Kızlar Temmuz da Tüp Bebeğe Başlamayı düşünüyorum

Maşallah sağlıklı doğumlarınız olsun inşallah öncelikle merhaba çok teşekkür ederim bilgiler için herkesin süreci farklı tabi.. az çok fikir ediniyorum günler hakkında işlemler hakkında inşallah bende bu süreçlere gelirim çok heyecanlıyım keşke hemen adet olsam da başlasam

Evet tatlı heyecanlar.
Asıl stress herşey bitip test gününü bekleyince oluyor. Oldumu olmadımı
İnşaAllah herşey hayırlı güzel olur sizin ve bütün bekleyenler için.
Sormak istediğiniz birşey olursa veya sohbet etmek isterseniz yazabilirsiniz.

Şu anlık yok teşekkür ederim bilgiler için

Ee çatlama iğnesi niye yapılıyo o zaman. Bu yazdığım dünkü Hanfendi dün 21.30 da çatlatma iğnesini vurulmuş pazartesi de yumurta toplaması varmış
Başka bir işlevi vardır iğnenin yapıldıysa.cunku yumurta catlarsa toplanamaz ve dollenemez çatlatma ancak aşılama yapılacaksa vurulur

Başka bir işlevi vardır iğnenin yapıldıysa.cunku yumurta catlarsa toplanamaz ve dollenemez çatlatma ancak aşılama yapılacaksa vurulur
Çatlama denilen olay yumurtaların foliküllerden çıkması.. embriyo oluşabilmesi için yumurtanın o folikülden çıkması lazım Hanfendi. Onun için çatlatma yapılıyor ki yumurtalar çıksın diye hemen çatlayınca aşağı inmiyo yumurta 36 saat onun için var ben böyle biliyorum yani. Çatlatma iğnesi adı sonuçta başka işlevi olacağını zannetmiyorum

Çatlama denilen olay yumurtaların foliküllerden çıkması.. embriyo oluşabilmesi için yumurtanın o folikülden çıkması lazım Hanfendi. Onun için çatlatma yapılıyor ki yumurtalar çıksın diye hemen çatlayınca aşağı inmiyo yumurta 36 saat onun için var ben böyle biliyorum yani. Çatlatma iğnesi adı sonuçta başka işlevi olacağını zannetmiyorum
Transfere kadar kaç gün ilaç kullandınız ve kaç günde bir doktora gittiniz? transferden sonra ne ilaçları kullandınız bi de kaç gün kullandınız?

Kızlar bi de tüp bebeğe başladığınız ay nasıl beslendiniz yumurtlama öncesi sonrası transfer sonrası yani o ayı anlatır mısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…