Kızlar moralim çok bozuk..

Kızlar, bugün plajda otururken yanımıza bi bebek kumlar sıcak olduğu için babasından sürekli kucak istiyordu. Tam benim yanıma geldiğinde babası kucağına aldı. Bir arkadaşımın 4 yaşında ki oğlu gülerek "hehe bebek senden korktu" dedi, diğerinin 6 yaşında ki kızı da "zaten onun bebeği olmuyor" dedi.senağlama Birden herkes sustu yüzler düştü. "Yok canım onlar daha istemiyor ki" felan dedi anneleri de. Ama anlaşılan o ki aralarında konuşuyorlar çocuk istediğimizi bildikleri için olmuyor galiba falan diye. Çocuktan al haberi demişler.Kimseye kızmıyorum, çok iyi insanlardır ama çocuklar ne bilsin üzüleceğimi. O kadar üzüldüm ki anlatamam, eşimde üzülmesin diye bişey diyemiyorum ama şu anda ağlıyorum, lütfen dua edin.

Benim gibi isteyip te olmayan herkesin Allah kucağını boş bırakmasın. Çok moralim bozuk kızlar..senağlama

Canım benim neler hissettiğini okadar iyi anlıyorum ki aynı muameleye bir çoğumuz maruz kalıyoruz.Benim için okadar şey söylendiki Allah'ıma bin şükür tekrar hamile olduğumu öğrendim,Şimdi hepsiyle yüzleşeceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum.

İnşallah rabbim senin ve çocuğu olmayan bütün insanların kucaklarını boş bırakmasın ve dualarını kabul etsin.AMİN..

Boşver çocuktur Bu Kadar Yormayalim Herşeyi Oluruna Birak Allah Gönlüne Göre Versin.............

Kibele, 7 aydır deniyoruz ama iki ayında antibiyotik kullandığım için korunduk. Sorunumuz var mı bilmiyorum, ateş takibi yapıyorum ona göre gayet normal gidiyor düzenli yani adetlerim. Bir hayır vardır herşeyde diyorum, demek ki bebek düşününce kimseye söylememek lazım. Yoksa ister istemez böyle şeyler oluyorsenağlama İyi ki burası var, herşeyimizi paylaşabiliyoruz. İyi ki varsınız arkadaşlar:enbuyukkk:

Seni de takip ediyorum canım, inşallah ikimizde hatta hepimiz buradan güzel haberler veririz..

evet canım kimseye sölememek lazım bende söledim pişman oldum şimdi herkez biliyor ve olmuyor diye falan konuşuluyor...allah verceği zamanı bilir...ne yapalım kısmet.bizimde bunu yaşamamız gerekiyormuşş..ama ben inanıyorum ki hepimizin bebişleri olcak inşallah...:enbuyukkk:

Kızlar, bugün plajda otururken yanımıza bi bebek kumlar sıcak olduğu için babasından sürekli kucak istiyordu. Tam benim yanıma geldiğinde babası kucağına aldı. Bir arkadaşımın 4 yaşında ki oğlu gülerek "hehe bebek senden korktu" dedi, diğerinin 6 yaşında ki kızı da "zaten onun bebeği olmuyor" dedi.senağlama Birden herkes sustu yüzler düştü. "Yok canım onlar daha istemiyor ki" felan dedi anneleri de. Ama anlaşılan o ki aralarında konuşuyorlar çocuk istediğimizi bildikleri için olmuyor galiba falan diye. Çocuktan al haberi demişler.Kimseye kızmıyorum, çok iyi insanlardır ama çocuklar ne bilsin üzüleceğimi. O kadar üzüldüm ki anlatamam, eşimde üzülmesin diye bişey diyemiyorum ama şu anda ağlıyorum, lütfen dua edin.

Benim gibi isteyip te olmayan herkesin Allah kucağını boş bırakmasın. Çok moralim bozuk kızlar..senağlama

bencede aralarinda konusuyorlarmis demek ki cocugun yaptigida terbiyesizlik bence biz o yastayken buyuklerin yaninda konusmaya utanirdik....:1closedeyes:

kıyamam sana:1hug:canım tatlımm yapmaaaa bende senin gurptanım hemde çok şansızım aşılama yapılcak 1200 ünite puregon yedim yumurtalar gelişmiyor bacım bugün 15 günüm bu ilacın üçte biri ile aşılama yapmış dokotrum düşün.....
üzme o tatlı canını sıkma sen sakın RABBİMDİR ALAN VEREN YARADAN O Kİ TOPRAĞA CAN KURDA KUŞA ANALIK VERMİŞ BİZEMİ VERMEYECEK bu yol çok zahmetli bir yol bu yol sınav canım rabbim bize bu yolu sunmuş olmuyor diye bişey yok cnm sadece zamanı gelmemiş benle korunmayı bırakanlar bebeklerini aldırlar kucaklarına cnm.....kahroldum günlerce ağladım ağlamaktan geceleri ateşim çıktı sıtmalar tuttu göz kapaklarım acıdı günlerce ama yok eliminden o kadarı geldi gördümki kocamıda çok üzdüm yapmayacam deidm...çevremde herkes çok anlayışlı olacak diyolar başka bişey demiyorlar ama bu demek değilki benim içinde sana dediklerini demeyen yok ooo neleri varbu uğurda işimi,bıraktım cnm herügn hastanede olduğum için işi gücü terk ettim biliyorum vardır bu kadar acının üüzüntünün bir karşılığı hiç isyan etmedim ama hep üzüldüm ....RABBİM SENİDE BENİDE BİZİM GİBİ OLAN BÜTÜN KULLARINI ANNE YAPACAK CNM İNAN BANA SENDE BURAYA YAZACAN BEN ANNEYİM DİYE:1hug:a.s.

