Kizlarrrrr sohbet muhabbet tanismak için yeni topigimize katılın :)

Bencw guzel canim gecmis olsun allh sifa versin simdi hersey erken yasta guzel mesela bence cocugumla ben arkadas olucam zaten burda yalnizim bana eğlence Meşguliyet olucak :)

harika sende memnunsan bebişin de memnundur zaten gurbette misin nerde yasıosun yas kaç ?

Kızlar merhaba
Muhabbet var dediler geldim :)
Uzun suredir uyeyim ama kimseyi tanımıyorum çok canım sıkılıyor. Yaşadığım yerde hic tanidigimda yok sohbete muhabbete hasret kaldimm

aşk olsun canım benim olurmu hiç öle şey ya
bugün sitem günümüz anlaşılan ne dersin:26:

ama ihmal ediyosun beni
napıyosun kuzum bide aklıma takıldı hani bi yorumda konuştukya neden hayatımın hatası dedin cidden bukadar zormu bu işler senin içinde çok üzüldüm

ama ihmal ediyosun beni
napıyosun kuzum bide aklıma takıldı hani bi yorumda konuştukya neden hayatımın hatası dedin cidden bukadar zormu bu işler senin içinde çok üzüldüm

aynen öyle canım benim.aslında ne sen sor nede ben sölim çok uzun bi hikaye bu.yorucu üzücü kırık dökük anlıycaann
bu işlere kalkışırken çoooook düşünmek gerek canım çokkk

merhaba kızlar
benimde konusup dertlecek birilerine o kadar cok ihtiyacım varki.birkac gun oncesi baslık acıp anlattım okadar kişi okumus bir kişi bile yanıt yazmamıs dert sohbet deyince burda birde sizle paylasmak istedim okuyup yorumda bulunursanız cok sevinirim

arkadaşlar bir konu hakkında fikirlere ve tavsiyelere ihtiyacım var bir konuda cok kararsızım. Aslında konu basit gözüküyor olablir ama bu durum benim sıkca basıma gelior ksır dongu gibi adeta.Yan komsumla tanıstktan ksa bir sure sonra sitedeki birkac bayan komsusu ile gun kuracaklarmıs benide davet etti.bende yeni insanlarla tanısmaktan hep hoslanmısımdır ok dedim.zaten calsmama ragmen işten erken cktıgım gunlerim oluyor duzenli olarak.problem yoktu yani.neyse gune basladık aslında hepsi cok tatlı iyi insanlar oyle gozukuyr simdilik ama bir konuda emin olamıyorumsuanki tecrubelerim dogrultusunda hayır gitme aynı sonucla karsılasacaksın desemde kendime dedeiğim gibi kararsızım sizlerin fikirerinizi merak ediyorum kusura bakmayın cok uzattım.neyse 7 aydr gune devam ediyoruz.bir bayan var devamlı ilk tansmamzdan beri benle yaknlık kurmak istiyor gibi gunden haric mutlaka bana kahveye gel goruselim diyor.ben en basından beri sen uygun oldugun bir vakit cagır ben gelriim dedim ve gorusmek istedigimi cokca belirttim ama biraz cagırma olaynda takntlıyım cunku kac yıldır ve kac seferdir boyle insanlar cıkıyro karsıma cok sıcak davrnap mutlaka gel kahvaye goruselim diyor once ben gidiyorum sonrasndada hep giden ben oluyorum sen de gel dememe ragmen ne geliyorlar nede ozel olarak cagırıyorlar sadece cok istekli gozukuyorlar bende iyi niyetimden eeydevam ettiriyorum ama bakıyrumki aylardır hep ben giden arayan taraf brakyorum gitmeyide aramayda.cok seferdir boyle oldu.simdi yine boyle birdurum sozkonusu.aslında karar vermistim bundan sonra boyle kişiler karsıma cıkınca bende inat edecek gitmeyecek ozel olarak arayıp cagrlmadıkca gitmeyecektim.bu bayan arkadasa bir sans verdim farklı olablir dedim birkac ay oncesi aradm musaitsen gelmek istiyorum dedim oan baska biryerdeymis olmadı ama bir hafta sonra arad beni gundeki diger bayan arkadaslarla beraber beni cagrdı.beni gecirirken yine aynı sekilde canım cık gel canın ne zaman isterse vs ısrarlarla gecirdi beni.bende kac oldu soyluyorum aslında ve o zamanda soyledim sen musait olunca ben geleyim ben su gunler zaten erken cıkyoryum okuldan bendemusaitim sende gel dedim ama bir turlu gelmedi.ben kendimi borclu hissettim birkac hafta oncesi ben davet ettim.geldi sagolsun yine giderken goruselim canım bana kahveye gel bak ben musaitim hep diyor.bende bu kez acıkca soyledim canım birkac kez olumsuz olay yasadım cagrılmadan gitmek istemiyorum kimsenin evinebende gorusmek isterim cok sen cagır ben gelirim dedim.yok kadın anlamıyor yada anlamazlıktan geliyor.neyse dedim zaten gunde birsekilde biraraya geliyoruz zaten karsılıgnıda verdim dedim bugun yine aradı son gunumuzbu hafta ondaydı toplanacagımız gun degismis onu haber etti yine ekledi :))) sizde tahmin edersiniz ne dediğini bak canım gel ne zaman istersen kahve icelim dedi.ayyy vallah fenalık geldi ne inatcık kadın o inat ettikce bende inat ediyorum daha dogrusu birkac sans verdim ama yine degismedi kactr soylememe ragmen cagırmıyor arayıp ama hep tekrarlıyor aynı seyi.bende yine aynı cevapı verdim canım gelrim rahatszlık vermek istemem ben zaten biliyosun su gunler musaitim sende musait oldugunda ararsan gelirim dedim.boyle bir ksır dongu yani.suana kadar bu kadar inat etmek istemiyordum ama kadına baknca kac yıldır karsıma ckan beni kulllanan insanlanlara benzetiyorum hep devamlı her gorduklerinde gel gel derler ararrım ben giderim ararım yine ben onları cagırım yani ksaca hep ben....sen calısyon diyo kadın zaten bir ay birsey kaldı okullar tatil bakalm o zaman ne bahane olacak .Niye bu kadar takıntı yaptın diyebilirsniz ama isin garip yanı kadın yan komsumla daha uzun suredir tansyor ve daha yakın sonucta onu ozel olarak arayıp evine kahveye davet ediyor.ben kactır soyluyorum meramımı anlamıyor yan komsumda benden daha beter yani asla gitmez davet edilmeden oyle diyeyim.bende bundan sonra oyle gun soylenmeden edilen davetlere gitmek istemiyorum tek taraflı yuruyen ilişkiler olup cıkıyor cunku bktım vallah.siz ne dersiniz ne yapaym

canım ileri derecede samimiyet kurulmadıkca bu beklentiler doğal.çat kapı gitmek hoş olmuyor ki sende davet üzerine giden birisin.bu tutumu çalıştığın için olabilir canım.benimde var o şekilde tanıdığım bir iki kişi var.çağırmasam asla gelmez.arkadaşlığın çok taze.bence okulların tatili bekle hep evde olacaksın boş vaktin olacak.bakalım o zaman ne yapacak.daha bu mevzuda problem yaşanıyorsa arkadaşlığına dostluğuna güvenmek elbetteki zor.ben bekle derim...
bu arada hangi ildesin ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…