Kızlık zarı dikimi sürecim..

Umarım güzel haberlerini alırım, inşallah paylaşacağım haber edeceğim kızlar söylemeyin kimseye boyun egmeyin değmiyor bu insna ogluna
İnsallahh canım inşallah. Evet değmiyor dürüstlüğü hak etselerdi şuan bu durumda değildim bu ihtimali de degerlendirmiyordum çok dürüst olduğum zamanlar oldu kötü ben oldum. Kötü olmak istemiyorum istedikleri yalan söylememizse soyliycem bende ha karşıma çok iyi biri çıkar emin olurum ondan oturur herşeyi anlatırım beni yargilamayacaginq inanırsam umarım öyle biri çıkar karşıma çünkü kimse istemez böyle bir yükle yaşamayı bende istemiyorum

Şimdi önceliğim namus bekçileri namus abideleri hatta namusu bacak arasından gelen iki damla kana bağlayıp ee insanları kandırıyorsunuz diyen zihniyetler tek kelime yazmasın. Kimin ne yaşadığını bilmeden kalkıp yargı dağıtıyorsunuz ben istemsiz birşeye zorlandım ve bunun açıklamasını bir Allah'ın kuluna yapamadım! Hatta ve hatta her haltı yediği için kendiyle gurur duyan sözde adamlar bile bana evlilik şartı için sorduklari ilk soru bakiremisin oldu ! Meğer öyle işte böyle.. isteyerek dahi yaşamış olsak sizin pipinizden kan gelmiyor diye size sevap bize günah değil gökten kadına günah erkeğe sevap diye inmedi.. ha kadınlarda bunu zaten kendi kendine yapmıyor erkek yapıyor sonra ortadan yok oluyor olan kadına oluyor. Neyse yargimi dagittigima göre konuya gireyim..
Şimdi benim başıma 2016 da bir olay geldi. Kabullenemedim kimseye de anlatamadım biliyorum birine söylersem ooo açık kapı diyip yanıma sırf onun için yaklaşacaklardi.. çok zor zamanlar geçirdim intihar ettim balkondan atladım hayatım zindan oldu. Sonra gerçi en yakın arkadaşıma anlattım dost bildim ufak bir kuyruğuna basınca önüne gelene üstüne katarak anlattı.. ilk tavsiyem içinizde tutun çok zor ama kimse dost değil yapmayın.
2018 de parayı denklestirdim bı doktor ayarladım Ankara 'da gittim kurtuldum sanıyordum yalanmış.. 3 ay sonra kontrole çağırdı sorun yok dedi düğünden 1 hafta önce gel dedi bunu herkese yapıyorlar kanmayın öyle bişe yok 3 ay sonra tutmuşsa tutmustur geçici yapıp yolluyor düğünden önce AA tutmamis diyip tekrar geçici yapıyorlar. şehir değişikliği yaptım şu an yaşadığım yerde içim rahat etmedi senelerde geçti bı kontrol ettireyim dedim bibdoktor buldum kalıcı dikim de süre sınıri yok açılmıyor bir kere tutunca. Doktor baktı ne dikişi dedi sana geçici yapmış yollamış kim yapmışsa dedi ben beynimden vurulmusa döndüm..
Üstüne dokularim sertleşmiş.. defalarca kez bu işlemi yaptırabiliyorsunuz ama her seferinde ağrı iki katına çıkıyor.. ilk seferinde de öyle denildiği gibi kolay değil bunu da bilin çok zor evet yarım saat kadar sürüyor ama o masaya yatmak ölüm gibi ki hayatımda ağda yaptirmisligim yok ben o kadar utanirdim... Sonrasında ki ağrı da inanın anlatilanlar gibi küçümsenecek bir ağrı değil hele bir de kimse bilmiyorken...
Ben defalarca bu işlemi yaptırmak zorunda kaldım Şu an ki doktorum Allah razı olsun gerçekten çok iyi başından atmıyor oldu hadi git demiyor. Dokularim sertlestigi için dikişler tutmuyor tam 4 kez aynı işlemi oldum daha yeni sonuncu da tuttu.. 3 ay sonra son kontrolüm var.. öyle düğünden önce gel filan da demiyor doktorum 3 ay sonra tuttuysa bidaha açılma ihtimali yok inşallah...
Buraya yazma nedenim ben çok araştırdım doğru düzgün başından geçenleri anlatan yok süreci düzgün anlatan yok zorluğundan bahseden hic yok...
Bu konuyla ilgili acısı olan düşünen vs biri varsa ben buradan elimden geldiği kadar sorularınızı cevaplarım. Allah rızası için tekrar diyorum kınamak yargılamak için kimse yazmasın. Başınıza verir Allah altından kalkamazsınız...
Merhaba anlattıklarını okurken kanım dondu allh yardımcın olsun güzel kardeşim benimde basıma geldi böyle birsey bende kahroluyorum cok korkuyorum napcam bilmiyorumda mecbur bu ameliyatı olucam ama kim dogru kime güvenebilirim gercekten bilmiyorum bana yardımcı olurmusun bende kalıcı işlem yaptırmk istiyorum😔

