Kızlar Temmuz da Tüp Bebeğe Başlamayı düşünüyorum

Benim hiç umudum yok aslında yumurta boyutlarim çok fazla büyük en büyükleri 25-30mm arası 16-18 arası da var ama nasip işi bakalım
canım hiç öyle düşünme benim çarşamba günü 15 mm dedi sonra cuma çağırdı senkron büyümüşler dedi gonal f kesti bu sabah son cetrotide vuruldum cuma günü 17-20 arasındaydı bende korkuyorum daha da büyürlermi pzt gününe kadar diye

Bende o iğneyi vuruldum bugün 3 tane o yöntemi hiç duymadim nasil oluyor ki
valla bende bilmiyorum internette okudum bi şansı arttırmak için yapıyolarmış benim eşimde ki morfoloji bozuklukları tamamı baş morfolojisi dölleme yeteneği yok spermlerim ondan dolayı bu yöntemi uygulucakmış

Bende baktım şimdi değişik yontemmis esiminde şekil bozukluğu var %90
%60 da hareketsizlik doğal yolla zor hanilelik oluşur diye tüp bebekte şansımız yüksekmiş umarım hepimiz güzel haberler aliriz

15mmler 18mmi bulurmus 19 karda 21-22mm bulurmus bana doktorum öyle demişti senin sayın yinede iyi bence benim 30mm e kadar her tür var

Bende baktım şimdi değişik yontemmis esiminde şekil bozukluğu var %90
%60 da hareketsizlik doğal yolla zor hanilelik oluşur diye tüp bebekte şansımız yüksekmiş umarım hepimiz güzel haberler aliriz
valla benim aşılama yaptırdım ben nisan ayında 156 milyon sperm vardı %99 hızla 24 milyonu enjekte edildi ona rağmen gebelik oluşmadı doktorumuzda tüp bebekten başka çaremiz yok dedi en son inşallah bu son olur hepimiz hayırlı güzel haberler alırız

Merhaba sizdeki sorun nedir tüp bebeğe başladı uz
Bi sorunumuz yok bi kere çatlatma bi kere yumurta büyütme bi kere de aşılama oldum sebepsiz infertilite sanırım onun için artık tüp bebeğe geçmek istedik çalışıyorum zaten daha gelgit uğraşamam tüp bebek de şans daha yüksek olduğu için tercih ettik

İnşallah kaç yaşındasın acaba
Bu arada tüp bebek için günlük dozun ne kadardı

15mmler 18mmi bulurmus 19 karda 21-22mm bulurmus bana doktorum öyle demişti senin sayın yinede iyi bence benim 30mm e kadar her tür var
canım benim günün sonunda bir yumurta bir sperm lazım moralini asla düşürme ben doktoruma sordum ne yaparsak şansımız artar diye stres yapmazsan dedi bana güzel düşüneceksin hep olmazsa tekrar deneriz bu bir süreç kimi neler bekliyor hiç belli olmuyor ki

Hayırlısı olsun inşallah sizin neden negatif oldu

Çok haklısın stres zorlar bu süreci aslında stres yapmıyorum sadece öyle düşünüyorum ama düşüncem de yanlış eşimde kızıyor olumsuz düşünme diye olucak Allah'ın izniyle

Çok haklısın stres zorlar bu süreci aslında stres yapmıyorum sadece öyle düşünüyorum ama düşüncem de yanlış eşimde kızıyor olumsuz düşünme diye olucak Allah'ın izniyle
düşünme canım ben diyorum ki transferden sonra 10 gün ben prenses gibi yatıcam eşimde bana hizmet edicek tadını çıkar her anın

İlk denemeydi benim sebebini henüz bilmiyorum pazartesi günü randevum var. Zamanı değilm
sebebini bilmiyorum ama stres olabilir diye düşünüyorum ilk transferdi benim ama zamanı değilmiş demek ki diye düşünüp devam edeceğiz bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…