kızlarrrr 2008 kasım annesi yok mu aranızda?

merhaba güzel hamişler
nasıl gidiyor bakalım
ben 6+4 oldum ve mide bulantılarım başladı bir de başım çok dönüyor
siz nasılsınız?
kasım anneleri olarak gelişmeleri paylaşalım kızlar
kendinize ve bebişlere dikkat edin
Allah'a emanet olun

merhaba güzel hamişler
nasıl gidiyor bakalım
ben 6+4 oldum ve mide bulantılarım başladı bir de başım çok dönüyor
siz nasılsınız?
kasım anneleri olarak gelişmeleri paylaşalım kızlar
kendinize ve bebişlere dikkat edin
Allah'a emanet olun
tebrıkler size de....guzel ve sorunsuz hamılelık gecırmenız dılegıyle...mide bulantılarını bilirim...benim henuz baslamadı bereket.

merhaba arkdaslar

bende 14 subat gunu asilama oldum ve rabbimin mucizesiyle sukur ki bende o guzel duyguyu tatmaya basladim. allah hepimzinkini tamamina erdirsin ve isteyen tum kardeslerimze bu guzel duyguyuyu nasip etsin. dokturumun hesaplarina gore yedi haftalik su anda benim civcivim. ssukur mide bulantilarim yok henuz. kasim sekiz gibi de dogum diyor doktoruz bakalim

allah hepimzin yolunu acik ede ins

bende 5+2 günlük hamileyim ama daha doktora gitmedim haftaya inşallah sat tarihin ne zamandı inşallah hayırlı bir şekilde kasım ayında bebişlerimizi kucağımıza alırız:nazar:
inşallah...
ben de bugun gıttım dr. a.aslında ilk hamılelıgımde ılk 6 ay her ay sonrasında da 15 gunde bır kontrole gıtmıstım doguma kadar.bunu dogal bır sekılde gecırecegımı tahmın edıyordum ama yaş faktoru,stress,baska etkenler buna engel oldu..hafıf lekelenme seklınde yanama olunca ustune de sıddetlı bel agrısı baslayınca yorgan dosek yattım butun hafta sonu.....canım tezdir oyle kolay kolay acımı bellı etmem nazlı bırı degılımdır ama agrının sıddetını sız dusunun artık.pazartesi sabahı yanı bugun
dr da aldım solugu.. 6 haftalık olmus bebegım ve ılk defa kalp atısını duydum...hala dusundukce gozlerım doluyo kı bu duyguyu ben daha once de yasadıgım halde acaıp bı sey..allah butun bebek ısteyen annelere bu duyguyu yasatsın ne dıyeyım...lekelenme seklınde kanamam ....... ısımlı ılac verdı ve folık asit tabletlerıne basladım.....

merhaba geçen hafta hamile kalabildiğimi öğrendiğim ve bugün doktora gittiğimde 4 hafta 6 günlük :nazar: olan mercimeğime kasım da kavuşacağım. çok merak ediyorum nasıl bir yolcu acaba yolda? allahım hepimize sağlıklı sıhatli bebekler nasip etsin. :teytey:

inşallah...
ben de bugun gıttım dr. a.aslında ilk hamılelıgımde ılk 6 ay her ay sonrasında da 15 gunde bır kontrole gıtmıstım doguma kadar.bunu dogal bır sekılde gecırecegımı tahmın edıyordum ama yaş faktoru,stress,baska etkenler buna engel oldu..hafıf lekelenme seklınde yanama olunca ustune de sıddetlı bel agrısı baslayınca yorgan dosek yattım butun hafta sonu.....canım tezdir oyle kolay kolay acımı bellı etmem nazlı bırı degılımdır ama agrının sıddetını sız dusunun artık.pazartesi sabahı yanı bugun
dr da aldım solugu.. 6 haftalık olmus bebegım ve ılk defa kalp atısını duydum...hala dusundukce gozlerım doluyo kı bu duyguyu ben daha once de yasadıgım halde acaıp bı sey..allah butun bebek ısteyen annelere bu duyguyu yasatsın ne dıyeyım...lekelenme seklınde kanamam ....... ısımlı ılac verdı ve folık asit tabletlerıne basladım.....

canım nep olumlu ve güzel düşün seninle çok şeyimiz uyuyor bende 35 yaşındayım ve 2. gebeliğim ama 8 yıl sonra her şey beni çok heyecanlandırıyor inşallah her şey hepimiz için çok güzel olacak ve hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza alacağız:nazar::nazar::teytey:

Benim bebişim de 8 hafta 2 günlük şu an.Ekim sonu Kasım başı gibi olur herhalde herşey yolunda giderse inşallah

