Kızlar lütfen bakın fotolu

Zor dayanıyorum vallaa bi de çok üzülüyo bizimkiler mecbur bekliyicem insallah kese icin pazar gunune randevu aldim

Yaa çok sevindim.
Çok sevindim MaşaAllah
kızlarr ben dayanamadım doktora gittim bugün akşam sancılandım diye kendi doktorum yoktu başka doktora gittim.
Dediki iki tane kese görünüyo ama biri büyük biri küçük ve daha bebek görünmüyo bi şeyler dedi iyice beni telaşlandırdı böyle bi şey olur mu ikiz olsa aynı boyutta mı olmalı bilginiz var mı

Detaylı incele yaptı mı ? Keseler arasındaki fark çok mu acaba ?
Son adet tarihin kaçtı ?

Bütün yorumları gözlerim dolarak okudum çok mutlu oldum hiç tanımadığım biri için sağlıkla kucağınıza alın inşallah Rabbim hepimize nasip etsin

Bütün yorumları gözlerim dolarak okudum çok mutlu oldum hiç tanımadığım biri için sağlıkla kucağınıza alın inşallah Rabbim hepimize nasip etsin
Amiin inşallaah isteyen herkese nasip olurr ama benim de daha belli değil sağlıklı bir gebelik olup olmadığı

Amiin inşallaah isteyen herkese nasip olurr ama benim de daha belli değil sağlıklı bir gebelik olup olmadığı
Öncelikle doktorlar her zaman her şeyi en kötü ihtimaline karşı yorum yapıyorlar o yorumlarıda gördüm ama nolur iyi düşünün iyi hissedin iyi olsun endişenizi anlıyorum ama önce kendi doktorunuzla görüşmeyi de bekleyin bakalım ne diyecek

Doktorunuz ikiz demiş miydi? bir de genetiğinizde ikiz var mı
Kendi doktorum daha keseyi göremedi salı günü baktığımızda pazar gel demişti. Bu doktor biraz garipti ya sırf özel diye iki kelime söyledi yoksa onu da söylemeyecekti iyice moralimi bozdu. Bende de eşimin genetiğinde ikiz var

Çift kese ikiz zaten. bu arada bununla ilgili de okuduğum şeyler var çift keselerden biri küçük olabiliyormuş diğeri ona yetişebilirmiş veya farklı kilolarda dünyaya gelenler varmış hiç canını sıkma kendi doktorunla görüşmeyi bekle

Yaaa gamzee Allah ne muradın varsa versin araştırıyodum hiç bulamadım böyle bi bilgii bi umut verdin şuan banaaa

Yaaa gamzee Allah ne muradın varsa versin araştırıyodum hiç bulamadım böyle bi bilgii bi umut verdin şuan banaaa
Yaa tebrik ederim pcoslu biri olarak gözlerim dolu dolu baktım testlerinize ve mesajlarınıza rabbim kucaginiza almayı nasip etsin inşallah içinizi ferah tutun pcosta zaten ikiz ihtimali normal kişilere göre daha yüksek tadını çıkarın stres olmayın biri küçük biri büyük olabilir geç dollenmeyle farklı yumurtlama zamanından tutunmuş olabilir hiç önemli değil birbirine yetişir onlar sağlıklı hayırlı hamilelik geçirirsiniz umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız bu günlerin tadını çıkarın mucizenizin zamanı gelmiş ve şuan sizinle sadece böyle düşünün

Keseler birebir aynı olmaz ki zaten, googledq görsellere bakınca keselerin biri küçük görünüyor ultrasonda. Güzel düşün güzel olsun :)

Yaaa ne kadar naziksin çok teşekkür ederim güzel dileklerin içinn. Eğer sende istiyorsan ve gebe değilsen sana da nasip olsun inşallah
Bakalım inşallh güzel olur gerçi ben birine de razıyıım yarın doktorum bakalım ne diyecek ilk kan verdiğimde 235 iki gün sonra 593 dört gün sonra 3720 olmuş

Keseler birebir aynı olmaz ki zaten, googledq görsellere bakınca keselerin biri küçük görünüyor ultrasonda. Güzel düşün güzel olsun :)
Nevaa fikirlerin çok değerli benim için inşallah yinee dediğin gibi çıkarr bu doktor hemen olumsuz konuştu haftaya bakılır tekrar zaten kanaman olursa erken gelirsin dedi. Bu dediğinden ben kesin kanamam olacak gibi anladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…