Kızlar sizce tutarmı acil

2.ayımızdı canım
Ay tebrik ederim sağlıkla kucağınıza alın inşallah Doğum kontrol hapı mı kullanıyordunuz öncesinde. Ben de bir buçuk sene kullandım onun etkisi var mıdır bilmiyorum 10 aydır istiyoruz olmuyor yarın bat günüm test yaptım tertemiz negatif.

Teşekkür ederim en yakın zamanda kavuşursun sen de umuduna inşallah
Hayır canım hap hiç kullanmadım, pre veya geri çekilmeyle korunuyorduk yıllardır

Teşekkür ederim en yakın zamanda kavuşursun sen de umuduna inşallah
Hayır canım hap hiç kullanmadım, pre veya geri çekilmeyle korunuyorduk yıllardır
Aminn çok teşekkür ederim sağlıkla ilerlesin sizin de inşallah ben de güzel haberler vermek istiyorum eşime ve aileme anladım herkes kullanma dedi bana ama ben inatla kullandım farklı yöntemler deneseydim daha mı iyi olurdu demeye başladım ama hayırlısı artık.

Hiç fikrim yok canım etkiler mi etkilemez mi bilmiyorum ovülasyon takip etmeyi vs denedin mi

Hiç fikrim yok canım etkiler mi etkilemez mi bilmiyorum ovülasyon takip etmeyi vs denedin mi
2 defa ovu takip ettim yumurtlama gördüm değerlendirdik olmadı canım eşim sperm testi verdi normal dendi. Ben de bi hormonlara bakayım diyorum gelecek ay bi yıla yaklaştık çünkü. Sanırım bebişin keyfini bekliyoruz sadece canı ne zaman isterse o zaman gelecek

Öyle gerçekten, hele ki kafadan o stresi attığı anda hamile kalan o kadar çok kişi var ki. İnşallah daha fazla bekletmeden kavuşursun canım

Öyle gerçekten, hele ki kafadan o stresi attığı anda hamile kalan o kadar çok kişi var ki. İnşallah daha fazla bekletmeden kavuşursun canım
Evet öyle diyo herkes akışta kalmak en iyisi ama en zor olanı da bu çok sağol canım umarım öyle olur

İyi canım bat 5 temmuz ama bu ay çok çabalamadık açıkçası 10 gün sonra tatilimiz var o yüzden bu ay pek istememiştim zaten :) sen ne yapıyorsun nasıl gidiyor
İyi bende bu ay baya değerlendirdim ,belirti söylemeyeyim,her ay belirti oluyor zaten ama akıntım çok fazla sadece ,bakalım benim bat 7si Belkide beklemediğin zaman alırsın haberini canım

İyi bende bu ay baya değerlendirdim ,belirti söylemeyeyim,her ay belirti oluyor zaten ama akıntım çok fazla sadece ,bakalım benim bat 7si Belkide beklemediğin zaman alırsın haberini canım
İnşallah canım senden de güzel haberi bekliyorum o zaman Aynen yaa her ayki adet önceki belirtilerim mevcut benim de maşallah yine göğüslerim aşırı hassas ve ağrıyo

Teşekkürler canım 10 gün var daha tatile buralardayım :) Belirtilerin var mı senin de yine
Valla canım belirtimi bilmiyorum hergün akıntım var,halsizlik sürekli uyuma isteği,şehir dışına geldim annemlere ,düğün vardı belkde o yüzden yorgunluğumu atamıyorum,bilemiyorum o yüzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…