kızlar şoktayım test pozitif çıktı

cnm allah sag saglim kucagına almayı nasip etsin inşallah.cnm halamın eltiside sürekli dşük yapıyordu.dru sürekli yat dedi ona ve öyle yaptı ilk dogumunu yatarak geçirdi 2. normal gezinebildi.cnm bilğin olsun diye yazdım.herşeye deger kendini yorma.saglıklı ve rahat bir 9 ay geçirmen dilegiyle.

ilginizden dolayı hepinize çok tşkür ederim arkadaşlarım sagolun inşallah herşey yolunda giderse perşembe günü kontrolüm var, keseyi ve bebegin varlıgını görürsem içim dahada rahatlıycak,boş gebelik falan duyuyorum ya kokuyorum yaşımdan dolayı gaetede okudum ferayenin bebegi boş gebelikmiş üzüldüm onu okuyunca tedirgin oldum perşembe bi gelsede keseyi bi görsem.içim rahatlasa insanın yaşı ilerledikçe korkularıda bi başka oluyo inşallah saglıklı bi bebek olarak dogurmayı nasip eeder mevlam.

ilginizden dolayı hepinize çok tşkür ederim arkadaşlarım sagolun inşallah herşey yolunda giderse perşembe günü kontrolüm var, keseyi ve bebegin varlıgını görürsem içim dahada rahatlıycak,boş gebelik falan duyuyorum ya kokuyorum yaşımdan dolayı gaetede okudum ferayenin bebegi boş gebelikmiş üzüldüm onu okuyunca tedirgin oldum perşembe bi gelsede keseyi bi görsem.

böyle haberleri okudukça allahımın banada anneliği tekrar nasip edeceğini düşünüyorum. mucizelerin gerçek olduğuna ve rabbimin en umutsuz anda nasıl umut verdiğine. tebrik ederim umarım bu kez bebişinizi sağlıcakla kucağınıza alırısnız......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…