Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlarr adım adım göğüs büyütme beni burdan takip edin artık...

Üşeniyorum ben de yav. Yapacağım yapacağım diyorum yazıyorum hepsini hevesleniyorum sonra fıs. Aman küçük müçük gene de güzeller seviyorum memişlerimi. kaydirigubbakcemile3

burda ztn yag bulmak cok zor hic yok diyebilirim, benim corek otu medine den gelme, tesaduffen ariyrdum heryerden tam umidimi kesmistim ki biri geitrdi, kucuk sise 7 euro bana pahali geldi ama daha pahaliya alanda olmus.
ucum cekirdegin yagida normal yag ile fiyatlari ayni. mesela burda aycicegin yagi veya misir yagi normal boyutta bir sesi 2.50 euro (5TL). uzum cekirdegin yagini alacaktim ama tereddut ettim, etken madde de yok..

masaj dan haric buz masaji da yapiyrm ama baska bir baslikta yagi buz masaji yaptiktan sonra surulse daha iyi olur demistim cunku kan dolasimi hizlaniyr diye, ama bu sadece benim dusuncem umarim yanlis dgldir. sen uyguluyrmusun buz masajini?

Ben bu tür şeylere inanmayanlardandım ama bende işe yaradıysa tamamdır :) 1 ay boyunca sadece mersin yağı kullandım daha sonra içine çörek otu yağı da ekledim bi 15 gündür de o şekilde kullanıyorum..Kara üzüm çekirdeği tozunu da düzenli olmasa da almaya çalışıyorum..Masaj yapmıyorum yağlardan sonra,yağlarımı sürüp normal sporumu yapıyorum..O sırada göğüsler de bayağı çalışıyor masaj yerine geçer diye tahmin ediyorum..Ve göğüslerim belirgin şekilde dolgunlaştı.Ha tüylenme yapmadı değil sarı sarı ince tüyler çıktı ama olsun hiç sordun değil :)

ben açmıştım nu konuyu baya gayret gösterip denedim ama bende pek bir işe yaramadı çayıydı yağıydı yok olmadı yani en son telkin dinledim 1.5 ay falan işe yaradı gibi oldu bırakınca eski haline döndü anlmadım çok üzüldüm artık hiç bişey denemek istemiyorum

kimseyi üzmek kırmak asla istemem ama bence kendimizi kabullenmemiz gerekiyor.. hiç değilse bu yönde...

evet çok zor bende biliyorum benim gibi sizlerde aynalardan kaçıyorsunuz.. dekolte bluz kabus gibi.. destekli sütyen takmak istemiyorsunuz

ama yapabilcek olduğumuz bi şe yok! telkin de geçici yağlarda... o kaadar adaçayı vs içtim ki östorojen içerikli şeyler yüzünden selülit oldum kalçam genişledi..( ki zayıfım)

yağlar haplar neler neler verdiğim paralar.. telkinli ses dosyaları.. yok yani yok..

olmayınca olmuyor.. bende pes ettim sadece sayfaya giriyorum bi umut belki çözm olmuştur diorum.. ama silikon taktırmayı annemle bile konuştum.. tabi o kadar para.. zor..

hem küçük göğüsler o kdar da kötü değil

*genç görünürsünüz

*yazın göğüs aranız pişik olmaz

*kibar bir vucudunuz vardır

bence dua edin o yağları sürerken Allahtan isteyin yağdan medet ummayın.. bunu yağ değil Allah sağlayacak..

hepinizi öptüm herşey gönlünüzce olsun :81:

Son düzenleme:

tibetin gençlik pınarı hareketini nerden bulabilirim bu arada arkadaşlar bi tavsiye siyah üzüm çekirdegi tozu alin eczaneden yogurla kariştirip yiyin faydasini kesin
görürsünüz bence ben deniycem araştirdim.

tibetin gençlik pınarı hareketini nerden bulabilirim bu arada arkadaşlar bi tavsiye siyah üzüm çekirdegi tozu alin eczaneden yogurla kariştirip yiyin faydasini kesin
görürsünüz bence ben deniycem araştirdim.

Youtube tibetin 5 hariketi diye ver cikar canim

destinax yıllar geçti topik hala duruyor daha neler denedin işe yarar bi gelişmen oldu mu ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…