Kızlarrrrrr 93 kıloyum yoldas arıyom lutfennnnnn ıradesıne sahıp olacak yoldas

günaydın canlar bende 70.8 geldim ama bu göbek gitmediği sürece pekte sevinemiyorum valla .İnşallah bu hafta hazırız daha iyi olcaz :13::13:

Bacılarrr bugün 1 kilo vermiş olarak değil almış olarak çıktım 90.5 geldim ama moralimi çok ta bozmadim çünkü belliydi böyle olacağı , bu arada sizi tebrik ediyorum çok güzel sonuçlar almissiniz darısı başıma inşallah :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canını sıkma canım bu hafta daha dikkatli olursun bende 93.3 üm şu an inşallah 8 li rakamları tez vakitte görürüz :)

canını sıkma canım bu hafta daha dikkatli olursun bende 93.3 üm şu an inşallah 8 li rakamları tez vakitte görürüz :)

İnşallah yaa şu 9 lu rakamlardan bi türlü kurtulamadim sanki üzerime yapıştı kaldı dediğin gibi bu hafta daha dikkatli olucam :) Allah hepimize 5 li rakamları nasip etsin :)

amin inş canım

bencede hiç moralini bozma kendini hazır hissettiğinde başlarsın bende yeni başladım bozmuştum çok fazla yiyorum sabah tartıda 72.9 görünce tamam dedim artık zamanı geldi psikolojikte hazırım dedim başladım.bugün 4 günüm iştahta kesiliyor alışılca . ben inanıyorum sana verceksin bu kiloları

bir günü kaçamak günü ilan etsek çok etkilermi bizi acaba bide yediklerimizi yazsak bilkide birbirimize faydamız olur bişeyleri yanlış yapıyor olabilirzi

Kızlar şu kalori hesabı yaparak diyet yapanların çoğu çok memnun ama nasi yapıyolar bi türlü anliyamadim ben sizin bunun hakkında bilginiz var mı? :)

bende yaptım ama bilerek değil kalorisepetine üye olmuştum ne yersen yazıyorsun yaptığın sporları falan hepsini sana topluyor ve mesela 1200 kalorilik beslenceksen seni uyarıyor ben o kadar biliyorum canım bir araştırayım bende

Bende bise yedigimde mesela dolma google a yaziyorum dolma kac kalori o sekilde aldigim kaloriyi takip ediyorum

iPhone 'umdan gönderildi

Bende bise yedigimde mesela dolma google a yaziyorum dolma kac kalori o sekilde aldigim kaloriyi takip ediyorum

iPhone 'umdan gönderildi

kalori takibi iyide bir yerden sonra sıkıyor herşeyi yazman gerekiyor.bende senin gibi bakıyorum ipin ucu kaçmasın diye .nasılsın kız görüşmeyeli bugün bakamadım yarında bakamam büyük ihtimal benimki evde oluyor e tabi sıra gelmiyor sen ne yaptın

Son düzenleme:

Ay canim evde pinekliom bugun :) yarin gezmelere gidicem ins bugun kendime tatli odulu verdim hemen simardim :) ama sporumu da yaptim tabiki.
Senin gibi bende su kalorisepeti ni kullandim ama spor aramalarini bulamadigimdan biraktim o zamanlar jillian micheals yapiodum kardiyo yaziyom yok fitness yaziom yok baktim olcak gibi diil biraktim :)

Cuma ya kadar bu sekilde devam edelim canim hepimiz iyiydik ayni sabirla ins devam edicez

iPhone 'umdan gönderildi

Ya bi de benim merak ettiğim şu mesela ben evde annemin yaptığı dolmayi yedim diyelim internet nerden bilsin benim annemin yaptığı dolmanin kalorisini ya da başka bir yemeğin bu diyeti yapanlar hazır yiyo galiba ben de tam bilmiyorum ama

Sağol abla şimdi gördüm bu mesajını inşallah hep birlikte vericez :) sizi çok çok seviyorum ben yaa , bi ailem de pisisko ve sen oldun :)

Sağol abla şimdi gördüm bu mesajını inşallah hep birlikte vericez :) sizi çok çok seviyorum ben yaa , bi ailem de pisisko ve sen oldun :)

Hehe :) cok sagol canim
Merak etmeyin fistiklar bu isi bu sene cozuyoz :)

iPhone 'umdan gönderildi

karşılıklı kız bende size çok sevdim canım kaynadı valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…