kızlar sağlıklı, aklıllı ve mantıklı bir yola ihtiyacım var

para gerçekten sorun değil , kazanılır harcanır

sadece erkek gibi erkek görmek istemiştim , çok daha fazlası değil
işte o böyle yaparsa erkek gibi görmez göremezsiniz
şunu bunu alalım diyince seni maaşından kaldı mı? vs diyecektiniz
ailesine para yardımı huyları da vardır bunun şimdi

Siz durumu çok iyi analiz etmişsiniz.
Adama birkaç beden fazlasınız.
Hadi diyelim bu fazlalığın farkında ve ona göre başka şeylerde dikkat ediyor (doyumlu iletişim, cinsel hayat ve ailesine sınır) deseniz, belki idare edilir derdim.
Ama siz zarardasınız.

yazdıklarınız gerçeklerle yüzleşmek bende şok etkisi bıraksada , haklısınız haklısınız haklısınız
sadece telefonla oynasın , yüzüm asılsa neden asıldığını anlamaz yine noldu der , ailesine sınırsız , cinsel olarak ne diyim bilmiyorum

Bunu ve Tülay Hanımın benzer videolarını kesinlikle öneririm.
Benim gözümü açtı bu kadın

Şu ana kadar durduğunuz hata, bence evli durarak hayatınızdan çalıyorsunuz.

Valla

Aynen katılıyorum, Türkiyede maddiyat çok önemli ama ben onu da geçiyorum. Bence eğitim ve kültür seviyesi çok çok önemli. Konu sahibesi yüksek eğitimli, akıllı, kariyeri fazla. Adamınki daha az. Uzun süreli ilişkide 2 çift laf edebilmek de önemli bence, kafa olarak kendinden az biriyle olmaz uyum yakalayamazsın. Kültürel olarak da konu sahibesi fazla, adam Ortaçağ köylüsü gibi varsa yoksa klanla yaşıyor, 24 saat klan hayatı yaşamak istiyor. Anne babayı da geçtim adam halayla amcayla takılcam diyor o nedir yahuuu Adam eline tırpan alıp Haçlı Seferine katılacak kıvamda. Gerçekten konu sahibesi bua dama her yönden gömlek gömlek fazla, niye evlendiğini dahi anlayamadım. Ve bu video da %100 doğru
kadınlar kendilerinden az erkekle evlenmemli yoksa mutlu olamıyorlar aşk bitince ortaya hayatın gerçekleri ortaya çıkıyor.

Eğer mutlu değilseniz, bu evliliği sürdürmenin ve olası bir durumda çocukta dünyaya getirip, katlanmanın hiç anlamı yok.
Bunun için de sebeplerinizin mantıklı olup olmadığına odaklanmayın.

Tek diyeceğim ileride acaba ve keşke dememek için, eşinizle iyileşme yönünde elinizden geleni yapmış olmanız, vicdanınızın rahat olması.
Yapacağınız tek şey de kendisiyle konuşmak ve sorunları çözmeye çalışmak. Olmuyorsa, kendinize eziyet etmeyin.

Pek tabi yeniden seversiniz de, evlenirsiniz de. Çocuk olmaması çok büyük avantaj.

videonun her kelimesi doğru , her kelime çok realistik çok objektif
paylaşımızın için çok teşekkürler bir kaç kez daha açıp izlemek isterim sakin kafa ile , iş yerinde kulaklık ince anca birazcık izleyebildim :)

Demi yaa, çok iyi özetlemişsin valla.
Be adam madem böyle sülale modunda yaşayacaktın, alsaydın köyünden bi mutfak güzeli, yer içer misafir ağırlatırdın.
Hem eğitimli kariyerli kadını al, hem kendine bakıt, hem de karşılığında tırt.
İlişkiye kattığın ne ki seni çekeyim be hanzo?

Burdan devam
Net söylüyorum, vizyonun öyle bir gelişecek ki tülay hocayla, garanti ediyorum bunu

Boşanmak hakkınız. İkilem de kalmayın.
Evlilik de roller çok önemli. Öyle olmasa erkeklerin kendilerine göre özellikleri kadınların kendilerine göre özellikleri olmaz. Bu evliliğin size faydası ne ki? Bir düşünün. Cinsellik desen robot gibiyim diyorsun. Korunup kollanmak istiyorum diyorsun o da yok. Maddi güç olarak hep sen karşılıyorsun. Siz bir nevi evde çocuk bakıyorsunuz.
Bir kadının maddi gücü ne olursa olsun erkek rolünü üstlenemez.

Çocuk yokken boşanın.

Emin olun çok daha iyisi karşınıza çıkıyor. Böyle düşünmeyin. Kafayı yemeyin. Öyle karşınıza çıkıyor ki siz de şaşırırsınız. Ama evlilik denilen şey böyle bir şey değil emin olun. Zaten o çemberin içinden çıkınca daha iyi anlayacaksınız.

