kızlarrrr 2008 kasım annesi yok mu aranızda?

merveseyy

canım oğlum benimmmmm....
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
521
3
39
kızlarrrr,nerelerdesiniz yahu.kendimi yalnız hissediyorum ama.kasımda doğum yapacak yok mu?yeni daha belli olan bebeği.benim 5 hafta 2 günlükmüş fındık kurdummmmmmm:)

merhaba cnm
tebrik ederim. bende 2 gun once kan testi yaptirdim bende kasimda dogum yapicam sanirim. hesaplarima gore bebek 6 haftalik falan. ben daha doktor kontolune gitmedim bu hafta gidicem ama kesin bende kasimda olucak :teytey::nazar:

Selam arkadaşlar ben de Kasım annesi olacağım kısmetse :) bebişimin olacağını daha iki gün önce öğrendim doktora bile gitmedim henüz kaç haftalık olduğunu bilmiyorum yani gidice haber veririm. Ama netten yaptığım hesaplamalara göre kasımda doğacak bebeğim inşallah

ah be canım keşke bende bende diyebilseydim:a015: ama maalesef işte:çok üzgünüm:..... bütün kasım ayı anne adaylarını çok ama çok kutluyoruma.s.... allah tamamına erdirsin:hooray:... hepiniz sağlıklı ve çok mutlu bir hamilelik sonrası bebeklerinizi kucağınıza alırsınız inşallah:nazar:...

merhaba cnm
tebrik ederim. bende 2 gun once kan testi yaptirdim bende kasimda dogum yapicam sanirim. hesaplarima gore bebek 6 haftalik falan. ben daha doktor kontolune gitmedim bu hafta gidicem ama kesin bende kasimda olucak :teytey::nazar:

ay çok güzel ya.benimde 5 hafta 2 günlük.düşük tehdidim var ama.ilki düşmüştü.şimdide hafif kanamam geldi,o yüzden yatıorum.

ah be canım keşke bende bende diyebilseydim:a015: ama maalesef işte:çok üzgünüm:..... bütün kasım ayı anne adaylarını çok ama çok kutluyoruma.s.... allah tamamına erdirsin:hooray:... hepiniz sağlıklı ve çok mutlu bir hamilelik sonrası bebeklerinizi kucağınıza alırsınız inşallah:nazar:...

allah sanada kısmet etsin.olur inşallahhhhhhhh.allah seninde kucağına versinnnn.sıkma canını sakın.

Selam arkadaşlar ben de Kasım annesi olacağım kısmetse :) bebişimin olacağını daha iki gün önce öğrendim doktora bile gitmedim henüz kaç haftalık olduğunu bilmiyorum yani gidice haber veririm. Ama netten yaptığım hesaplamalara göre kasımda doğacak bebeğim inşallah

bence git öğren kaç haftalık olduğunu.hadi bakalım kasımda bir sürü doğum vaar burda:)kan tahlili mi yaptırdın?yaptırdıysan eğer kaç çıktı oranın?

ben ekim sonu kasım başı gibi görünüyor 6 haftalık hamileyim bende Allah isteyen herkese wersin umarım bizlerd sağ salim kucağımıza alırız bebeklerimizi
iyi hamilelikler

merhaba kızlar bende kasım annesiyim 6 haftalık hamişim
Allah hepimize sağlıkla kucağımıza alacağımız mutlu,sağlıklı,hayırlı bebekler versininşallah

Merhabalar kasım anneleri, benim bebişimde daha dört haftalık, kasım 27 görünüyor takvimde, regl günümde test yaptım ve pozitif çıktı, yedi veya sekizinci haftada doktora gitmeyi düşünüyorum...

kızlar bende kasım annesiyim allahım kısmet ederse ama birşey sormak istiyorum. Ev işlerinizi yapıyormusunuz ne bileyim süpürge falan açıyormusunuz ben birşey olur mu diye korkuyorum bu konuda bilgisi olan varmı

beklemek eger dusuk tehliken yoksa bisey olacagini sanmiyorum fakat kendini fazlada yorma
ve malesfki ben hicbirsey yapamiyorum gunlerimi yatakta geciriyorum daha once yaptigim 2 dusuk nedeniyle bu kezde yatakta gecirmeye karar verdim ve bu arada Allah nasip kismet ederse bende kasim annesiyim

benimde 5 hafta 5 gunluk.tebrık ederim sizi...allah nasip ederse kasım ayında alıcaz kucagımıza bebeklerimizi

bende 5+2 günlük hamileyim ama daha doktora gitmedim haftaya inşallah sat tarihin ne zamandı inşallah hayırlı bir şekilde kasım ayında bebişlerimizi kucağımıza alırız:nazar:
inşallah....
ben de aşırı uyku var.hamile kalmadan once uyku sorunum vardı sımdıyse neredeyse 12 saat uyuyorum.o kadar sorunum ve derdim arasında bu uykuyu da anlamıs degilim.yasım 35 dıye belkı de fisfisfis

benimde 5 hafta 5 gunluk.tebrık ederim sizi...allah nasip ederse kasım ayında alıcaz kucagımıza bebeklerimizi

bende 5+2 günlük hamileyim ama daha doktora gitmedim haftaya inşallah sat tarihin ne zamandı inşallah hayırlı bir şekilde kasım ayında bebişlerimizi kucağımıza alırız:nazar:

X