Kızlar lütfen bakın fotolu

Ben de sizi tebrik ederiim evet bugün çok şaşırtıcı birgün yaşadım söktürücü içecektim öncesinde bi test yapiyim dedim konu nerelere geldi

Canım mesela 2 gün sonra kan verdim 2katına çıktı diyelim o zaman mı net bi şekilde hamileyim diyebilcem yoksa 1-2 hafta mı sürüyo hamileliğin netleşmesi
Aaa hamileymissin yeni farkettim Rabbim sağ salim kucağına aldirsin canım benim çok mutlu oldum bendede pcos var Çarşamba hsg cekincem rahim filmi nolur bana da dua et banada umut oldun

Aaa hamileymissin yeni farkettim Rabbim sağ salim kucağına aldirsin canım benim çok mutlu oldum bendede pcos var Çarşamba hsg cekincem rahim filmi nolur bana da dua et banada umut oldun
Ben hala net emin değilim şu değerim artarsa 2 gün sonra kan verince o zaman içim rahat edecek. O kadar olumsuza alıştım ki olumluya inanamıyorum Canımm elbette dua ederim inşallah sende hamile kalırsın. Eşinle beraber sabah namazına kalkın bol bol dua edin inşallah seninde pozitif olur rahat edersin

canım benim o kadar sevindim ki kendim hamileymişim gibi sevindim inşallah sağlıklı bir şekilde ilerler ve alırsın kucağına bebeğini

Teşekkür ederiiim canım artık değerin artmasını bekliyicem olumsuz bir şey olur diye ailelere haber vermedim henüz dua et inşallah artar değerim
Çok mutlu oldum senin adına baştan sona okudum bende de pkos var nerdeyse 1 senedir deniyoruz daha birşey yok bu ay ovülasyon testi denemeye başladım inşallah bende böyle haber verebilirim

Teşekkür ederiiim canım artık değerin artmasını bekliyicem olumsuz bir şey olur diye ailelere haber vermedim henüz dua et inşallah artar değerim
Ay çok mutlu oluyorum böyle haberleri görünce bizde de ileri hareketlilikte sıkıntı varmış. Aşılama deniyoruz ama çok umutlu değil doktor. Tüp bebek gerekli dedi, Umut oluyor insana gerçekten sizin değerleriniz nasıldı.

Pozitif bence bozuk falan değil.
Aynı şeyler bize de söylendi zamanında. Sizinle aynıyız. Eşimin sayı düşük doğal yoldan asla olmaz dediler. Ben de hafif pcos var. Sonuç iki kez doğal yoldan hamile kaldım

İnş olumlu haberi alırsınız canıım. Bugün test verdim sonucumun artmasını bekliyicem işte dış gebelik olmadığını anlamak içinn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…