Göz Makyajı kızlar suda goz kalemı veya rimelin akmaması ıcın ne yapmamız gerekıyor?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
E

EU1

Ziyaretçi
kızlar yardımcı olun onemlı bı konu lutfen?:bbo:

waterprof (yazılını bilmiyorum yanlış olabilir ) kullanmak lazım =)

kullanmamak lazım derim:kahve:
rimelin suda çıkmayanı varda.
kalemin yoktur sanırım.
TuGBaaaaa nın dediği gibi waterprof rimellerden alabilirsin.

waterproof rimel al ama yanında özel temizleyicisini almayı unutma suyla sabunla çıkmaz o kolay kolay.Ben şahsen eskiden sabunla çıkarmaya çalışıyodum akşam, sabah kalktığımda zombi gibi oluyodum gözlerimin heryeri simsiyah.Su çıkarmaz ama dağıtır bazen ona da dikkat et.şimdiye kadar kullandığım waterproof kalemlerin hepsi terlemekle bile akıyodu.gerçi bi tanesi öle diildi ama o da o kadar zor sürülüyoduki deriyi yırtıyodu neredeyse bi de renk vermiyodu düzgün:KK43:ama eyeliner kullanabilirsin kalem yerine o akmıyo:)tabi suda nolur bilemem

waterproofda eyelinerde suda akıyor kızlar..akmayan bir marka söyleyin köleniz olayim =))):icecream: şimdiye kadar hepsini denedim denemediklermde olmuştur ama..git yüzüne bi su çırp hemen dağılıyor..e bunlar denizde havuzda sürmek için değilmi yada terlediğinizde,yağmurda akmasın diye? havuzdan çıktığnızda zombie gibi çıkarsınız doğru tatlicadiarzu

eyeliner terlediğinzde akmıyor ama bir tek o doğru gün içinde akmadan akşama kadar dayanıyor.. ben onu kullanıyorum ama akşam bir su değdirdiğimde hemen çeneme kadar akıyor..

Bi yerde duymuştum suda çıkmayanların özelliği durgun suda hareketsiz kalınca çıkmamasıymış.Hareket ettikçe aşınıyomuş boya.Yüzme waterproof kapsamında diil yani:)

o ne işimize yarıycak ozaman durgun suda hareketsiz nerde kalabiliriz neden ve niçin =)
ama iyi bir marka bulursan haber ver bana..verita kullanıyorum memnunum ama değiştirmeye meğilliyim :icecream:

o kısmını ben de çok merak ettim ama...:))Benim eyeliner plastik gibi ya akmıyo ama mekanik olarak çok dayanıksız yani en ufak bi ovalamada kopuyo bi kısmı.yani yüzmeye dayanamayacağına eminim...Eğer bi çözüm bulursanız bana da söleyin:))şöle bi kaç aylık kalıcı makyaj fln olabilir mi die düşünüyorum...

kalıcı makyaj bende yaptırmak çok istiyorum ama meteliksizimbenneyaptımki..belki işim olur paramı kazanırım öyle :icecream:

ben bu sene asansörlü lacivert kalem aldım eğer paraya kıyıp iyi bir marka alırsanız hemen hemen hiç akmıyor

Ben de işim olunca yaptırıcam:)hem güvenilir bi yer olması gerekki burda güzellik merkezlerinin sayısı bilem az:))İnşallah geçici olanları vardır ama yoksa bi ömür aynı makyajla gezemem.Aklıma gelmişken onu da bi araştırim bakimm

söylemeyi unuttum ben özel bir gece için professonel bir makyaj yaptırdım makyaj bitiminde makyöz yüzüme sabitleyici bir sprey sıktı bütün gece yiyip içtiğim halde rujum bile bozulmadı şimdi o spreyi bulmaya çalışıyorum özel günler için süper birşey hele bu sıcaklarda harika

Benim kullandıklarım da maybelline ama öle yüz milyon da veremem bi kaleme:))bütçe yetmezz:)
seninkinin markası ne Barçman bi de fiyatı??
Spreyi göz altına da sıktılar mı:S ne bilim göze fln zarar vermiyo mu?yani kalemi sabitlemek için de baya yaklaşması gerekiyo göze???

Son düzenleyen: Moderatör:
bende merak ettimm.
birde spreyi bulursan bizede haber edersen sevinirim..

Benim kullandıklarım da maybelline ama öle yüz milyon da veremem bi kaleme:))bütçe yetmezz:)
seninkinin markası ne Barçman bi de fiyatı??
Spreyi göz altına da sıktılar mı:S ne bilim göze fln zarar vermiyo mu?yani kalemi sabitlemek için de baya yaklaşması gerekiyo göze???

yok 100 milyon değil 34 milyona aldım şimdi yatak odasında eşim uyuyor yarın bakar markasını yazarım
sabitleyici sprey için gözlerini kapa dedi ve bütün yüzüme sıktı
buradaki kuaförüme söyledim onların malzemecisinde varmış soracak alınca onuda yazarım

waterproofda eyelinerde suda akıyor kızlar..akmayan bir marka söyleyin köleniz olayim =))):icecream: şimdiye kadar hepsini denedim denemediklermde olmuştur ama..git yüzüne bi su çırp hemen dağılıyor..e bunlar denizde havuzda sürmek için değilmi yada terlediğinizde,yağmurda akmasın diye? havuzdan çıktığnızda zombie gibi çıkarsınız doğru tatlicadiarzu

cnm marka söylemek dogru mu bilmiyorum ama ben yazın avonun su geçirmez (waterproff)rimelini kullanıyorum ve de denize bile giriyorum.netten avon ürünlerini inceleyin fiyatlarını da görürsünüz hem.rimelde avondan başka kullanamıyorum.

waterprooflar var evet ama onlarda yine akıyo .. Ben rimel olarak sana loreal lash artchitect carbon'u öneririm, kalemde Clarie's deki waterproof eyelinerlar hemen akmıyo, onlardan kullan derim.. Bu arada rimeli 20-30 arası alırsın. Clarie'sdeki eyelinerda 7 milyon falan ki % 50 indirim vardı en son. Hala devam ediyosa 3 buçuk milyona alırsınız . Çok öptüm hepinizi.

bende rimel avon kullanıyorum canım ama hiç memnun değilim..değiştirmeyi düşünüyorum ama ne alcam bilmiyorum..benmki waterproof değil galiba..

X