Kızlar tüp bebeğe basliycam 70 000 ya varis esmasi okuyorum bana yardımcı olur musunuz

Kızlar 7.tup bebeğe başlıyorum dua etmekten başka caremiz yok Allah rızası için yardımcı olur musunuz bebek hasretiyle yanıyorum kimin duasi kabul olur bilinmez duaya ihtiyacım var
Allah gönlündeki nasip etsin canım sıkma canını rabbim ne zaman hayirliysa o zaman verir sana inşallah çift çift versin evlat hasretini dindirsin tez zamanda rabbim gönlünü ferahlikla gobisini bebekle doldursun senin ve hepimizin inşallah

Kizlar hamiş olmak isteyenler isimlerini burdan ya da ozelden yazarlarsa namazlarimda dua etmek isterim.

Kızlar 7.tup bebeğe başlıyorum dua etmekten başka caremiz yok Allah rızası için yardımcı olur musunuz bebek hasretiyle yanıyorum kimin duasi kabul olur bilinmez duaya ihtiyacım var
Canım Allah yardımcın olsun inşallah bu sefer bebeğin sımsıkı tutunur sana
Aynı süreçlerden geçtim bir negatif denemem var
Bende 1000 tane alıyorum okuyunca yazarım buraya

Vaktim olduğunca okurum tabiki canım Rabb'im aldığım dualar hürmetine benim de sıkıntılarımı giderir belli mi olur:) İnşaAllah.
ALLAH SENİN DE YAR VER YARDIMCIN OLUR İNŞALLAH GÜLÜM MURADLARINI HAYIRLARLA NASİP EDER İNŞALLAH SIKINTIN OLDUĞUNDA BANA YAZ GÜLÜM BEN DE HER ZAMAN DUA EDERİM SANA SIKINTIN MI VAR DE DUA EDELİM GÜLÜM EN AZINDAN BEN EDERİM ALLAH'IN İZNİYLE..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…