir

İnşallahhhhh Allah gönlüme birini nasip ederde huzur bulurum ve yaşadığım onca şey bir kere bile gelmez aklıma teşekkür ederim iyi dilekleriniz için

kendinize ya diktirecem yada eski sevgilimle tekrar barışacam diye 2 secenek belirlemissiniz bunun dışında bir seçenek yokmuş gibi kendinizi gercekten boşu boşuna üzüyosunuz, üstelik vajinaniza hasar veriyosunuz. dikiş yaptikca vajina girisindeki kaslar zarar görüyo. bi arkadasim diktirmisti, evlendikten sonra zevk alamadigini söylemişti. bende sizin gibiydim evlendim soyledim eşime, benden öncesi beni ilgilendirmiyo diyip önemsemedi. çevremdede cok var böyle, eskisi gibi erkekler takilmiyo buna.

Çok isterim bende böyle olmasını ama inanın öyle biri hiç çıkmadı karşıma yaş oldu 27 halen daha denk gelmedim ben bunu önemsemeyen birine şartlar insanlar beni buna zorladı yoksa düşünmüyordum hiç

Sizin probleminiz birşey değil,
Görümcem 3 yıl evli kaldı, 2 çocuk yaptı, boşandı çocukları eski kocasına bıraktı.
Gebzede paralı karadenizli mütayit koca buldu. Kukusunu diktirip bakire olarak tekrar evlendi.
Üstekli karnında kocaman sezaryan kesiği varken. Yani zihniyete bak: sezaryan kesiği önemli değil, önemli olan "gerdekte" kan gelmesi, adeta orta çağıda yaşıyoruz sanki.

Sizin kocanız o kadar önemsiyor mu bakireliği.

Ben evlenirken bakire değildim, kocam bakiremisin neye kan çıkmadı diye sormadı bile.

Son düzenleme:
Kan zihniyetini hiç anlamış değilim hersey kanla ölçülmüyor tek kana bakarak bir kişinin hiçbirsey yaşadığı belli olmaz ki bence dürüstlük önemli benim de eşim hiç sormadı geçmişimi İlk ilişkimiz de kan gelmedi eşim hiç sormadı bakire değil misin diye bir soru hiç sormadı .açıklama yapmak zorunda değilsiniz ki güvenmiyorsa güvenmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…