Kızlar lütfen bakın fotolu

Pozitif bence bozuk falan değil.
Aynı şeyler bize de söylendi zamanında. Sizinle aynıyız. Eşimin sayı düşük doğal yoldan asla olmaz dediler. Ben de hafif pcos var. Sonuç iki kez doğal yoldan hamile kaldım😂
Kan test verdiim 234 çıktı şimdi artmasını bekliyicem hala tam sevinemiyorum dış gebelik falan olur diye

Kan test verdiim 234 çıktı şimdi artmasını bekliyicem hala tam sevinemiyorum dış gebelik falan olur diye
Yaa çok sevindim. Kötü düşünmeyin. Sizi o kadar iyi anlıyorum ki ben ilk hamileliğimde asla olmaz dedikleri için inanamıyordum bir türlü. Eşimle sürekli kan testi sonucuna bakıp duruyorduk😂

Yaa çok sevindim. Kötü düşünmeyin. Sizi o kadar iyi anlıyorum ki ben ilk hamileliğimde asla olmaz dedikleri için inanamıyordum bir türlü. Eşimle sürekli kan testi sonucuna bakıp duruyorduk😂
Hahahaha aynen bizde öyleyiz hiç ihtimal vermediğimiz için inanmıyoruz ikimizde. Canım mesela 2 gün sonra test verdim değer artmışsa bitiyo mu kaç gün devam edecek kesin hamile olduğumu nasıl anlıyıcam 😂😂

Hahahaha aynen bizde öyleyiz hiç ihtimal vermediğimiz için inanmıyoruz ikimizde. Canım mesela 2 gün sonra test verdim değer artmışsa bitiyo mu kaç gün devam edecek kesin hamile olduğumu nasıl anlıyıcam 😂😂
Hamilesiniz şuan😂😂 İki gün sonra iki katı artmışsa sağlıklıdır. Ben ikisinde de hiç ihtimal vermediğim için çok yüksek değerle öğrendim iki gün sonra keseyi gördüm o yüzden sizin durumunuzda nasıl ilerliyor emin değilim.

Cok cok sevindim. Ne yaptiniz acaba bendede pcos var 1.5 yildir olmadi. Tüp bebek önerdiler.
Çok teşekkür ederim. Bir ara çok uğraştık vitaminler bal ceviz yok bilmem ne. Baktık hala olmuyor doktorlar da sadece tüp dedi. Biz tamamen sildik kafamızda ocakta tüp bebek yaptırıcaz diye konuştuk eşimle. Normal devam ettik bir anda öğrendik hamile olduğumu

Çok teşekkür ederim. Bir ara çok uğraştık vitaminler bal ceviz yok bilmem ne. Baktık hala olmuyor doktorlar da sadece tüp dedi. Biz tamamen sildik kafamızda ocakta tüp bebek yaptırıcaz diye konuştuk eşimle. Normal devam ettik bir anda öğrendik hamile olduğumu
Okadar sevindimki💕💕💕 okurken gözlerim doldu. Insallah banada nasip etsin allah. Adetleriniz düzenlimi

Okadar sevindimki💕💕💕 okurken gözlerim doldu. Insallah banada nasip etsin allah. Adetleriniz düzenlimi
Ben yıllardır pkosum bekarken doğum kontrol hapıyla adet görüyodum. İçmediğimde olmuyodum evlenince bıraktım hapları doğal içeceklerle adet olmaya çalıştım sonra bi vitamin kullandık eşimle o biraz düzene soktu ortalama 35 günde bir olmaya başladım.

Ay baştan sona okudum çok duygulandım. Kendimde çift çizgiyi gördüğüm an geldi aklıma 🫠
İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız
Yaaa amiiinn🥹 Biz şuan hamile olduğuma inandık ama hala tam emin değiliz sağlıklı olup olmadığı konusunda. Doktor kalp atışı duymadan söyleme ailelere dedi.

Yaaa amiiinn🥹 Biz şuan hamile olduğuma inandık ama hala tam emin değiliz sağlıklı olup olmadığı konusunda. Doktor kalp atışı duymadan söyleme ailelere dedi.
O ihtimal hep var. Ben de 10 haftalıkken söylemiştim beklemiştim düşük olursa üzülürler falan diye. Siz de bekleyin eşinizle yaşayın mutluluğunuzu inşallah sağlıklıdır bir an önce kalp atışı duyarsınız

X