kizlar keçiboynuzunu nereden ve kaça aliyorsunuz???

Bence Suyla Kariştirdiğin Için öyle Bir Etki Yapmiştir Benim Eşimde Hergün Yemişti Onda öyle Birşey Olmadi.ayrica K.boynuzu Aktarlarda Satiliyo Canim Ama Fiyatini Hatirlamiyorum

ne oldu canim bulabildinmi hemen gidip bakayim dedigine gore buyuk bi yerde yasiyorsun kesin bulursun ben kucuk bi yerdeyim her zaman gidemiyorum eksportlara ama gecen strasbourgdan aldim insallah sende bulursun

gurbet gelini canim ben burda bulamadim sen hangi exporttan aldin.ben prointer'e baktim yoktu.
bu arada ben de strasbourgta yasiyorum

Bence Suyla Kariştirdiğin Için öyle Bir Etki Yapmiştir Benim Eşimde Hergün Yemişti Onda öyle Birşey Olmadi.ayrica K.boynuzu Aktarlarda Satiliyo Canim Ama Fiyatini Hatirlamiyorum

canim bende oyle dusunmustum ama esim cok rahatsiz ediyor diyip yemek bile istemiyor....ne yapicam bilmiyorum:1no2:

gurbet gelini canim ben burda bulamadim sen hangi exporttan aldin.ben prointer'e baktim yoktu.
bu arada ben de strasbourgta yasiyorum

canim ben starsbourgda yasamiyorum, esimede sordum hangisinden almistik diye o da strasbourgdan almadik dedi ben yanlis hatirlamisim ozurdilerim yanlis bilgi verdim ama buyuk prointer'de vardir bildigim kadari ile prointer'in bi kac tane kolu var strasbourgda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…