70.000 “Ya Varis” Esması Okuyoruz .Bana Destek Olur musunuz?🕊️💜

Allahım bu süreci kolaylaştırsın ,sağlıklı imanlı güzel evlatlar nasip etsin inş. size ve isteyen herkese. 800 aldım ..
KALAN : 13.000

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim çiçeğim 1000 aldım, gün içinde okuyacağım. Rabbim sana, isteyen herkese hayırlısıyla sağlıklı gebelikler ve bebekler nasip etsin inşallah. Allah işlerini kolaylaştırsın.🤲🏻🍀💞

Kalan 12.000

1000 tane ben aldım kalan 11000 Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim

2000 tane aldım kalan:9000
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim dualarımdasin canım inş.herşey güzel gider sağlıklı sıhhatli imanlı hayırlı bir evlat kucağına almak nasip olsun inş.🤲

Canım Tinoşummm- 1000 adet aldım.. KALAN: 8000
Rabbım işlerini kolaylaştırsın kuzum, sonunca yavruna kavuşmalı bol sevinçler yaşatsın..
Sağlıklı, hayırlı evatlar versin Allahım :dua: :KK200:
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim

3000 tane okurum Tiniminim,😘

Rabbim tez zamanda hayırlısı ile vuslatını versin.

Kalan: 5000

500 aldım kalan 4500
Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin en kısa ve hayırlı zamanda canım 💜💜

Tiniim hayırlı sağlıklı bir süreç olsun senin için, sonu sağlıkla bebeğini kucağına almak olsun inşaallah :KK36: 1000 tane aldım kalan : 3500 Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim

Aha bebek geliyor :))) 1500 aldım kalan 2000

Rica ederim canım benim.

1000 tane daha okudum.

Allahım hepimizin yüzünü güldürsün inşallah kardeşim.

500 aldim. Kalan 1.500 Allah saglikli hayirli evlat nasip etsin

Kalan 1500 ben aldım rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

500 aldım
Kalan 26.000

6000 aldım Rabbim hayırlı evlat nasip etsin inşaallah 🌸

1000 tane aldım.
gönlünce olur inşallah.
19.000 kaldi.

1000 tane aldım
Kalan 18000
Güzel haberlerini almakta nasip olsun çiçeğim, peşpeşe gelecek miniklerimiz hissediyorum 🥰🤲

Rabbim hepinizden razı olsunn çiçekleriimmm :KK36:
Desteğinizi duanızı eksik etmediniz.💜

Bugün itibariyle tedavime başladım.Rabbim benim gibi bu yolda olan bütün kardeşlerimin yardımcısı olsunn iyiki varsınız😍

1500 aldim kusura bakma kuzum bakamiyorum hic buralara aksi gibi zikirmatigi de bulamiyorum kafam karismadan okuyabilecegim kadar aldim kuzum😴Rabbim kolaylastirsin saglik kavustursun insaAllah🤲❤️
Olsunn nesiboşumm dualarınız desteğiniz yeter😍🤲🏻 aminn aminn çiçeğim🌺🤲🏻

Herkese kucak dolusu sevgiler:KK36:Çoğu zaman burada başkalarına dualar etmek için konu açtım etiketler ettim. Bu sefer kendim için geldim🥹

Bir o kadar güzel ve bir o kadar da azcık yorucu stresli bir sürece giriyorum.:anneadayı:
Anne olabilmek ve bu süreci en hayırlı şekilde atlatmak için dualarınıza ihtiyacım var.

Pamuğum penyez83 penyez83 sağolsun benim adıma 70.000 adet “Ya Varis”esmasını okumaya başlamış.:KK74:

Şimdi sizlerinde duasını almak istiyorum.Bize destek olur musunuz?

Mülkün gerçek sahibi olan, mevcut olan her şeyin mutlak sahibi ve hakiki maliki anlamına gelmektedir.

70.000 “YA VARİS”olarak başlatıyorum.
Ya Bismillah:KK36:
1000 aldim okuyunca yine yazarim Rabbim tontis poncik nurlu ugurlu bebekler versin sana 😍

X