Kızlar lütfen bakın fotolu

Çok teşekkür ederim bu ay adetle birlikte tüp bebek serüvenine başlayacaz inşallah bizlere de dua ederseniz çok sevinirim
Artışlara göre de ikiz görünüyor rabbimin hediyesi tabiki hayırlı ve sağlıklı olsun da zamanla herşey öğreniliyor tabi biz anne adayları biraz heyecanlı olduğumuz için hemen öğrenmek istiyoruz inşallah herşey gönlünüzce olsun

Haftaya çok güzel sonuç alacağını düşünüyorum, sen de öyle düşün, olumsuzu düşünüp üzme kendini. Kan değerin güzel çıkmış

Kesinlikle çok aceleceyiiiz ama napalım elimizde değil. İnşallah ilk seferde sağlıklı bir gebelik olur uğraşmak zorunda kalmazsınız. Bizde tüpe ocakta başlayacaktık inşallah gerek kalmaz ikimizde sağlıklı güzel bir gebelik yaşarıız

Amiin çok teşekkür ederim Allah razı olsun

Siz kaç yıllık evlisiniz bizim 6 bitmek üzere sadece asilamayla bı düşüğüm oldu başka gebelik yaşamadım hiç

Siz kaç yıllık evlisiniz bizim 6 bitmek üzere sadece asilamayla bı düşüğüm oldu başka gebelik yaşamadım hiç
Biz 1,5 yıldır evliyiz evlendiğimiz günden beri çocuk deniyoduk olmuyodu. Ben hiç yaşamadım bu ilk oldu işte. Sizde ne problem vardı, 6 yılda sadece birkez aşılamamı yaptınız ve yaşınız kaç

Biz 1,5 yıldır evliyiz evlendiğimiz günden beri çocuk deniyoduk olmuyodu. Ben hiç yaşamadım bu ilk oldu işte. Sizde ne problem vardı, 6 yılda sadece birkez aşılamamı yaptınız ve yaşınız kaç
23 yaşındayım 2 aşılama yaptık ilki tuttu 4 haftalık düşükle sonuçlandı benim hikayem biraz uzun kısaca anlatırsam ilk yıl pcos olduğum halde klomen kullandım yaşımdan ve çevreden akıl alabilecek kimsem olmadığından bilincsizdim 1 yılın sonunda gebelik elde edilemeyince başka doktora gittim tüpler sıvı dolu alınmalı dedi farklı doktorda ameliyat oldum tüpler açık çıktı ameliyatta ilaçla devam ettik olmayınca farklı doktorlara gittik şuanki tüp bebek doktorum rahim t şeklinde olduğundan olursa da tutunmaz dedi ameliyatla onu da duzeltik 6 ay sonra aşılama oldum tutu ultrasona gidemeden düşük oldu 4 ay sonra ikinci aşılamada tutmayınca 4 ay kendim dinlenmek istedim geçen ay gittim tüp bebeğe başlamak için vermem gereken 20 kilo ve önden giden yumurta olduğu için baslayamadik duphaston verdi adet olunca gel dedi doktorum 19u gibi olmam gerekiyor şuan 6 kilo verebildim ağır diyetlerle çok fazla göğüs hassasiyeti kasik agrisi var gebelikte olduğu gibi ama piskolojiktir diye umursamıyorum pek geçen ay kesin hamileyim dedim pcos olduğum halde aylarca adet olmam ilk kez gününde adet oldum bide hipotroidi hastalığım var
Bakalım artık yolumuz uzun şimdilik rabbim hepimize kolaylıklar nasip etsin inşallah

Çok geçmiş olsun sizinde en büyük avantajınız yaşınız çok genç. Eşinizde bir sorun var mı

Çok geçmiş olsun sizinde en büyük avantajınız yaşınız çok genç. Eşinizde bir sorun var mı
Çok şükür ki onda sıkıntı yok sigarayı biraktiramiyorum tek sıkıntımız o
Doktorlar da hem yaş hemde pcoslu olduğum için şanslı grubuna alıyor tüp bebek için inşallah dedikleri gibi oluruz

İnşallah teşekkür ederim
Rica ederim ama valla Allah verdi mi veriyo ya inşallah benimki olumlu olursa ben yıllardır sigara içiyorum gebeliği öğrenince bıraktım tabi. Eşimde sigara içmez tek tük içer biz ümidi kesince eşimde günde 1-2 sigara içmeye başladı çocuk oldu. Sağlık açısından içilmemeli ama çocuğu olan herkes çok mu sağlıklı yani

Eşim gibi konuştunuz oda dayımı ve babasını örmek veriyor bak günde 4 paket içenlere futbol takımı kurmuşlar diyip dalgaya alıyor ama doktorlar birakmasini söyleyince ben stres oluyorum bazen sinirlenip bende içiyorum sonra bin pişman oluyorum yine alışırsam bırakamam bıraktırayım derken eşlik etmiş olacam diye

Ayy ikiz mi bi de maşallah şu an bebek görünmemesi normaldir daha. Keselerde aynı boyda olmayabiliyor. Zaten ikizlerin genelde arada fark oluyor duymuşsunuzdur biri diğerinden büyük olur ben öyle duydum bir kaç kişiden.

Canımm başka bir doktor dediki kese görünüyo ama içinde çocuğun yetişeceği bi şey yok dedi saçma konuştu dedim ki yani boş mu içi boş gebelik gibi mi dedim bilemeyiz dedi. Yarın kendi doktoruma gidicem valla bilmiyorum canım öyle diyen de var ikizse aynı boy olur diye youtubeda video gördüm

Hahshahaha çok haklı ama yine de siz bırakması için konuşun sürekli

O ne demekmiş ya öyle. Neyse sen kendi doktoruna gitmeden kötü düşünme. Şu an boş gebelik bile olsa Allah korusun şimdi anlaşılmaz ki daha yeniydi senin dimi yanlış hatırlamıyorsam. Tabi ikiz için bilemiyorum pek bilgim yok. Hayırlısı olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…