Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlarr adım adım göğüs büyütme beni burdan takip edin artık...

tibetin gençlik pınarı hareketini yapıyosan şerbetçi otu bi de yağları falan kullanma ya..o hareketler zaten büyütüyomuş ...bi de haddinden fazla büyük olursa napıcan...yüklenme vücuduna çok...ters tepki verebilir...1.5 ayda anca büyücek çok şey bekleme vücudundan...allah muhafaza ters tepmesin....:Saruboceq:

kız yok canım şerbetçi otu içiyorum hergün ama yağlar çok kaşındırııyo diye bikaç gündür yapmadım arada yapıcam heralde tabiki herşeyin fazlası zarar cnm tşk. önerin için.zemuszemus

kız yok canım şerbetçi otu içiyorum hergün ama yağlar çok kaşındırııyo diye bikaç gündür yapmadım arada yapıcam heralde tabiki herşeyin fazlası zarar cnm tşk. önerin için.zemuszemus

aa sen içiyomusun şerbetçi otunu..ben de karışım var ya kremle yapılan ondan sürüyosun sandıydım...iğrenç onun tadı yaa:1closedeyes:
otları kaynatırken falan berbat kokuyo...krem yapınca iyi bi..kremin kokusu oluyo...

yağlar kaşındırıyo evet...ben 3-4 gündür mersin yapıyorum geceleri...yavaş yavaş büyüsünler artıkınzemuszemus

ya inşallah biraz olsun byütürsün de yavaş yavaş devam edersin yapmaya DestinaX...

gec yazdım arkdslr ksra bkmayn :) bu serbetcı otu kremını yaptm ılk olrk bnu kullndm baya 4 5 ay olmustr ( hala kullnyrm ) snra yagla takvıye ettm corek otu yagı surup masj yapıodm ggslerme brz usendım acıkcası serbtcılı kremn ıcıne koydm oyle kullnıorm smdı bunn yanında cemen tohumu serbetcı otu melek otu we karahındıbaglı cay demlıorm kendıme bunu gece ytmdn ıcıorm tok krnına yemklrden snrada ıcılebılr :) gercektn ıse yaradı sutyen olrk 75 takıodm suan 85 ı zorluo tavsye ederm szde :))))

nadide sultana dönmeyelim mazallah göğüsler bizden önce yürür artık

Allah canini almasiin emi nasil guldurdun beni yaaa :)
Allahda seni guldursun...
Bu arada destina topik hayirli olsun,, ins iyi sonuclar alirsin
bende takipteyim.. Ben biraktm herseyi kendilignden buyuyolar
wallahi... Ugrasmayin serbest birakin minnoslari relax buyurler
siiznkilerde.. kaydirigubbakcemile3

kız nasıl büyüyorlar kendileri allah aşkına:) yaşın mı küçük yoksa, kaç yaşındasın? hipnoterapi mi ya da ?

canim onceden bende boyle gogus buyutme maratonuna baslamistim :) fayda etmisti etmedi degil.. sonra usendim biraktim tumden.. artik kafamada takmiyorum eskisi kadar.. buyuyolar iste hipnoterapi gibi bisey.. baristim onlarla :) goguslerinizle barisik olun gercekten faydasi var... ama tekrar biseylere baslamak istiyorum.. da hevesim hemen kaciveriyo kiz

şerbetçi otu ve ada çayı hamilelikte kesinlikle kullanılmamalıdır diye okudum. sonuçta hormon içerikli bitkiler bunlar.

kızlar ben şerbetçi otunu demleyip içiyorum dediğiniz kadar kötü değil be canlarım bana hiç kötü gelmedi yani rahatlıkla içiyorum yağları fazla düzenli kullanamadım ama çşerbetçi keten tohumu ve küç e düzenli devam ediyorum hafiften bi dolgunluk var yanii ama bakalım neler olacak ilerki günlerde :teytey:

kızlar benim göğüsler büyüyor daha dolgunlar yok denecek kadar az olunca birazda olsa büyümesi belli ediyor kendini devam ediyorum kullandıklarıma şimdilik bunlarla daha hızlı etki için bişeyler daha bakıyorum hap yada krem kullancam galiba çünkü hiç olmadığı için daha etkili bişeylre ihtiyaç duyuyorumyerimsenibenyerimsenibena.s.

hadi bakalim, bende seni takip etmeye basladim...
ben ilk corekt otu yagilyla basladim 7 gun, sonra usendim, bir hafta sonra yani simdi tekrar basladim 4 gun oldu ve agri, sizi olmaya basladim hele uclardan kenara dogru.. yag surmeye basladigim da gogus kaslarini gelistirecek egzersiz yapiyrdm ama bu hafta usendim, ama arkadasimiz dedigi gibi gogus deki yaglar kasa donusunce buyume olacagini bende sanmiyrm, neyse.. ben yinede usendim )
burda her yag bulunmuyr ama kuc yani kara uzum cekirdegi dgl de sadece uzum cekirdegin yagi var ama kara uzum olmasi gerekirmi? ustelik fiyati cok ucuz acaba geck yagmi ??

canım üzüm çekirdeği olsunda bence her ikiside işe yarar burda en önemli etken masaj zaten birde ucuz olmasını kafana takma derim çünkü türkiyede herşey değerinden pahalı yurt dışının ucuz olması normal aslında ucuz değil normal fiyatı bize ucuz geliyor bence

Canım yaa kendiliğinden büyüyolar demişsin yaaa nasıl?bilmiyorumkismile Acaba inancın mı yüksek nasılsa büyüolar ohh falan şeklindehihoyyyt Açar mısın canım??:lepi:

canım teşekkür ederim inş. iyi sonuçlar alırım kız ilahii seninkiler nasıl kendisi öyle büyüyo uğraştın uğraştında sonradan mı etki etti nedir :):):1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…