Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlarr adım adım göğüs büyütme beni burdan takip edin artık...

DestinaX

Pure Love T <3 D
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2009
1.256
186
33
Dün aktarımla görüşme yaptım burda etkisini gördüğünüz bütün yağ ve bitkilerin bi listesini ona verdim ibni sinanın büyük ansiklopedisinden araştırıp 3güne kadar bana bilgi verecek verdiğim bitki ve yağların listesi şöyle;

civan perçemi (macun yada çay şeklinde her ikiside olur dedi içten destek için)
çörekotu yağı
mersin yağı
çilek yağı
küç yağı + küç'ün kendisi
(hem içten hem dıştan destek için)
karahindiba (yağı yada tohumu dedi çok müthiş bir bitki olduğunu söyledi)
yam kökü
keten tohumu (günde 1 tatlı kaşığından fazla alınamamsı gerekir dedi günlük 1 tatlı kaşığı alınması büyük faydadır dedi)
şerbetçi otu (içilecek)
ilk önce sabır çok önemli kullanmaya başladıktan sonra birden mucize beklemeyin bunlar doğal yöntem bi ton parayla satılanlar gibi yapar ve kimyasal içermiyor bu çok önrmli tamam mı canlarım

bunları nasıl kullancağımı ve ne şekilde sürüleceği hangi yağlar birbiriyle karışmaz hepsini bana ayrıntılı anlatıp arışımıda bizzat kendisi hazırlıcak ben sadece ürünlerin parasını verecem zaten aktarım tanıdık olduğu için yanlış bişey yapmayalım araştırmak istiyorum yinede dedi kendisine ben çok güvenirim sizde bana güvenip takip ederseniz ben burdan yazmaya devam edecem...a.s.a.s.

Son düzenleme:
hadi bakalım canım seni merakla takip edicez kalıcı büyümeler diliyorum sana vereliniortak

Takibe başladık hadi hayırlı uğurlu olsun canım sen uygula bizde faydalanırız kolay gelsin opuyorumnanaktan

şerbetçi otu içilecek mi daha kuru iken bile yanına yaklaşılmıyor çok iğrenç kokuyor. hiç içebildin mi.

eğyh şerbetçiotu içilemez ya

Destinax hayatım çok iyi yapmışsın aktara sormakla merakla bekliyorum. peki karahindiba için müthiş derken göğüs büyütme konusunda mı etkili demek istedi ?

eğyh şerbetçiotu içilemez ya

Destinax hayatım çok iyi yapmışsın aktara sormakla merakla bekliyorum. peki karahindiba için müthiş derken göğüs büyütme konusunda mı etkili demek istedi ?

tatlım evet onunla ilgilide bilgi vereyim ben
Kara hindiba:

En önemli etkisi karaciğer üzerinedir. Safra akışını düzenler. Hindistan'da karaciğer hastalıklarında sıklıkla kullanılır. Vitamin ve mineralin zengin kaynağıdır. Avrupa'da salata şeklinde tüketilmektedir. Zararlı kimyasal ilaçlara, operatif müdahalelere ve implantlara karşı doğal bir alternatif olup, güzel göğüslere sahip olmak için ideal bir yöntemdir

aktarımda aynısını dedi kızlar daha başlamadım ddediğim gibi aktarım ansiklopediye bakacağını söyledi yarın gidiyorum bana hazırlıcak bu saydıklarımı

faydasını gördün mü canım?
ayrıca destinax çok iyi yapmışsın, merakla bekliyorum, ben de uygularım senin reçeteyi valla...

uygulayın hayatım ben gün gün yazacağım etkileri yarın gidiyorum bakalım aktarım İbni Sinanın büyük ansiklopedisinden araştırma yapacaktı bu konuda belki onunda ekleyecekleri olablir ben yazarım yine urdan canlarım ama olumlu düşünün herşeyin başı olumlu düşünmekopuyorumnanaktan

Bebek düşünüyoruz eşimle yakın bir zamanda küçük göğslerimden şikayetçiyim evet ama hamileliğin göğüsleri büyüttüğünü söylüyorlar.büyütmesede hamileliğim boyunca hiçbir bitki ilacı kullanamam zaten,siz ne düşünüyorsunuz.naniknanik

canım bu dediklerim bitki ilacı değil bitkilerin bizzat kendisi valla hamileyken kullanılablecek bitkiler arasında bunlar varmıdır bi sormak gerek yinede sen daha dikkatli davran derim

kızlarr birazdan gidiyorum aktara dönüşte burdayım hepimiz için hayırlı birşey yapmış olurum inş. beni bekleyin anacıımm :):)opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

geldim kılzar aktarım artaştırıp bakmış bana verdikleri şunlar
50ml çörekotu yağı
50ml badem yağı (bunun 10ml kadarını katacağım)
50ml susam yağı
20ml çilek yağı
50mş küç(üzüm çekirdeği) yağı

mersin yağı yoktu perşembe günü getirecek onuda içine katacağım ama şimdilik bunlarla başlamamı söyledi.
bunlarıın hepsi birbirine karışabilen yağlarmış bunları karıştırıp sabah akşam masaj yapıyoruz.

civan perçemi macunu (içindekiler:)keçiboynuzu pekmezi-civan perçemi-mersin yaprağı-melisa yaprağı-lavanta çiçeği-aslan pençesi-tarçın-elma-portakal çiçeği-kantaron-kırk kilit otu (nerdeyse göğüs için yararlı olduğunu bildiğimiz ve etkilerini gördğümüz bütün bitkiler mevcut)
keten tohumu:sabah akşam bi tatlı kaşığı fazlazını sakın içmeyin yoğurda karıştırılıpta yenebilir
küç tozu buda sabah akşam bir tatlı kaşığı suyla falan içilebilirmiş yiyebilen yesin yutsun direk.
şerbetçi otu: bit tutam kaynamış bir su bardağı suya konup demlenilip içilecek günde 3 defa içileblirimiş
ben ayrıca ada çayıda içiyorum günde bir defa da olsun bu akşamdan itibaren başlıyorum 1hafta sonra etkileri yazacağım sorularınız olursada cevaplarım hadi kolay gelsinopuyorumnanaktan:teytey::dance:

badem yağı sürme göğüsteki kılları uzatır.yağı aldınsa saçına sür saçların çoğalsın uzasın

badem yağı sürme göğüsteki kılları uzatır.yağı aldınsa saçına sür saçların çoğalsın uzasın

öylemii tamam canım ben biraz daha yoğun kıvamlı olsun diye onuda koyacaktım tamam bunu dediğin iyi oldu canım sağol diğerleri ama aktarımın onayladığı ve araştırdığı şekildedir güvenle kullanın ayrıca tüm bunların tutarı 50 tl ye mal oldu bilginize bu karışımlarla masaj için 170 ml lik bi karışım elde etmiş olacağım mersin yağı gelince onuda içine ilave edeceğim tabii bu bana 2 ay falan yeter bittikçede devam edeceğim delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…