Kızlar sizce tutarmı acil

Benimde 9 u gösteriyor,inşallah olmayız yine rüyamda test yapıyordum pozitif,işaret mi yoksa piskolejikmi bilmiyorum
Hayırlısı hadi inşallah ama zaten senin geçen attığında ince silik bir çizgi görünüyor gibiydi tekrar yapsan koyulaşmıştır bile belki

Hayırlısı hadi inşallah ama zaten senin geçen attığında ince silik bir çizgi görünüyor gibiydi tekrar yapsan koyulaşmıştır bile belki
Ya o beklediği için oldu belkide o yüzden hiç inananmak istemiyorum

İnşallah aşkım
Kızlar ilişkiden kaç gün sonra testte çıkar sizce benim sat 13unde bitti. Normalde 21/28gunde bir adet oluyorum. İlişki 14/15/16 Mayıs'ta oldu oda korunmalı yani zaten sonrada olmadı iki üç oncesine kadar. Üç gündür kasiklarimda batma vardi bu sabah pembe akıntı geldi oldum sandım devamı yok. Hemen test aldık şükür negatif çıktı. İlişkinin üzerinden 22gun geçti olsaydı çıkardı diye düşünüyorum ya inşallah yoktur üç cocugum var zaten rabbim isteyene nasip etsin inşallah ama ilk kez böyle lekeden sonra gelmedi devamı. Şuan karın agrimda var inşallah olurum sizlere sağlıklı bebiş nasip olsun inşallah

Olacağını sanmıyorum zaten adetiniz biter bitmez ilişki olmuş ,yani hiç biri yumurtalara gününe denk gelmemiş anladığım kadarıyla,hele ki zaten korunduysanız,biz korunmadığımız ve yumurtlama gününe rağmen kalamıyoruz

İnşallah benim yoktur bugün karın ağrım oldu sabah yine nohut kadar kahve rengi akıntı geldi yine devamı yok of bu ne ya bu ay emzirmeyi biraktirdim oyuzdenmi böyle oldu hiç anlamadım inşallah sende bebiş vardır bende yoktur yani test yaptım gerçi ben negatif

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…