kızlar markası ne sizce

bayan1903

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2009
1.827
3
kızlar bana hediye bir allık geldi ve çooook memnun kaldım gerçekten üzerine baktım marka göremedim pastelimiş galiba ama emin değilim alırsam bir daha bundan alacağım resmini koysam bana fikir verir misiniz markası konusunda ????

Allığın kesinlikle Pastel cnm.Bende de var çünkü.Pastel ultima serisi 1 numarası hatta.Çok güzel bi terracota allıktır güle güle kullan:teytey:

çok sağolun kızlar peki kullananlar memnun mu bnm gibi merak ediyorum da =))))

Cnm ben memnunum.Parıltısı ve rengi çok hoşuma gidio.Yazın zaten bronzken süper bi parlaklık verio.Rengim açlınca ben genelde pembe tonları kullanmayı seviorum ama bundan da vazgeçemiorum.Bazen far olarak bile kullanıorum o kahvemsi yerlerini.Çünkü çok büyük sadece allık olarak ömür boyu kullansam anca biter heralde 23 gr yani az diil.Genelde standart allıklar 6 gr.dır.Terracotalarda 9-12 arası ama bu devasa bişey.

vallahi kkızlar ben esmerim her renk malesef olmuyo bundan o kadar memnun kaldım ki değiştireceğimi hiç sanmıyorum kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…