Kızlar lütfen bir akıl verin bana çok üzgünüm..

eylulls

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2017
1
0
25
Selam kızlar sorularınızı ve cevapları okuyunca çok beğendim bu siteyi ve hemen üye oldum.
Sevgilimle çok mutluyduk o ankara da oturuyor ben İstanbul’da oturuyorum benimle buluştu bir kere ve geldi ankaradan. Sevgilimi çok kıskanan biri değildim hiç kırmazdım ona çok değer verirdim o da öyle yapardı birbirmize aşıktık. Son zamanlarda çok kıskandım başka insanların gazına geldim kendi gazıma geldim sıktım onu sinirlendirdim bunalttım. Tuzu biberi dedi geçti gitti ,bir kere daha geldi benim için ben buluşmadım ve kavga ettim ayrıldık çok pişman oldum özürler diledim yalcardım affetmedi onu çok kırdım. Kuzenimle arkadaşlar bazen arayıp beni soruyor kuzenime ama ben yazınca beni istemiyor. Ailem çok sıkı dışarıya bile çıkmama zar zor izin veriyorlar ailemi göze alarak günü birlik ankaraya gidicem özür dilicem en azından denedim dicem sizce affeder mi ona çok aşığım çok seviyorum geceleri gözüme uyku girmiyor ilaçlarla uyuyabiliyorum lütfen bir akıl verin bana yardımcı olun..

Evden dısarı çıkarmayan ailen ankaraya gönderecek mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…