Kızlık zarı dikimi sürecim..

Kimseyi yargılamak bize düşmez başına talihsiz bir durum gelmis gecmis olsun umarım bundan sonra gönlünce olur her şey ve seninle evlenen adam da bu durumu sorun dahi etmeyecek biri olur sen yine de gönlün ve kafan rahat olsun istemişsin bunun için çaba sarfetmissin saygı duymak düşer bize kimseye kendini açıklaman zorunda değilsin insanları yargılamak en kolayı mutlu bir beraberlik dilerim sevgiler.

Valla umarım öyle biri çıkar karşıma da bu işkence de kendimle savaşım da biter asla bana soru sormaz karşımda ki ben hiç istemiyorum zaten yalan söylemeyi. De bu dediğiniz olay gercek mi cidden ee o çocuklar yokmuş gibi nasıl davrancak illaki bir gün bir yerden çıkar bu bakaret gibi birşey değil ki

Teşekkür ederim Allah razı olsun eskiden çok takardim da yargilayanlari açıkçası şuan umursamıyorum bu hayat benim ve ben ne yaşadığimi nasıl insanlarla karşılaşıp bu kafaya nasıl geldigimi yalnız ben biliyorum insanlara konuşmak yargılamak kolay öyle yapsınlar

Haklisin. benim ilk defa kanamam falan olmadi. ama kendim doktora gittim anlatti biseyler iste nadir gorunsede olur dedi. ve esime zaten bakire olmayarak evlendik. adam dediyin o iki damla kani degil seni sever ve kabul eder. zaten bence yaptigin sey gereksiz bir erkek icin deymez oldugun gibi kabul etsiz seviyorsa.

Seven insan zaten geçmişe bakmaz sadece erkeklerin çoğunda şu var bu konuyu aklından çıkaramıyor bir kesim

Suan nasılsın her sey yolunda mı ? Ben bile isteye yasadım ve hala o kadar şoktayım ki biten nişan mevzusundan sonra buna üzülmeye sıraa gelmedi, onu o kadar begeniyordum ki ben bile isteye kendim yaşamaya gittim yani... Üzülemiyorum, diktirmeyi düşünemiyorum...

ölecekle olacağa çare yok ben de bunu yaşadıktan sonra konularımdan anlarsınız boşuna takmışım hiç üzülmeyin herseyin hayırlısı

Hiç birşey yolunda değil aslında iyi olduğum da söylenemez. Bilmiyorum onlar sefasını sürerken biz cefa cekiyoruz gelemiyorum buna

Başına gelenler için çok üzgünüm. Alti ustu zar gibi bir doku için kendi hayatından vazgeçmek istediğin için daha da üzgünüm. Toplum olarak öyle anlamlar yüklüyoruz ki sonra da altında böyle eziliyoruz. Ama bu düzenin önüne geçmek sadece bizim elimizde. En başta sen kendini eksik görmemelisin. Kendini kimseye beğendirmek, kabul ettirmek zorunda değilsin. Hele ki ahlaki bacak arasında arayan bir sürü gerzek insana...

O kadar güzel bı yorumki bu aralar hep bende bunları düşünüyorum.. sanırım o yüzden de yalnızım hep

Doktor Müjdegül Karacanın kızlık zarı hakkında youtube videoları var bir izlemenizi tavsiye ederim. Kendisi de ankara da doktor. Ve şunu söylüyor insanlar kızlık zarına o kadar inanmışlar ki onlara bunun aslında hiç var olmadığını anlatamıyoruz inandiramiyoruz. Bu yüzden kızlık zarımı dik diyen herkese sadece iki dokuya dikiş atıp yollayıp paramızı alıyoruz diyordu. Her doktor sırf para için lafını bile yapmadan var olmayan bir şeyi dikiyor. Veee asla hiç bir doktor şöyle bir bakarak senin kızlığın bozuk zaten diyemez kim dediyse hemen dava ac paraya para demezsin o da mesleğinden men edilir. Çünkü kızlık zarı bakılıp görüle bilen, yırtılıp patlayıp kanaya bilen bir şey değildir. Mesele konu bayağı uzun ama diyeceğim o ki kızlık zarı diye bir şey yoktur. Orada ki kanamalar kılcal damarlar, kasilmadan kaynaklı olabilmektedir. Ben sırf bu kananalardan korktuğum ve çevre korkusu yüzünden vajinusmus hastası oldum. 1 buçuk yil sonra araştırdım okudum öğrendim ve yendim. Ne bir kanama oldu ne bir acı. Kendimi hazır hissetmediğim bir dönemde ilişki denediğimde tahrişden dolayı kanamam oldu ama bu kızlık zarı değildi kuruluktan dolayı olan bir vajina duvarı kanaması oldu. Yasadigin olaya da üzüldüm önemli olan şuan ki ruh halin düşüncelerin geçmişi bırak gitsin bugün senin için çok değerli. Kızlık zarı olayını da dert etme. Kimseye bir şey ispatlamak zorunda değilsin. Evleneceğin kişi olurda bunlara takintiliysa ilişki sırasında kendini çok kasarsan istesen de istemesen de kanaman olacaktır. Umarım karşına çok güzel iyi insanlar çıkar. Ilişki konuları içinde dediğim gibi Müjdegül Karaca olur cem keçe olur onları takip et dinle oku çok faydalı bilgiler var.

Canım benim çok güzel şeyler yazmışin. Ben dinledim o doktoru ondan sonra zaten kafam biraz rahatladı en son dikisimin yine tutmadığını öğrendim mesela ama gitmedim bidaha aynı şeyi yaşamak istemiyorum öyle akışına bıraktım umarım bir daha bu eziyetleri çekmeme su psikolojiyi yaşamama sebep olmayacak biriyle olurum hiç sırf kan gelsin diye kendimi o masaya atmam

Merhaba hangi şehirde yaptırdınız Peki nasıl anlaşılır geçici mi kalıcı mı yaptığı.

Dün bende oldum bi operasyonu.. o gunu atlatmak icini rahatlattı.. ama gercekten gittin oldu bitti bi durum deil

Hem erkeklere çok kızıyorsunuz hatta buna takanlardan nefret ediyorsunuz. Kandırılmayı hak ediyorlar diye kinle konuştuğunuz insanla "evlenmek" istiyorsunuz. Hayatınızı beraber geçireceğiniz erkeğin bu zihniyette nefret ettiğiniz biri olmasını mı uygun görüyorsunuz? Ya böyle düşünsem bu tür erkeklerle gerekirse hiç evlenmezdim.

Size bunu yaşatana beddualar okuyorsunuz. Ateşlerde yansın diyorsunuz. Size tecavüz etmiş gibi anlatıyorsunuz. Sonra da onla barışıyorsunuz.

Çok ilginç bir insansınız. Size sadece tek bir tavisye vermek istiyorum. Bu hayatta sizden daha değerli kimse yok. Başkalarının ne düşündüğünü umurasamayın. Kendi doğrunuzu yaşayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…