Merhaba anlattıklarını okurken kanım dondu allh yardımcın olsun güzel kardeşim benimde basıma geldi böyle birsey bende kahroluyorum cok korkuyorum napcam bilmiyorumda mecbur bu ameliyatı olucam ama kim dogru kime güvenebilirim gercekten bilmiyorum bana yardımcı olurmusun bende kalıcı işlem yaptırmk istiyorum😔
Tabiki olurum canım özelden yazıcam sana

Yaşantılar vs... Birden bire böyle olmadım yani.. hiç bı suçum yokken çok büyük olaylar yaşadım. Ben ağzımı açıp kimseye anlatmazken en yakınım bildiklerim asla sana kullanmam diyip benimle benim derdime ağlayanlar en ufak şeyde beni rezil etti. Üstüne bin katarak.. ben 4. Kattan kendimi attım canımdan oluyordum halen daha acısını çekiyorum. En ağırida açıklamaya çalıştığım insanların bana inandığını sanıp sonra niyetlerini fark etmem oldu. Ben memleket bildiğim şehirden oldum. Yaşayamadım dayanamadım kimseye açıklama yapmak istemiyordum çünkü kimse dinlemiyor. En iyisi susmak dedim kaçtım. Çok fazla sey var çok şey ama işte o yüzden artik katlanamiyorum hepsi bu. Belki çok küçük çok önemsiz bir konu ama Allah kahretmesin ki ben doğuluyum küçükken aman atlama zıplama bisiklete binme kizligin bozulur diye diye büyüttüler. Belki de oyuzden bu kadar mahvoldum. Belki de en çok güvendiğim insan bana bunu yaşattığı için.. belki belki diye siralarim. Üslubum sert olmus olabilir sebebi tamamen yorgunluk.. hoşçakalın 🤗
Ahh cnm yaa. Bunun yüzünden hayatını mahvetmeye kadın doğumcularda o işlemi yaptırıp bu travmayı yaşamaya değer mi. Artık buna takan insanlar kaldımı? Ama var tabii olmazmı. Bende küçük yerde böyle fikirli bir çevrede büyüdüm. Tanıştığım veya tanıştırıldığım her erkek önce böyle bir ilişki istedi ben güvenmedim yaşamadım 40 yaşındayım bekarım ve bakireyim geçenlerde kadın doğumcuya gittim kontrole neredeyse bakire olduğumdan utandım. Bir sıkıntımı var dedi. Yani bu dönemde böyle şeylere takan yok. Bir şey için canını sıkma.

Ahh cnm yaa. Bunun yüzünden hayatını mahvetmeye kadın doğumcularda o işlemi yaptırıp bu travmayı yaşamaya değer mi. Artık buna takan insanlar kaldımı? Ama var tabii olmazmı. Bende küçük yerde böyle fikirli bir çevrede büyüdüm. Tanıştığım veya tanıştırıldığım her erkek önce böyle bir ilişki istedi ben güvenmedim yaşamadım 40 yaşındayım bekarım ve bakireyim geçenlerde kadın doğumcuya gittim kontrole neredeyse bakire olduğumdan utandım. Bir sıkıntımı var dedi. Yani bu dönemde böyle şeylere takan yok. Bir şey için canını sıkma.
Benim karşıma öyle insanlar çıktı ki sanki gökten Allah kadına gunah da sana değil diye indirmiş bunlarda üstüne alınmış gibi insanlar. Ben erkeğim yaparım dediler durdular hele biri varya senelerce oyaladı beni bir tane bisemi gizlemedim ama her fırsatta yüzüme vurdu sonra nişan yapicaktik bana tek kelime etmeden beni engelledi geçen engelimi kaldırmış dün durum atmış nişanlanmiş... Beni mahvettiler bir sürü tranva yaşattılar onlara hiç bişe olmadı kimse için değil aslında kendimle olan savaşım bitsin diye çektim onca acıyı çünkü ben kendimi anlatmaya çalışmaktsn Cook yoruldum cok

Ben bu hayatta şunu bilirim erkekler yapar ama geçmişini anlatmaz kadın sa anlatmak zorunda kalır.En efendi erkek bile sevgili iken kadın izin verse ilişkiye girer hep kadın mı kendini korumak zorunda .eğer bir kadın bakire değilse bu erkekten kaynaklı .çünkü onlar zorluyor sürekli

