Kizlarrrrr sohbet muhabbet tanismak için yeni topigimize katılın :)

bende bebiş istiyorum ama sanırım daha zamanı değil..:KK43::KK43::KK43:

ağlama bende ağlarım:KK14::KK14::KK14:

sığır iliği kürümü :KK53: Canım düşündükçe devam eder düşünmemeye çalış dicem ama bende yaşadım insan kafayı yicek gibi oluyor.Ama kökü sende dökülsede çıkar tahlıllerınde temizmiş sanırım.Boya işlem kurutma falan yapıyorsan ara ver bi sure saç kremi kullanmamaya çalış kendi haline bırak saçlarını düzelir umarım biran önce

sağol canım inşallah. ara verdim herşeye bi sene saçımı tepeme topladım gezdim ama sonuç aynı:2:

yok yafrum kıyamam:KK17::KK17: ne olacak bu halimiz..ben bebe isterim olmaz,sen saç istersin olmas offf offfff

bebişmi istiyosun:26: bende istiyorum ama koca yokki oda olmuyo yani:KK17::KK17:
inşallah hayırlısıyla tezden gelir:KK16::KK16::KK16:

kuzum bence kendi hallerine bırak o halde.onu dene bunu dene sık sık yapıosan onlarda zarar.iyiden iyiye stres yaptın bak.dökülmesine bi neden işte :KK20:

ne hali varsa görsünler:KK19::KK19::KK19:

ağlama bende ağlarım:KK14::KK14::KK14:

sağol canım inşallah. ara verdim herşeye bi sene saçımı tepeme topladım gezdim ama sonuç aynı:2:

bebişmi istiyosun:26: bende istiyorum ama koca yokki oda olmuyo yani:KK17::KK17:
inşallah hayırlısıyla tezden gelir:KK16::KK16::KK16:

ne hali varsa görsünler:KK19::KK19::KK19:
heh öle de işte...ciddi diorum bırak biraz uğraşmayı.iyi bi şampuan seç onla devam et.bakalım neler olacak:26:

Evli, mutlu, cocuklu arkadaslar varmis ya burda. Yaslariniz kac ablalar kardesler merak ettim :111::111:

X