Kızlar sizce tutarmı acil

Hemen bana anlat hangi günleri değerlendirdin ,belirtin varmıydı kaç aydır evlisin
Bebeğim ben 6 yıllık evliyim 3,5 yaşında bi oğlum var 1,5 senedir 2. Düşünüyoruz nasip olmadı bu süre içersinde :)) ben geçen ay ilaç denedim olmadı . Bu ay ovülasyonndenedim mart ayında başlamıştım ovülasyon denemeye bu ay yumurtlamayı mart ayına göre daha erken yakaladım sağlıklı beslenmeye spora başladım , hemen doktoruma gittim sağlı sollu yumurtam oluşmuştu rahim duvarın da iyi dedi . Yine takviye verdi tutunması ve düşük olmaması için onları 3-4 gün kullandım ama fena baş dönmesi yaşadım doktoruma yazdım ilacı bıraktırdı . Ben pik öncesi sonra ve sonrasını değerlendirdim sonra 1 gün oldu 1 gün olmadı vala 10 gündür hiç yok isteğim de yok alacağımı aldım annemde kalıyorum evim tadilattaydı bugün geldim temizlik yapmaya dedim test yapayım böyle çıktı işte akşam yine gidicem anneme aldım test yanıma orda yaparım .

Hemen bana anlat hangi günleri değerlendirdin ,belirtin varmıydı kaç aydır evlisin
Belirti olarak göğüslerim çamaşır iiçindeyken komple sızlıyordu , çamaşır yokken hep dikti . Birde gaz çıkarırken kasık ağrısı oldu daha bişey olmadı canım

ya çok sevindim ,tebrik ederim ,banada dua et lütfen bende 8 aylık evliyim 3 aydır deniyoruz ,

ya çok sevindim ,tebrik ederim ,banada dua et lütfen bende 8 aylık evliyim 3 aydır deniyoruz ,
Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün bebegim senden de hayırlı haberler bekliyorum

Yaa regl oldum herhalde önce kasıklarıma ağrı girdi şimdi de pembe mi yoksa regl kanamasımı anlamadım bişey geldi

Ben hayalet çizgi görüyorum gözümle daha net gibi ama sizde görüyormusumuz ben kafayı mi yedim

Ben hayalet çizgi görüyorum gözümle daha net gibi ama sizde görüyormusumuz ben kafayı mi yedim
selamlar cok cok cok az bir cizgi var evet ama cok hafif, bir daha tekrarlayin bence baska bir testle bir kac saat sonra! Umarim guzel haberler geliiiir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…