Benim karşıma öyle insanlar çıktı ki sanki gökten Allah kadına gunah da sana değil diye indirmiş bunlarda üstüne alınmış gibi insanlar. Ben erkeğim yaparım dediler durdular hele biri varya senelerce oyaladı beni bir tane bisemi gizlemedim ama her fırsatta yüzüme vurdu sonra nişan yapicaktik bana tek kelime etmeden beni engelledi geçen engelimi kaldırmış dün durum atmış nişanlanmiş... Beni mahvettiler bir sürü tranva yaşattılar onlara hiç bişe olmadı kimse için değil aslında kendimle olan savaşım bitsin diye çektim onca acıyı çünkü ben kendimi anlatmaya çalışmaktsn Cook yoruldum cok
Bazen dürüstlük yaramıyor canım nişanlandınız kişinin geçmişini ne kadar bilebilir dürüst olanlar kaybediyor hep hiçbirsey anlatmamak lazım sanırım .

Bazen dürüstlük yaramıyor canım nişanlandınız kişinin geçmişini ne kadar bilebilir dürüst olanlar kaybediyor hep hiçbirsey anlatmamak lazım sanırım .
Aynen canım kimse durduk yere bunca acıyı çekmek için can atmaz ki. Bizi bu duruma getiren kendileri valla benim zoruma gidiyor bunca çileyi çekmek

Ben bu hayatta şunu bilirim erkekler yapar ama geçmişini anlatmaz kadın sa anlatmak zorunda kalır.En efendi erkek bile sevgili iken kadın izin verse ilişkiye girer hep kadın mı kendini korumak zorunda .eğer bir kadın bakire değilse bu erkekten kaynaklı .çünkü onlar zorluyor sürekli
Aynen öyle... En efendisi bile bunu istiyor zorlamıyor ama belli ediyor. Zaten olmayınca da bir süre sonra kopup gidiyor. Bir tanesi bana olursa devam ederiz bakarız ten uyumu oluşursa evleniriz demişti. Deneme yanılma gibi. Sonrada evleneceği kıza bakiremisin baskısı yaparlar. Nefret ediyorum bu zihniyetteki insanlardan.

Aynen canım kimse durduk yere bunca acıyı çekmek için can atmaz ki. Bizi bu duruma getiren kendileri valla benim zoruma gidiyor bunca çileyi çekmek
Acaba bu durum için bırakıp başkasıyla evlenen erkeklerin karşısına gelen kızlar çok mu temiz ya da bizi bu duruma getiren erkekler değil mi

Aynen öyle... En efendisi bile bunu istiyor zorlamıyor ama belli ediyor. Zaten olmayınca da bir süre sonra kopup gidiyor. Bir tanesi bana olursa devam ederiz bakarız ten uyumu oluşursa evleniriz demişti. Deneme yanılma gibi. Sonrada evleneceği kıza bakiremisin baskısı yaparlar. Nefret ediyorum bu zihniyetteki insanlardan.
Sevgili iken en efendi erkek bile cinsellik olmasa bile kendini tatmin ettirecek sevişme istiyor kısacası erkekler akıl etse sevgili olan kişiler masum olamıyor bakirelere de bu sefer bakirelik gitmeden tatmin et diyor madem öyleyse hep aklı fikri uçkuruğun da

Sevgili iken en efendi erkek bile cinsellik olmasa bile kendini tatmin ettirecek sevişme istiyor kısacası erkekler akıl etse sevgili olan kişiler masum olamıyor bakirelere de bu sefer bakirelik gitmeden tatmin et diyor madem öyleyse hep aklı fikri uçkuruğun da
Çok doğru ben beceremedim bu ilişkileri yalnızlığı seçtim. Geçenlerde kadın doğum rutin muayenede Dr a bakireyim deyince adam bir tuhaf baktı bana. Sen hala alttan muayene olamıyormusun diye sordu. Yani takan kalmamış bunlara.

