Kizlarrrrr sohbet muhabbet tanismak için yeni topigimize katılın :)

hoşbuldum canım

eh işte iç güveysinden halliceyim: ben pazarlardan nefret ederm yalnız olduğum için pazarlar beni daha çok boğuyo herkes sokakta ben pencere kenarında

sen nasılsın:26:

iyiyim bende şükür :)
hiç öyle düşünme bugün herkes evdedir burda hava kötü yağmur döktü dökecek ...
ben yağmurlu havalara bayılırım ama bir yandada üzülüyorum dışardakiler için ....
halimize şükür canım başımızı sokcak bir evimiz var

benim melek kalpli polyanam
evet şükürler olsun her halimize bide bazen hiç çıkamayanlar geliyo aklıma yürüyemeyenler ozaman utanıyyorum kendimden
sen napcaksın canım bugün:26:

benim melek kalpli polyanam
evet şükürler olsun her halimize bide bazen hiç çıkamayanlar geliyo aklıma yürüyemeyenler ozaman utanıyyorum kendimden
sen napcaksın canım bugün:26:

canım benimm :)
evet şükür her halimize ...
ben bugün yine evdeyim galiba yağmurlu bugün kara bulutlar gelmişş :18: sen napıyosun bakalım

canım benimm :)
evet şükür her halimize ...
ben bugün yine evdeyim galiba yağmurlu bugün kara bulutlar gelmişş :18: sen napıyosun bakalım

bende evdeyim canım herzamanki gibi
yüzüme saçıma bişeyler sürer otururum yağlı yağlı (çok pis kokuyo)
sonra güzel bi duş alır tvkeyfi yaparım

ooo bugün bakım günü demekkii :) neler yapıyosun güzellik sırlarını bizimlede paylaş

şimdi efenim şöyleki duymuşluklarımdan yola çıkarak şunları sürüyorum kendime:
kafama badem yağı sarımsak yağı zeytin yağı allah ne verdiyse
yüzüme yoğurt suyunun içine karbonat ve limon katıyorum yüzüme sürüp bekletiyorum yarım saat yada 45 dk sonracıma yıkıyorum
işe yaraıp yaramadığından emin değilim

hahahh yağ falan hiç bana göre değilmiş çok kaşındırmazmı o yaa :44:
bende yoğurtla karbonat yapıyodum o anlık süper oluyo cilt sonra geçiyo bende dedim ne uğraşcam artık yapmıyorum

hahahh yağ falan hiç bana göre değilmiş çok kaşındırmazmı o yaa :44:
bende yoğurtla karbonat yapıyodum o anlık süper oluyo cilt sonra geçiyo bende dedim ne uğraşcam artık yapmıyorum

kaşındırmıyo ama pek iyi bi histe değil
sende farkettin dimi ilkten cilt çok güzelparlıyo pembe beyaz bi görüntüsü oluyo ama sonra orjinale dönüyo
daha iyi bi fikrin varmı kuzum onu yapim bari hazır niyetlenmişken

kahve telvesi ve karbonat karıştırıp sürüyodum ve pirinç unu biraz süt biraz gül suyu karıştırıp sürüyodumm biraz balda koyabilirsin çok güzel kokuyo :) ama bunlar geçici şeyler yani bir süre sonra geçiyo malesef :) benim favorim pirinç unu maskem çünkü bende biraz leke olduğu için beyazlatıyo yüzü daha az belli oluyo izler

yaaaaa
o maskeyi nasıl yapıyosun canım benimde lekem var dr bile geçiremedi
gül suyu sürmüştüm bende iyi diye duyunca ama beni kaşındırdı kıpkırmızı olmuştum

yaaaaa
o maskeyi nasıl yapıyosun canım benimde lekem var dr bile geçiremedi
gül suyu sürmüştüm bende iyi diye duyunca ama beni kaşındırdı kıpkırmızı olmuştum

uzun zamandır yapmıyorum krem kullanıyorum ben iz için daha fazla tahriş olmasın diye sürmüyorum hiçbişey ...
tarife gelince pirinç unu biraz süt koyuyodum krem kıvamına gelcek ne çok sulu ne çok katı sonra sür 15-20 dakika yada ne kadar istiyosan o kadar tut sonra yıka beyazlıyo yüz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…