Kızlar sizce tutarmı acil

Valla canım belirtimi bilmiyorum hergün akıntım var,halsizlik sürekli uyuma isteği,şehir dışına geldim annemlere ,düğün vardı belkde o yüzden yorgunluğumu atamıyorum,bilemiyorum o yüzden
Naptın canım geldi benimki inşallah senin gelmemiştir

Hiç moralini bozma ben bidaha ki ay 1 senem dolacak sen daha çok yenisin. İnan bana zaman geçtikçe olmadıkça daha kötü oluyor insan. Herkes soruyor evlendin 1 buçuk sene oldu. Çocuk yokmu yapmayacak mısın. Hep bi yok istemiyoruz yok daha erken gibi bahaneler sunuyorum. İçten içe onun üzüntüsü oluyor o an sağlam durmak zorunda kalıyorsun. Allah bir an önce nasip etsin inşallah isteyen herkesin kucağı dolsun. Çok zor

Amin rabbim herkesin kucağını doldursun inşallah ,vakti zamanı var demekki diyorum sende üzülme bır sıkıntı yoksa olur inşallah

Napıyosun canım ben temmuzu değerlendiremedim şehir dışındaydım düğünler falan sen ne yaptın
Canım ben değerlendirdim de noldu regl oldum bugün doktora gittim kan tahlili ultrason filan bakıldı pazartesi sonuç göstermeye gitcem 21.gün çağırdı bi de bakalım. Oldun mu sen de regl yoksa bekliyor musun

Canım ben değerlendirdim de noldu regl oldum bugün doktora gittim kan tahlili ultrason filan bakıldı pazartesi sonuç göstermeye gitcem 21.gün çağırdı bi de bakalım. Oldun mu sen de regl yoksa bekliyor musun
Daha olmadım canım ağustosu 5 gün var ,hayırlısı olsun balım temiz çıksın herşeyin inşallah kafamız rahat olur en azından ,vaktiylede olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…