Kizlarrrrr sohbet muhabbet tanismak için yeni topigimize katılın :)

inş bna da isteyenlere de nasip eder :-) bn geçen yıl ağustosta evlendim ramazan bayramının 3. günü kına gecem 4. günü de düğünüm vardı
geçen yıl eylülde mi evlendin düğün tarhlermzde yakınmıs siz korunmadınız mı peki ? planlı mıydı :-)

Ben fazla dusmedimde esim 2 ay gecti cocuk diye diye beynimu yemisti ben 7 eylulde evlendim 4 ay sonra hamile kaldim ama varya hic ummadigim anda idrar yolu enfeksiyonu geciriyodum o sira ilac falan ictim hep sicak sular buharlar yapmistim Allahım sukurler olsunki bisey olmadi bebegime

ben anneyim canım benimki koca sıpa :KK1::KK1: 15 yaşında oğlum
çalışıorum angaralıyım yarışmacı arkadaşlara başarılar dilemiorm çünkü ben kazanacağım ahah:KK53::KK53::KK53:

aaa ne güzel Allah bağışlasın :-) sende bu azim varken kazanırsın tabikii.
ne işle mesgulsün ?

Ben fazla dusmedimde esim 2 ay gecti cocuk diye diye beynimu yemisti ben 7 eylulde evlendim 4 ay sonra hamile kaldim ama varya hic ummadigim anda idrar yolu enfeksiyonu geciriyodum o sira ilac falan ictim hep sicak sular buharlar yapmistim Allahım sukurler olsunki bisey olmadi bebegime

ne güzelll :-) bnmde rahmimde küçük bir yara varmıs ilaç fitil tedavisi gördüm birkaç gün. Bide tiroid sorunum çıktı şimdi tiroid ne alemde onunla ugrasıorum hayırlısı artık. Erken anne olmak yine de iyidir yaa çokta rahata alısınca zor olur galiba. Ne dersin ?

nedenn güzellik uzmanlığı sana göre değilmiş ? merak ettim :KK52:

yaw akadaş bu kadın milletiyle uğraşmak bi zor bi daha zor:KK76:
canım ben bira açık sözlüymdür düşündüğümü söylerim.neyse o yani
bu meslek biraz yalakalık gerektiriyor e oda bende yok:KK47:
bide kılı tüyü ıykkk uğraş dur :KK45:

turizm şirketinde çalışıorum canım asıl mesleim güzellik uzmanlığı ama yıllar evvel bıraktım bana göre deelmiş :KK53:
sen çalışıormusun?

hmm anladım
bnde acıkögretmden üniverste okuorum evlenene kadar calısıyodum evlennce derslerimi veriyim hemde evime alısayım diye işe ara verdim haziranda snavlarm bitiyo bnde iş bakcm iş hayatını özledim yaw ilk kez bu kadar evde durdum bn :-)

yaw akadaş bu kadın milletiyle uğraşmak bi zor bi daha zor:KK76:
canım ben bira açık sözlüymdür düşündüğümü söylerim.neyse o yani
bu meslek biraz yalakalık gerektiriyor e oda bende yok:KK47:
bide kılı tüyü ıykkk uğraş dur :KK45:

hımm doğrudurr bende öyleyim arkadaşlar kızarlar niye lap diye söylüyosun kötü olmuş diye :) kötüyse kötü yani niye kandırayım :KK1:

ne güzelll :-) bnmde rahmimde küçük bir yara varmıs ilaç fitil tedavisi gördüm birkaç gün. Bide tiroid sorunum çıktı şimdi tiroid ne alemde onunla ugrasıorum hayırlısı artık. Erken anne olmak yine de iyidir yaa çokta rahata alısınca zor olur galiba. Ne dersin ?

Bencw guzel canim gecmis olsun allh sifa versin simdi hersey erken yasta guzel mesela bence cocugumla ben arkadas olucam zaten burda yalnizim bana eğlence Meşguliyet olucak :)

gelmedi işte gelmedi gelmedi...dimedin baağaa günaydın neyim.unuttun sen hep beni :KK43:

aman sen sevme kimseyi herkes seni sevsin :KK43:
sevmeyin la bunu beni sevin beni :KK52::KK52::KK52::KK52:

aha ağlattım:KK60::KK60::KK60:
yok kuzum kıyamamki sana cadolozsun ama lanet olsun içimdeki insan sevgisine:KK53:
sevcekler hep beni sevcekler neoldu çatladınmı seni kocan sevsin taaammı:KK24::KK24::KK24::KK24:

X