kızlar şoktayım test pozitif çıktı

sevgi yumagxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2008
43
0
kızlar herkese mrblar şoktayım evet sizinle paylaşmak istedim test pozitif çıktı şaşkınlıktan ölebilirim .artık umudumu yitirmiş ve bebek konusunu kapatmıştım.ama süpriz geldi hamileyim, bu benim için bi mucize umarım bunu düşürmeden dogurmayı başarırım yarın doktoruma gidicem oda şoka giricek eminim.Bana dua edin bu kez başarayım.4 kez düşük yapmıştım ve artık pes etmiştim yeni bi umut dogdu bana ve yaşım 41 kızlarrrrrrrrr umarım herşey yolunda gider.hihoyyythihoyyythihoyyyt

allah bu bebeği sana bagıslasın...9 ay sonra kucagına alır ve kk ya bebegimi saglıklı bir şekilde doğurdum diye mesaj yazmak nasib olur inş...

canım tebrıkler.
ınsallah bebısını saglıkla kucagına alırsın.Şeniz

Rabbim biricik evladını hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin,inan çoook mutlu oldum... a.s.

çok tebrik ederim canım heyecanını anlıyorum Allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin çok dua et cnm..

Allah yavrunuzu size bağışlasın sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah bebişi anneye sıkı sıkı tutunn emii :))):ecrin_bebek:

çok tebrik ederim umarım allahım hayırlısıyla doğurmayı nasip eder lütfen çok çok dinlen

canım benim çok tebrik ederim Allah tamamına erdirsin Rabbim bu bebişini sana bağışlasın sende bol bol dua et canım

Canım tebrikler. :hooray: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq: a.s.

canım tebrikler allah kucagına almayı nasip etsn şimdi kendine çok dikkat etmelisin allaha emanet ol canım

ne mutlu sana,babayıda senide tebrik ederim...rabbim hayırlısı ile kucağına almayıda nasib eder inşallah. hayırlı uğurlu olsun...

Kizlar günaydin adetim 18 eylüldü 2 gün önce test yaptim 2.çizgide böle çok belirsiz nokta gibi birşey çikti iice dikktli bakinca belli oluyor.bu nedemek napmaliyim sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…