Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlarr adım adım göğüs büyütme beni burdan takip edin artık...

öylemii tamam canım ben biraz daha yoğun kıvamlı olsun diye onuda koyacaktım tamam bunu dediğin iyi oldu canım sağol diğerleri ama aktarımın onayladığı ve araştırdığı şekildedir güvenle kullanın ayrıca tüm bunların tutarı 50 tl ye mal oldu bilginize bu karışımlarla masaj için 170 ml lik bi karışım elde etmiş olacağım mersin yağı gelince onuda içine ilave edeceğim tabii bu bana 2 ay falan yeter bittikçede devam edeceğim delikafadulden

destinax 2 ay fln yeter diosunda cnm böle bitkiler belli bi süre geçtikten sora o taşıdkları özellkleri kaybediolar bunu biliyormuydun :KK43: bence bunuda aktarına sormalısın

:dance: $erre.JPG

karışımı hazırladım kızlar buyrun işte karışımım resmini çekip sizinlede paylaşmak istedim böyle bişey oldu karışımı hazırlarken elime bulaşan yağlarıda ikizlere sürüverdim öylesine yatmadan önce güzel bi masajla başlıyorum zemuszemus

destinax 2 ay fln yeter diosunda cnm böle bitkiler belli bi süre geçtikten sora o taşıdkları özellkleri kaybediolar bunu biliyormuydun :KK43: bence bunuda aktarına sormalısın

canım bu yağların 6 ay kullanım ömrü varmış belki bitkileri olsa haklısında zaten bunuda aktarıma sordum canım en ince ayrıntısına kadar sordum merka etme:) :jeyyar:

aslında şişenin üzerinde 2 yıl yazıyor fakat aktarım 6 aylık süre içerisinde tüketilse daha iyi olacağını söyledi

Son düzenleme:
kızlar dün akşamda sürdüm bu sabahta karışımımı iyice yediriyorum göğsüme haiften bi yanma oldu ama geçti gerginlik hisseder gibiyim çok az masajı uzun tutuyorum biraz ondan galibe şimdilik bukadar bakalım zaten 1 aydan sonra gözle görülür elle tutulur birşeyler olur

keten tohumunu şimdi yedim yoğurt kalmamış evde bende suyla yuttum tadı sanki dövülmüş cevize benziyo şerbetçi otunun tadınıda çok beğendim ayrıca şekerleyip içiyorum gayet iyi gecede çok iyi uyutuyo uyku yapıyo biraz bende bu karışımlardan herhangi birini deneyen kullanlar burda etkileri paylaşsın önerie bulunsunki bizlerde daha iyi faydalanalım arkadaşlara.s.

canım yalnız keten tohumu kabızlık için verilir genelde benim bildiğim. diare yaparsa bilgilendir olur mu ben o yüzden kullanmıyorum da. zaten hassastır sindirim organlarım :)

keten tohumu östrojen içeriği çok olduğu için göğüs büyütmede etkisi vardır. yağını süren oldu mu hiç.

canım yalnız keten tohumu kabızlık için verilir genelde benim bildiğim. diare yaparsa bilgilendir olur mu ben o yüzden kullanmıyorum da. zaten hassastır sindirim organlarım :)

canım aktarda bana demiti bağırsakları çalıştırır diare olabilir diye ama bende olmadı canım yaa
keten tohumu yağını sürmedim ben keten tohumuyla içten destek veriyorum sabah akşam 1 tatlı kaşığı tepeleme öyle dolu dolu değil korkuyorum bi zararı olur diye fazla alınmaması gerekiyor.a.s.

kızlar bi başka topiğe daha koydum ahanda benim ikizler bunlar kadar ama 2 gündür uyguluyorum yağ karışımı ve yediklerimi yazdım hafiften bi gerginlik ve sızı var yani büyüyolar dmek mi buu ::):):):teytey::dance:

