Kizlarrrrr sohbet muhabbet tanismak için yeni topigimize katılın :)

uzun zamandır yapmıyorum krem kullanıyorum ben iz için daha fazla tahriş olmasın diye sürmüyorum hiçbişey ...
tarife gelince pirinç unu biraz süt koyuyodum krem kıvamına gelcek ne çok sulu ne çok katı sonra sür 15-20 dakika yada ne kadar istiyosan o kadar tut sonra yıka beyazlıyo yüz :) :KK52:

ben beyazım zatin hayalet casper gibi olmayım sonra:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
pirinç unu hani şu marketlerde satılan şey o ne işe yarıyodu onu unuttum ne için kullanılıyodu:KK17::KK17:
hemen markete çıkmam lazım:KK9:

ben beyazım zatin hayalet casper gibi olmayım sonra:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
pirinç unu hani şu marketlerde satılan şey o ne işe yarıyodu onu unuttum ne için kullanılıyodu:KK17::KK17:
hemen markete çıkmam lazım:KK9:

evet normal pirinç unu bebeklere mama yapılıyo yada tatlılarda kullanlıyo :)
çok beyazlamıyo bende buğday tenliyim beyaza yakın öyle aşırı beyazlatmıyo canım :):KK1:

evet normal pirinç unu bebeklere mama yapılıyo yada tatlılarda kullanlıyo :)
çok beyazlamıyo bende buğday tenliyim beyaza yakın öyle aşırı beyazlatmıyo canım :):KK1:

çok beyazlataydı eyiydi:26:
deniycem canım tarifi unutursam gene kafanı şişirim sorarım burdan sana:KK17:
çok sağol canım şimdi çıkmam lazım
ama yine gelicem unutma beni:KK16::KK16::KK16::KK16:
musmutlu pazarlar:119::119::119:

çok beyazlataydı eyiydi:26:
deniycem canım tarifi unutursam gene kafanı şişirim sorarım burdan sana:KK17:
çok sağol canım şimdi çıkmam lazım
ama yine gelicem unutma beni:KK16::KK16::KK16::KK16:
musmutlu pazarlar:119::119::119:

olsun canımm unutursan takılırsan sor yine :)
Unuturmuyum hiçç :)
sonuçları banada bildirr , sanada mutlu pazarlar :KK54::KK54::KK16::KK19:

Ewet :KK70: ya senin cocugun varmi evlilimisin

hayır yok birkaç gün snra 9 ayımız dolcak evliyim 5 aydır da bebek istiyoruz her ay strese giriyorum kendmi yıpratıyorum o yüzden bu topicte kafa dağıtabileceğimi düşündüm sizlerin sayesinde inş.
birde bn konusmayı çok severim o da beni buraya çekti :-)
bu arada Allah ım sağlıkla kucagna almayı nasip etsin darısı basıma :nazar:

hayır yok birkaç gün snra 9 ayımız dolcak evliyim 5 aydır da bebek istiyoruz her ay strese giriyorum kendmi yıpratıyorum o yüzden bu topicte kafa dağıtabileceğimi düşündüm sizlerin sayesinde inş.
birde bn konusmayı çok severim o da beni buraya çekti :-)
bu arada Allah ım sağlıkla kucagna almayı nasip etsin darısı basıma :nazar:

stres yapma kuzum bu durum bazılarında geri tepiyor.o canı ne zaman isterse o vakit geliyor çünkü :KK1:
senin de güzel haberlerin beklioruz canım.en kısa zamanda o minnacık sıpaya kavuşursun inşallah :KK16:

X