Milletin ağzı torba değilki büzesinn
sıkma canını
inşallah yakında verirsin güzel haberlerini

arkadaşlarının aralarında kötü birşey konuştuklarını zannetmiyorum belki öyle arasıraa üzüldükleri için olabilir
ama allah sanada bi an önce anne olmayı yaşatsın inş.
dualarım seninle

Canım ya çok üzüldüm inşallah allahım sana hayırlı bir çocuk nasip eder .Ayrıca o çocukların ailelerine de çok kızdım,kötü niyetli olsun olmasın çocukların yanında böyle şeyler konuşulmaz:eek:klava:

yani topu topu 5 aydır korunmuyorsun ve kendine çocuğum olmuyor damgası mı yapıştırdın??????ilahi sana yani...biliyorsun 1 yıl içinde hamile kalma ihtimalin %80...2 yıl içinde sorun yoksa muhakkak kalırsın..yani 5 ayda sen kendine dert mi arıyorsun allah aşkına be canım...dur bi bakalım...daha bismillah...ben 3 sene korunmamanın üzerine tedaviyle henüz hamile kaldım....daha yolun başı senin..bak ne güzel söylemişsin herşey güzel gidiyo diye...eee o zaman..bakma sen 2 tane veletin lafına...çocuktur ve acımasızdır...seninde olucak ve seninki de aynen böyle acımasız pat diye konuşuvericek..hadi yoluna devam..üzme kendini...

canı benim hiç kendini üzme herşeyi allaha bırak o senin içinde bir gün kararlamıştır buna inin yeter,elbettiki sende bi gün anne olursun.hem bak tıb çok ilerledi.ayrıca bende bebek için çok uğraşanlardandım ,bu ayda olmassa doktora gideceğim bile demişken tamda o ay hamile kaldım.içini ferah tut olmuyo diyede kendini yiyip bitirme.

allahım inşallah en kısa zamanda kucağını doldursun yüzünü güldürsün arkadaşım

canım ya üzülme allah büyük.onlara veren allah sanada verir emin ol.sadece biraz gecikiyor o kadar.stres yapma sakın.canım ya ben bile üzüldüm burda.bende 5 yıldır uğraşıyorum olmuyor.herşeyde bi hayır vardır.bakalım rabbim ne zaman verirse bizde severiz bebişlerimizi.bizde kucağımıza basarız.üzülme sen.olur ya çok ümitsizmisin hayır.o zaman ümidini kaybetmediğin sürece gelecektir bebişin.allahım tez zamanda nasip etsin.

rabbim yüzüne güler inşallahhhhh...hamiş haberinide burdan alırız inşallah...

güzelim doğaldır bunu böyle hissetmen ama iki tane çocuğun da lafına alınma allah hayırlı evlatlar nasip etsin yanii olup da senin başını belaya sokacaksa,seni üzecfekse,eli ayağı düzgün olmayacak ise allah ım nasip etmesin..sen hislerini duygularını ona bırak...o, herşeyin doğrusunu bilir...onlar çocuktur kusurlarına bakılmaz...boşver..üzülme sakın..

canım takma kafana böyle şeyleri kıyamam çocukta nerden bilsin ki ailesi bu konuyu biraz şakayla karışık konuşmuş olmalı ki yanında çocukta o tavırla söylemiş.şuna inan ki allah hayırlı zamanda verir yaşadığın dum ne olursa olsun bundada bir hayır vardır de ve kendini üzme.allahım her isteyene versin yarabbim.şu an ezan okunuyor inşallah kucaklarınız boş kalmaz.

canım benım ıns mevlam dualarını kabul eder sanada banada ve tum ısteyenlerede bebıs nasıp eder opt canım sıkma canını

Tatlım lütfen üzülme gereçekten hiç beklemediğin bir anda bir bakıyorsun hamilesin. Benimde öyle oldu çünkü ama şunu unutma canım hani derlerya kafaya takmayacaksın diye haklılar gerçekten ne zmaanki vazgeçtim oluruna vıraktım o ay hamile kaldım. Umutsuz olma asla lğtfen. İnşallah tez zamanda müjdeli haberini alırız canım...

X