Çok doğru ben beceremedim bu ilişkileri yalnızlığı seçtim. Geçenlerde kadın doğum rutin muayenede Dr a bakireyim deyince adam bir tuhaf baktı bana. Sen hala alttan muayene olamıyormusun diye sordu. Yani takan kalmamış bunlara.
Ya doktrolar öyle şeyler görüyor ki artık o yüzden onlara garip geliyor ben ilk Ankara da dikime gidince kaç tane kız bekliyorduk orada gerçekten acınacak haldeyiz niye ya niye diyorum bize bunu yapan erkekle alkışlaniyorken biz derdimizi bile anlatamiyoruz

Bana bunu yapan şerefsiz dün msj attı bana akıl veriyor bide dedim defol senin günahının bedelini ben ödüyorum sen benim duyduğum lafları duydun insanlardan ne de benim verdiğim savaşı verdin sakin dedim sakin bana akıl verme beni de düşünüyormus numarası yapma benim zoruma gidiyor düşünsen ben bu halde olmazdım diye özür dilerim rahatsız ettim yazmış. Yüzsüz şerefsiz deliriyorum yemin ederim kafayı yiyorum

Bana bunu yapan şerefsiz dün msj attı bana akıl veriyor bide dedim defol senin günahının bedelini ben ödüyorum sen benim duyduğum lafları duydun insanlardan ne de benim verdiğim savaşı verdin sakin dedim sakin bana akıl verme beni de düşünüyormus numarası yapma benim zoruma gidiyor düşünsen ben bu halde olmazdım diye özür dilerim rahatsız ettim yazmış. Yüzsüz şerefsiz deliriyorum yemin ederim kafayı yiyorum
Pislik birde soruyor. Senin ahında yerde kalmaz merak etme. İnşallah bin beterini yaşar. Canını sıkma

Resmen mutsuzlugunla besleniyor çok mutluyum vs de bidaha

Senin yolundan gidiyorum abla öyle bir uzağım ki erkeklerden midem de kaldırmıyor hiç bı şekilde içimde iyi niyet kalmadı onlara yalanmış vs filan yemin ederim vicdanım da sizlamiyor onca kızin ahını günahını aldılar bide namusluymus gibi ahkam kesiyorlar dayanamıyorum. Sen uzak durarak en iyisini yapmışsın iyiki kimseyle bişe yasamamissin yemin ederim sadece yük oluyor üstüne başka bişe değil o kadar çok ahım o kadar çok keskem vardı ki. Hep böyle çok güzel olduğumu söylerdi herkes okula girermisim herkesin gözü bende olurmuş halen daha aynı şeyi söylüyorlar. Ne işime yaradı beni mahvetti başıma bela olmaktan başka bişe olmadı. İnsan etrafında çok insan olunca gariplesiyor hataya dusuyor beni çok seviyorlar bana bişe olmaz gazına geliyorsun oluyor işte hayatın mahvoluyor. Önce göklere çıkardılar beni sonra yerin dibine soktular şimdi tek başımayım cesaretim bile yok hiç birşeye biliyorum çünkü yine yerin dibine sokarlar çünkü onlara göre ben genç olmamaliydim cahil olmamaliydim onlara hak ama bana değildi onlar bin tane kızı kirletselerde onlar namuslu ben namussuz oldumm .

Pislik birde soruyor. Senin ahında yerde kalmaz merak etme. İnşallah bin beterini yaşar. Canını sıkma
Ahh inşallah öyle bı ahım varki ona o cayır cayır yanacak yansın inşallah bana diyor atan bı kimse bunları dert etmez . Sen bende kafamı bıraktın atanayim dedim sen kimsin bide bana akıl veriyorsun hem hayatımı mahvetsin hem akıl versin

Senin yolundan gidiyorum abla öyle bir uzağım ki erkeklerden midem de kaldırmıyor hiç bı şekilde içimde iyi niyet kalmadı onlara yalanmış vs filan yemin ederim vicdanım da sizlamiyor onca kızin ahını günahını aldılar bide namusluymus gibi ahkam kesiyorlar dayanamıyorum. Sen uzak durarak en iyisini yapmışsın iyiki kimseyle bişe yasamamissin yemin ederim sadece yük oluyor üstüne başka bişe değil o kadar çok ahım o kadar çok keskem vardı ki. Hep böyle çok güzel olduğumu söylerdi herkes okula girermisim herkesin gözü bende olurmuş halen daha aynı şeyi söylüyorlar. Ne işime yaradı beni mahvetti başıma bela olmaktan başka bişe olmadı. İnsan etrafında çok insan olunca gariplesiyor hataya dusuyor beni çok seviyorlar bana bişe olmaz gazına geliyorsun oluyor işte hayatın mahvoluyor. Önce göklere çıkardılar beni sonra yerin dibine soktular şimdi tek başımayım cesaretim bile yok hiç birşeye biliyorum çünkü yine yerin dibine sokarlar çünkü onlara göre ben genç olmamaliydim cahil olmamaliydim onlara hak ama bana değildi onlar bin tane kızı kirletselerde onlar namuslu ben namussuz oldumm .
En iyisi pisliğin teki. Çocuk sahibi olmaktan başka birşeye yaramıyor lar.

X