Kızlarrrrrr 93 kıloyum yoldas arıyom lutfennnnnn ıradesıne sahıp olacak yoldas

Canim 1 hafta sizlerle takildim 2 haftadir da zaten kendim yapiodum ee yeter artik dedim bu kadar alisma :) cok sıkı diyet ve spora basladim ilk hedef 85 i gorene kadar da durmicam ins.daha sonra 1 hafta serbest diyet yapip yine sıkcam dişimi :)
Sen ne diyeti yapiosun? Normal diyet mi detoks mu?

iPhone 'umdan gönderildi

bende 3 güne alışırım diyordum :KK14: inşallah arkadaşım sakın bırakmayın valla çok istiyorum kepezz ile beraber vermenizi kendimden pek umudum olmasada! hem sağlık için hemde bu yaşta bize yakışmıyor bu kilolar en güzel elbiseleri giyelim artık:21: Hiç sıkmada serbestlemede daha sonrada bir düzen tutturmalısın geri almamak için spor zaten zayıflayıncada yapılabilir .yürüyüş yapan insanların çoğu zayıf sağlıklı kalmak için bence haftada 3 gün en az yapmak lazım. Geçende liste buldum demiştimya onu denicem

bende 3 güne alışırım diyordum :KK14: inşallah arkadaşım sakın bırakmayın valla çok istiyorum kepezz ile beraber vermenizi kendimden pek umudum olmasada! hem sağlık için hemde bu yaşta bize yakışmıyor bu kilolar en güzel elbiseleri giyelim artık:21: Hiç sıkmada serbestlemede daha sonrada bir düzen tutturmalısın geri almamak için spor zaten zayıflayıncada yapılabilir .yürüyüş yapan insanların çoğu zayıf sağlıklı kalmak için bence haftada 3 gün en az yapmak lazım. Geçende liste buldum demiştimya onu denicem

Canim insallah hep beraber su kilolardan kurtulalim artik birbirimize destek olarak verceZ.soyle dusunelim en azindan cabalayoruz ve kilo almiyoruz ya alsaydik? Umutsuzluga kapilma sakin halledicez bu isi :)

iPhone 'umdan gönderildi

Canim insallah hep beraber su kilolardan kurtulalim artik birbirimize destek olarak verceZ.soyle dusunelim en azindan cabalayoruz ve kilo almiyoruz ya alsaydik? Umutsuzluga kapilma sakin halledicez bu isi :)

iPhone 'umdan gönderildi

kapılmam merak etme bugün güzel geçtibu saate kadar uyabildim akşamıda atlatırsan ilk adımı atmış olcam bu arada ben kilo aldım malasef 72.9 gördüm sabah onsan umutsuzluğum:26::26:

Canım ablam benim ben de hepimizin zayiflamasini çok ama çok istiyorum sürekli dualarımdasınız :) ama dün ve bugün cozuttum ben , çok yedim o yüzden baya moralim bozuldu yaa :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Fistiklar bende sporumu yaptim yesil cayimi iciyorum insallah bu azimle dev ederim :)) hep bir hafta yapip birakiyorum skldm kendimden :)

iPhone 'umdan gönderildi

Fistiklar bende sporumu yaptim yesil cayimi iciyorum insallah bu azimle dev ederim :)) hep bir hafta yapip birakiyorum skldm kendimden :)

iPhone 'umdan gönderildi

Maşallah süper gidiyosun :) ben de çok çabuk sıkılıyorum ya bi de 1 kilo verdiğimi görür görmez bırakıyorum halbuki insan kilo verdikçe daha da vermek ister , bende tam tersi bi kilo vereyim hemen şımarıyorum veririm yaa deyip bırakıyorum :KK43:

Canım ablam benim ben de hepimizin zayiflamasini çok ama çok istiyorum sürekli dualarımdasınız :) ama dün ve bugün cozuttum ben , çok yedim o yüzden baya moralim bozuldu yaa :KK43:

:KK20: oldumu şimdi ama haftanın bir günü yap eğer kaçamak yapcaksan oda öğle menüsü olsun veya kaçamaklarını sabah yap akşama hafif geçiştir.Sakın kaçamak yap manasında anlama :KK20: bu hafta 1 kilo gitmiş olsun hedef koy kendine ve sakın tv veya bilgisayar karşısında yemek yeme ben böyle çok yiyorum.Yeme düzenimi değiştirdim tv ve bilgisayardan uzakta masada yiyorum ve kilasikte bir müzik açıyorum güzel oluyor. dene bakalım belki faydası olur

Günaydın kızlar dün iyi geçirdim bende 40 dk bisiklet çevirdim. ilk defa 2 lt su içtim ve 3 fincan yeşil çay.bugünde iyi gidiyor bakalım bende cozutmazsam:KK52::KK52:

huhuuuu afferin cici bayanlar hepimiz bir gazla gidiyoruz bakalım neler olacak :KK70:
bugün güzel başladı inşallah akşama kadar da böyle devam eder öğle yemeğinde patlıcan yemeği var cacıkla onu hüpletcem inşallah
şimdi yeşil elmamı dişlerken hepinize bol azimli günler diliyorum :)

Gunaydin kilodas arkadaslarim :) yarin tarti gunumuz bugunu de dikkatli gecirelim bakalim 1 hafta da ne kadar vermisiz benim hedefim her hafta 1 kilo

iPhone 'umdan gönderildi

günaydın canlarım valla dün o kadar durdum durdum saat 12 ye doğru bir kek ile bir poğçayı götürdüm sporda yapamadım ama söz bugün leslie 3mil ve akşamda 40 bisiklet çevirip dengelicem onun haricinde iyi gidiyorum aman moralimiz bozulmasın tam gaz devam

günaydın canlarım valla dün o kadar durdum durdum saat 12 ye doğru bir kek ile bir poğçayı götürdüm sporda yapamadım ama söz bugün leslie 3mil ve akşamda 40 bisiklet çevirip dengelicem onun haricinde iyi gidiyorum aman moralimiz bozulmasın tam gaz devam

bence kendini cezalandır benim gibi :) bende kaçamak yapınca cezalandırıyorum.
kızlar size bir öneride bulunmak istiyorum herkesin bildiği bişeydir ama yine de tekrar edeyim
light yoğurdu gün içinde bolca tüketmeye çalışın göbek yağlarına iyi geliyor ve tok tutuyor.
ben biraz önce ara öğün niyetine 1 adet galeta ile yedim şiştim :)

bende araöğünlerde süt içiyorum yarım yağlı .Aldırmıyor benimki canım sütü bile gizli aldım bir baktım dolaba dökülmüş:KK52:

Yaaaaa siz çok güzel gittiniz bu hafta ben yarin tartılmak istemiyorummmmm kesin aldim bu haftaaaa :KK43:( hele bugün de gün var annem harika şeyler hazirladi yarına bi 5 kilo almış olarak çıkarım :KK70: :KK70:

Yaaaaa siz çok güzel gittiniz bu hafta ben yarin tartılmak istemiyorummmmm kesin aldim bu haftaaaa :KK43:( hele bugün de gün var annem harika şeyler hazirladi yarına bi 5 kilo almış olarak çıkarım :KK70: :KK70:

olsun canım sen yine de tartıl ki ne yanlış yaptığını gör bize söylemene gerek yok :)
bu arada sen kaç kiloydun

çabuk kaç git o evden akşama herşey bittikten sonra dönersin:KK52:

X