Kizlarrrrr sohbet muhabbet tanismak için yeni topigimize katılın :)

Bende konusmayi cok sevdigimden bu topici actim nhangi ayda evlendiniz bende eylulde evlenmistim cok kafana takma takinca olmuyo dusunmedigin zaman cika gelir insallah sanada nasip eder Allah

stres yapma kuzum bu durum bazılarında geri tepiyor.o canı ne zaman isterse o vakit geliyor çünkü
senin de güzel haberlerin beklioruz canım.en kısa zamanda o minnacık sıpaya kavuşursun inşallah

inş inş yaa insan asırı isteyince her ay strese giriyo suan reglime bir hafta kaldı yine streslerdeyim o yüzden bu topiğe takıliyim dedim
siz kendinizi anlatın evli misiniz iş güç var mı yada okul ? kmler evli kimler hamilelik bekliyo bnden baska ?

Erkek demişti ama 1 hafta sonra kesinlescek nezamn hisse derim ya bugun sanki hissettim gibi ben 2 kilo aldim henuz zayifim zaten yesemde kilo almiyroum gece 5 te acliktan kalkiyorum

yakındır canım.dimek erkek yirin ben onun totosunu
erkek çocukları çok severim
acıkman çok normal canım vitaminli şeyler tüketmeye dikkat et
ben 9 ay yattım riskli gebelikti o yüzden böyle kilo almıştım.ama doğumdan 1 ay sonra 36 bedene geri dönmştüm

Bende konusmayi cok sevdigimden bu topici actim nhangi ayda evlendiniz bende eylulde evlenmistim cok kafana takma takinca olmuyo dusunmedigin zaman cika gelir insallah sanada nasip eder Allah

inş bna da isteyenlere de nasip eder bn geçen yıl ağustosta evlendim ramazan bayramının 3. günü kına gecem 4. günü de düğünüm vardı
geçen yıl eylülde mi evlendin düğün tarhlermzde yakınmıs siz korunmadınız mı peki ? planlı mıydı

Anladim canim kilo onemli degil ya bebek saglık li olsun kilo verilirde hic dert etmiyorum elimden geldigi kadar canim oyle yapmaya çalışıyorum yalnizim ya yemek hazirlamaktan bazen eriniyorum iste ya bakalim nolcak bi an once ekim gelsin

ben anneyim canım benimki koca sıpa 15 yaşında oğlum
çalışıorum angaralıyım yarışmacı arkadaşlara başarılar dilemiorm çünkü ben kazanacağım ahah

sayılı gün geçerrrr ...hem bugünlerin tadını çıkardoğunca hamilelik günleri özleyeceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…