kizlar keçiboynuzunu nereden ve kaça aliyorsunuz???

TDEMEZUN

CANIM OGLUM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
15.988
46
kizlar yurt disinda yasadigim icin burada keciboynuzu bulmek cok zor bir akrabamdan istiycem bu yaz getiricek yalniz nerde satildigini kaca satildigini ,kiloylami satildigini bana yazarsaniz sevinirim...a.s.

Canım bende eşime veriyorum keçiboynuzu ve pekmezini büyük marketlerde satılıyor burda kilo ile satılıyor .tabiki gramla alınması daha iyi taze taze alındığı zaman iyi oluyor durdukça odun gibi sert oluyor.fiyatını bilmiyorum canım eşim alıyor

kizlar yurt disinda yasadigim icin burada keciboynuzu bulmek cok zor bir akrabamdan istiycem bu yaz getiricek yalniz nerde satildigini kaca satildigini ,kiloylami satildigini bana yazarsaniz sevinirim...a.s.

aktarlarda ve kuru yemişçilerde satılıyor....kilo ile alınıyor... kilosu 6 ytl...
birede aktarlarda keçi boynuzu pekmezi var harnup pekmeki diyede geçiyor. oda 5 ytl...
bence onuda istet... çok faydalı hem sen iç hem eşin... çok fayda göreceksin... allahın izniyle tabi....a.s.

ben aktardan kilosunu 5 ytl ye alıyorum
pekmezi de var onunda yarım kilosunu 3 ytl ye almıştım en son

canlarim cok saolun burda bulmak cok zor ..ne bulabiliyorumki burda zaten ((

kizlar peki kiloya kac tane geliyor malum bir kisinin 20-30 kilo hakki var ucata daha agir valiz almiyorlar...bana en fazla 2 kilo getirebilir!!!

tamam canim getirebilirse onuda isterim .ama kavanozda sivi seylerde yasaklanmis nasil getirecek bilmem...offff caresiz hissediyorum kendimi!!!

kizlar peki kiloya kac tane geliyor malum bir kisinin 20-30 kilo hakki var ucata daha agir valiz almiyorlar...bana en fazla 2 kilo getirebilir!!!

el çantasında soksun uçağa.... hangi hava yolu ile gelecek
özel mi..ben hostestim de o açıdan prosedürleri az çok biliyorum....

ya kızlar bir mucize oldu. ben aylardır keci boynuzu pekmezini okuyorum ama hic umudum yok bulacagımdan. glen giden de yok ki isteteyim. keciboynuzunu kaynatarak yapılan kuru denedim. bradaki agaclarda buldum ama odun gibi idi. o kadar kotu idi ki tadiı. iceedik suyunu falan. ben de denedim tabi tadı nasıl diye.

gecen gun Turk marketine gittim. bir de ne goreyim keciboynuzu pekmezi. Allah2ım gokte ararken yerde ulum. ama esim yemiyor

bence tozunu iste agır gelmez tozuda aynı vazifeyi görür süte katıp içebilirsiniz fiyatlarda uçuk degil

canim fransada yasiyosun herhalde bende oyle ben keciboynuzu pekmezini turk eksportlarindan bulabiliyorum gecen aldim hatta recel reyonlarina bak mutlaka bulursun tr den getirtmene gerek kalmaz

el çantasında soksun uçağa.... hangi hava yolu ile gelecek
özel mi..ben hostestim de o açıdan prosedürleri az çok biliyorum....
canim artik ok arastiriyorlar el bagajlarini falan...mumkun degil ancak valize koyabilir!
tesekkurler canim!!!
bence tozunu iste agır gelmez tozuda aynı vazifeyi görür süte katıp içebilirsiniz fiyatlarda uçuk degil
a.s
canim fransada yasiyosun herhalde bende oyle ben keciboynuzu pekmezini turk eksportlarindan bulabiliyorum gecen aldim hatta recel reyonlarina bak mutlaka bulursun tr den getirtmene gerek kalmaz
evet canim fransadayim hemen gidip bakayim canim cok makbule gecti cok saol!!!!insallah bulurum!!!a.s.

ne oldu canim bulabildinmi hemen gidip bakayim dedigine gore buyuk bi yerde yasiyorsun kesin bulursun ben kucuk bi yerdeyim her zaman gidemiyorum eksportlara ama gecen strasbourgdan aldim insallah sende bulursun

canim benim bulundugum yerde cok sayida export var sadece birine baktim onda sadece uzum pekmezi vardi..insallah digerlerinde bulurum!!

gidebilecegin en buyuk exporta git mutlaka bulursun canim benim

insallah cani yaa..sana bisey sorucam bu keciboynuzu pekmezini esine yedirdinmi yoksa suyla karistirp icirdirnmi??cok kilo aldiriyormus sanirim esin cok kilo aldimi???olsun eterki bebek biz sonra zayiflariz a.s

canim kusura bakma gec cvp veriyorum, ben esime yemek kasigiyla iciriyorum gunde 1-2 kasik bi internet sayfasinda okumustum ac karnina icilirse zayiflatir tok karnina icilirse sismanlatir diye, ben evleneli temmuzda 2 yil olacak bu sure icerisinde esim zaten zamanla kilo almaya basladi dikkat etmeye calisiyo ama konu cocuk olunca sismanlamis zayiflamis ilgilenmiyorum :)
biz cok kisa zaman once basladik keciboynuzuna o yuzden esimde ne gibi etki yapti bilemiyorum henuz

canim yaa bisey sorucam bu keciboynuzu pekmezi gaz yaparmi??ben suyla karistirip icirdim esime daha icmek istemiyorcunku ictikten 5 dk sonra karni gurulduyor siskinlik oluyor rahatsizlaniyor yani.....acaba suyla karistirincami boyle etki yapiyor???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…