Kizlarrrrr sohbet muhabbet tanismak için yeni topigimize katılın :)

slm kızlar nbrsinizzz ??? bugün biraz yoğundum cvp verenler k.bakmasın msjlar birbirne girdi napıosunuzz ???
iyiyiz canım hoşgeldin saç muhabbeti yapıoruz .bu akşamki konumuz bu oldu :KK1:

Valla hava olsun diye demedimm :KK43: bi an ne zamandan beri kestirmedigimi hatirladim uclarida cansiz kalmis ondan yanii.. İnsallah seninki benden daha guzel olurr daha gur daha uzun olur insallah :)

şaka yapıorummm kuzum benim ama saç uçlarından sık sık aldırmak lazımmış sağlıklı uzaması için:KK34:

allaaaaaaamm...saç isteyene saç,koca isteyene koca,bebe isteyene bebe,para isteyene para ver yarabbim,bizi bunlarla sınama :KK5::KK5: ay bak yıne sınırlendım ben:KK4::KK4:

hahahahha ben koca isteme kismina amin diyorum... Accukta param olsa fena olmaz :KK9: Senin sacin nasil ki? Seyrek mi cok mu kisa, kel mi ve daha aklma gelmeyen diger sac tipleri :))

hahahahha ben koca isteme kismina amin diyorum... Accukta param olsa fena olmaz :KK9: Senin sacin nasil ki? Seyrek mi cok mu kisa, kel mi ve daha aklma gelmeyen diger sac tipleri :))

yafru ben saçlar kıvırcık ve gür...ama uzamıyorlar..gıdım gıdım..benım derdım saclarımın boyu:KK53:

bak sana en geçerli olanı söyleyim cnm.ben onuda yaptım.eğer saçında dökülmeden ötürü bariz açıklık varsa oray sarmısak sür.ortadan kes.ama öyle yalandan sürmüceksin.ora kızarana dek acıaya dek süreceksin.müthiş bişi.benim lisedeyken saçım saç kıran olmuştu.amcam berber o sölemişti.çok ilaç kullanmıştım fayda etmemişti.sarmısak sayesinde çok çabuk çıktılar...:KK34:

Denemwm lazım CNm teşekkür ederim :KK16:
Tabi bizim minikden vakit kalırsa:KK1::emir_bebek:
Bu aralar hasta yarın Dr yolu göründü bize:KK19:

allaaaaaaamm...saç isteyene saç,koca isteyene koca,bebe isteyene bebe,para isteyene para ver yarabbim,bizi bunlarla sınama :KK5::KK5: ay bak yıne sınırlendım ben:KK4::KK4:
amin ahaha :KK1::KK1::KK1:

onu bana doktor hazırladı ama bana hiç iyi gelmedi aktı saçlarım resmen duşta:KK14::KK14::KK14::KK14:

çok hemde çok çok:2::2::2:
ölim ben:KK5:
kız gebertirim seni bak gelir o kalan saçlarınıda ben yolarım.ölcekmiş alla allaaaa:KK4:

bana hepsinden olsun:KK17::KK17::KK17:

aminnn.... canım ben ısırgan otunu kaynatıp suyuyla yıkamıştım o iyi gelmişti.bide çampuanıma sarmısak atmıştım.bi dene istersen he ?:26:

iyiyiz canım hoşgeldin saç muhabbeti yapıoruz .bu akşamki konumuz bu oldu :KK1:

şaka yapıorummm kuzum benim ama saç uçlarından sık sık aldırmak lazımmış sağlıklı uzaması için:KK34:

hmmm görüyorumm :-) ya bnm sacım hızlı uzamaya basladı böyle değildi geçen ay ayın 12 sinde sacımı boyadım dipleri çok uzamıs sasırdım kaldım ama sacım kuru yaa buna ne yapacagm bilemiyorum

amiiiin kuzum..hepsinden olur inşallah
canıııım ihityacı olan herkese inşallah.......:KK16::KK16::KK16:

cok kafaya takma strese sokuyosun kendini bi rahatla bakalim belki stres yapiyosun diye dokuluyodur oluruna birak bakalim
yok canım ya hep böyle arada düzelir gibi ama geneli böyle çokta inceldi bıktım ya yapmadığım şey kalmadı
zaten topiğe üye olmamda sırf bu kıl tüy olaylarını araştırmaktı fikir almaktı

yafru ben saçlar kıvırcık ve gür...ama uzamıyorlar..gıdım gıdım..benım derdım saclarımın boyu:KK53:

derde bak beni delirtmekmi istiyosun sen :KK14:
gürmüş işte daha ne istiyon doyumsuzmusun benimi delirtcen :KK19:
ben burda 2 tüycüğümün derdine düşmüşken:KK5::KK5::KK5:
beni sinir etme dertmiş:KK25::KK25:

X