Eki Görüntüle 43900

Hadi hayırlısı canım inş büyürler sen dewam et takipdeyiz seniopuyorumnanaktan

:sm_cool: Allah sabır versin öncelikle inşallahhhh iyi sonuç alırsın takipteyim 1 aya kadar dayanamam baktım süreç güzel ilerliyo hemen başlarım bende :jeyyar::jeyyar:

göğüslerinizin olmasını istediğiniz cup ta olduğunu hayal edin öyle imiş gibi davranın sır kitabını uzun zaman aradan sonra tekrar okudum ve orada zenginlik için olanı göğüse uyarlayınca böyle bir sonuç çıktı.

kızlar bugun 4.günüm göğüslerimde acayip bi acı var özellikler uçlarında hani ergenliğe girerken olur ya dokunamassın hassaslaşır öyle bi acı işte bakalım neler olacak zaten 1ay olmadan tam bir sonuç beklmeiyorum a.s.

kızlar bugun 4.günüm göğüslerimde acayip bi acı var özellikler uçlarında hani ergenliğe girerken olur ya dokunamassın hassaslaşır öyle bi acı işte bakalım neler olacak zaten 1ay olmadan tam bir sonuç beklmeiyorum a.s.

hadi canım hayırlı olsun, bence iyiye işaret...

ya kızlar acıyor geriliyor bir türlü büyümüyor üzülüyorum artık yaa :çok üzgünüm:

ya kızlar acıyor geriliyor bir türlü büyümüyor üzülüyorum artık yaa :çok üzgünüm:

sabırlı ol öncelikle..en az 1.5 aydan aşağı büyüme bekleme...çünkü ben şerbetçiotu kremini 1.5 ay kullandım..şimdi yavaş yavaş bırakıyorum..ve ilk zamanlar büyüyo gibi oluyodu ağrıyodu ama yıkanınca küçülüyodu olmucak galiba dedim ama devam ettim...şimdi büyüdüler:teytey:
emin ol büyür..çünkü senin karışım sırf östrojen maşallah alkisalkisalkis
ben şimdi tibetin gençlik pınarı diye bi konu var ordaki hareketleri yapıyorum..o da büyütüyomuş...hem zahmetsiz...bi de büyüdü biraz..takıntı halim bitti yani:jeyyar:
bişey sorucam sen göğüs geliştirici spor yapıyosun dimi?

sabırlı ol öncelikle..en az 1.5 aydan aşağı büyüme bekleme...çünkü ben şerbetçiotu kremini 1.5 ay kullandım..şimdi yavaş yavaş bırakıyorum..ve ilk zamanlar büyüyo gibi oluyodu ağrıyodu ama yıkanınca küçülüyodu olmucak galiba dedim ama devam ettim...şimdi büyüdüler:teytey:
ben şimdi tibetin gençlik pınarı diye bi konu var ordaki hareketleri yapıyorum..o da büyütüyomuş...hem zahmetsiz...bi de büyüdü biraz..takıntı halim bitti yani:jeyyar:

Merhaba arkadaşlar, konunuzu yeni gördüm. Çok şaşırdım açıkçası, böyle şeyler varmış da niye duymamışız şimdiye kadar acep ? Ben de ilaçlara, estetiğe vs. karşı olan biri olarak, destekliyorum bu doğal girişimi. Umarım başarılı olursunuz.

Benim göğüslerim gayet büyük ve dik. Bu açıdan şanslıyım ve memnunum. Ancak benim de kafama takılan birşey var. Üst vücut çalıştırdığımızda yani örneğin göğüs kaslarını her gün çalıştırdığımızda (ileride sarkmaması, fit olması için), bu hareketler göğüslerdeki yağların kasa dönüşmesine ve dolayısıyla zaman için küçülmesine mi sebep olur acep?
Bu konuda bu yönde duyumlarım oldu da...

evet canım bende tibetin yaşam pınarı hareketlerine bakıyoru internette var hareketli gösteriliyo hergün yapıyorum 5 hareketi var hergün şerbetçi küç keten tohumu tozu bunları mutlaka içiyorum dün akşam masaj yapmayı unuttum sabah yaptım devam edicem ama destekleriniz beni cesaretlendirdi teşekkürler arkadaşlarropuyorumnanaktana.s.

Yaşın bir etkisi var mıdır acaba? Her yaşta yaparsak etki ediyor mu yani? bilmiyorumkismile

X