Kızlar bende 6 haftalık hamileyim ve çok heyecanlıyım evimde yeni bir yavrunun dolaşacağını düşünmek bile beni çok etkiliyor kızım 5 yaşında olduğu için ben neredeyse evliliğimi kızımla yaşadım şimdi değişik geliyor bu duygu ve vaktin biran önce geçmesini istiyorum burada birbirimize destek olalımda daha çabuk geçer belki günlerimiz:)))))))))))))))))))))))))))))

herkese merhabalar,,
ben de kasım annesi olacağım allah nasip ederse... 6-6.5 haftalık falan ama vajinal ultrasonla da olsa henüz kese halinde görülüyor ..1 hafta sonra kalp atışlarını duymayı bekliyoruz inşallah... o kadar olumsuz şey okudum ki korkuyorum ama umudumu yitirmekde istemiyorum : (

canm inş bende hayırlısıyla kasım annesi olacam bebeğim 7 haftalık falan kalp atımını duydum bugün çok mutluyum hepimiz için hayırlısı arkadaşlar

bende kasım annesi olacağım allah nasip ederse 7+2 deyiz 14 kasım doğum tarihimiz gözüküyor bende 18 kasım doğumluyum güzel tesadüf oldu Mide bulantılarım başladı benim
sabahlkarı cok kötü oluyor o bulanıyor ben kötü oluyorum önce sonrada oturup gülüyorum Mucizemin varlığını bilmek cok güzel Ben bir mucizenin taşıyıcısıyım diyorum kendi kendime rabbim herkese nasip etsin inşallah

kızlar bende bugün dr.a gideceğim 7+1 kalp atışları için günlerdir çok heyecan yaptım bugün için ya kalp atışlarını göremezsem bir aksilik olursa diye ama inşallah göreceğim ve endişelerim bitecek. Hayırlısıyla şu önümüzdeki 7 ayı bir atlatsak ondan sonra değmeyin keyfimize miniklerimiz gelince onların mis gibi kokuları yumuşacık tenleri zar zor ayakta tutabildikleri başları çok özledim minik bebek bakmayı ben ya hep kızım geliyor aklıma düşündükçe onun o ilk günleri şimdi yeniden öyle bir bebeğim olacağını bilmek çok güzel. midem çok rahatsız ve işyerimle evim oldukça uzak hergün trafikte çıkarmalar yemek yiyememek çok kötü ama sonunda içimde o olduğu için bunları yaşadığımı bilmek pamukumda dediği gibi bir gülümseme getiriyor yüzüme ama kızlar ben tecrübeliyim bir kızım var nede olsa o yüzden midesi bulananlar merak etmeyin 3 ayımız bitince dünyayı koysalar önümüze yiyebiliriz:)) Acısı çıkacak yani herkese sağlıklı sıhatli hamilelik geçirmesini diliyorum

midesi bulananlar sabah kalmadan yatakda leblebi yada cucuk kreker yesin ben onlar olmayınca mıtlaka cıkarıyorum onlar varken sorun yok leblebi mide suyunu emdiği için safra cıkarmanıza engel oluyo cubuk krekerde bastırıyor heralde bana iyi geliyor tavsiye ederim

kızlar dün dr.a gittim ve minik kuzumun kalbini ve kendisini gördüm. Çok mutluyum allahım bu anı bekleyen herkes bunu nasip etsin inşallah. Şuan artık onun kalbi içimde atıyor çok güzel bir duygu inşallah sağsağlim kucağımıza da alır ve büyütmek nasip olur.

Merhaba Arkadaslar,
Biz 6+4'üz ve ikiz annesiyim. Kalp atıslarını ben de duydum ve hayatımın en guzel senfonisini kapatmaması için doktora 3 kez, "Biraz daha dinleyim" dedim. O kadar uzun uğraş, emek, maddiyat, umut, özlem ve gözyaşları var ki bu bebeklerde anlatamam...

Özgeonur, Beklemek, ikinize de hayırlı hamilelikler diliyorum, Allahım saglıkla kucagınıza almayı nasip etsin.
Sevgiler

sakuracım allahım hepimize kucağımıza almayı büyütmeyi nasip etsin inşallah. ve inşallah kolay hamilelikler ve doğumlar geçiririz

Slm arkadaşlar ben de hamile olduğumu paylaşmıştım sizlerle, o günlerde yeni öğrenmiştim hamileliğimi şimdi alışmaya başladım tabi. Bebeğim bugün 9. haftasını bitirdi. 9+0'ız yani onuncu haftanın içindeyiz. Büyüyor yavaş yavaş. Benim bulantıların çok fazla olmadı Allah'a şükür ara sıra oluyor, sürekli birşeyler yemem lazım, bir süre aç kalırsam hemen bulanmaya başlıyor. Sanırım çok koca boğaz olacak benim fındığım :emir_bebek: e bende sürekli birşey atıştırmaktan yoruldum sırnaşık şey

X