Ay ısınmasa da olur. Kocaman bir adama bakmaktansa, yalnız kalmak evladır. İnsan çocuğuna bakar, gocunmaz ama kocaya maddiyatı geçtim manevi anlamda bile bakmak.. ya benim ki markete bile gitmezdi, iyice tozutmuştu. Hastaneye gitmezdi, ben götürcekmişim. Sürekli hastayım diye dolanır. Sen avukatsın, halledersin diye diye bir baktım tek başıma tüm evi sırtlamış götürüyorum.
İşin aslını sana söyleyeyim, ben çok rahatladım. Çünkü zaten adeta annelik yaptığın adamdan soğuyorsun. Erkek olarak görmediğin biriyle evli olmanın iyi yanını göremiyorum.
Ha bu arada gözüm fıldır fıldır) onlayken sevgi, aşk kavramlarından soğumuştum.

Burdan devam
Net söylüyorum, vizyonun öyle bir gelişecek ki tülay hocayla, garanti ediyorum bunu

kızlar söylediklerinizin çokça farkındayım , tüm yorumlarınız için sonsuz teşekküeler , hepsi birbirinden değerli
Sadece sizlere tek ve son sorum olacak ?
yine iyimser yaklaşmış olacağım ama bu evliliği kurtarmanın bu mutsuzluğu gidermenin bir formülü , iksiri , yolu yok mudur hiç ?
biliyorum adam değişir değişmez çok zor
biriniz yazmıştınız ya bu deveyi güdücen ya bu diyardan gidicen diye
siz bu diyardan git diyorsunuz ben bu deveyi gütmenin bir yolu yoktur başka çözümü yoktur değil mi diye size soruyorum son kez ?
Sonrası artık ben maddi manevi kendimi hazırladığımda muhtemelen ilk fırsatta bu adamla görüşmemek olacak

geçen ay bir kaç gün sebepsiz annemlerde kalmıştım , kendimi çok iyi hissettim , annemi babamı aile çok özlemişim , o sorunsuz ortamı , babanın sadece varlığının verdiği güveni , gölgesinin varlığı bile güvende hissetirir bana babam , onlarla boşanıp yaşamak korkunç gelsede artık korkunç gelmiyor

Hayatı önce babanın sonra kocanın iki dudağı arasında geçen kadın yada erkek mutlu olamaz.Kendi ekonomik ve manevi gücü kendinden gelmeyen mutlugu baskasindan bekleyen insanın ömrü kararsızlık içinde biter.Kimse kimseye tam dağ olmaz dağ içinde yaratılan bir his.Siz sordunuz ben söyledim eşiniz değişmez ben böyle ailece erkekleri baştan elemek fikrindeyim ha eşit değer bile olmaz siz bir aile kuruyorsunuz başrol hep karı koca digerleri figüran olacak.Ben bu aile bağımlısı koca olayını 5 çocuklu adamla evlenmeye eşit tutuyorum sizdede annesi babası ablasi kardeşi yeğenleri amcası ay sıkıldım işte kaç kişi varsa hepsi çocuk gibi size ekleme oluyorsa her lafın her olayın içinden böyle firlak kukla gibi cikiyorlarsa orda sevgi evlilik anlayış yok bu sürü halinde yol almak.Tabiki biter tabiki sıkılırsınız.Kendi ailesiyle mutlu olmayıp ayrı düzenim olsun diye yapılan evlilikler sağlıklı olmuyor.Kadinlar artık doğru erkekle olmayan evliliğin kendi aile evindeki husursuzluktan bin kat kötü oldugunu anlamalı

Bana göre bir yuva, yıkılması halinde ağır tahribat görecek şeyler varsa kurtarılır.
Mesela çocuk olması ya da taraflardan birinin ölüm döşeğinde olması vs.
Onun dışında bi sorarım kendime, neyin yüzü suyu hürmetine devam etmeliyim?
Bu ilişkiden kazancım ne?
Bu kazancın alternatifi var mı?

Aslında ilişkide alternatif düşünmek bile şık değil ama öyle veya böyle her ilişki alışveriş içeriyor ve bazen kabul etmesek de zararla kapatıyoruz.

Size önerim, eğer maddi imkanınız varsa boşanmadan önce Tülay hocanın mutlu ilişkiler için bölümüne katılın.
Eminim karar vermenizde yardımcı olur.
Acele etmeyin bu esnada, daha çok gençsiniz, bir yere yetişmek zorunda değilsiniz.
Ve mutlaka korunun, çocuk yapmayın.
Eğitimden sonra karar verirsiniz tamam mı devam mı

Başka hiç bir yolu yok. Bir şey berbat ise berbattır. Kokmuş balıktan yemek yapılmaz. Ben daha iyilerine lagiyim deyin.

kızlar daha komiği ben bu adamı sevip sevmediğimi bile bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…