Kızlar gelin burada dertleşelim bir sürü forum açmayalım

elifcim inan içimi rahatlattın ama yinede içimdeki kuşkuyu yenemiyorum inşallah bende doğal yollarla hamile kalabilirim..
Akasyacım hamile olabilirsin (inşallah öyledir ) ama strestende gecikmiş olabilir...benim 10 gün 12 gün geçiyor bazen tam hamileyim diyorum bütün hamilelik belirtilerini gösteriyorum ama sonra tam test yapacağım gün hastalanıyorum tamamen psikolojik nedenlerden olabilir..kendini sıkma bence rahatlamaya çalış...
kızlar birde ilişkiden sonra ne kadar yatakta kalmak lazım ,illa ayaklarımızı havaya kaldırıp durmamız şartmı...yoksa sadece yatmamız yeterlimi...

Son düzenleme:
ayrıca akasyacım sen daha çok yeni evlisin eminim yaşında küçüktür daha ,bence bu kadar sorun etme kendine ..çevre baskılarına dayanmak gerçekten zor insan bunalıyor ama elimizden gelen bişey yok dua et bol bol ...allah herşeyin hayırlısını versin hakkımıza üstelik şimdi tıp çok ilerledi herşeyin çaresi var,sen yeterki güçlü ol inşallah en kısa zamanda hepimiz bebeğimizi alırız kucağımıza...

canım merhaba benim yumurta kistlerim vardı ilaçla gitti hepsi miyomum çıktı ameliyatla aldırdım şu maydanoz meselesine gelince ben transferden sonra yediğim kadar toplasan ömrümde bu kadar maydanoz yemedim herşeyde yemekte salatada makarnada bile kullandım çok şükür hiç bi sorun çıkmadı siz tutunması için ananas kivi yiyin bence sadece baharat ve asitlilerden uzak durun allah yardımcın olsun canım

canım arkadaşım nisanda üç sene dolucak evet yaşım küçük sayılır ama eşimin yaşı geçiyo eşim 32 yaşında birazda onu düşünmem lazım ben sorun yapmıyorum ama eşim olumla top oynamak istiyorum diyosırnaşık şeytabi bu işin şaka yanı bakalım hayırlısı girdik bi yola inşallah anlımızın akıyla çıkarız bu adet gecikmeleri daha öncene oluyodu ama ilaç kullandığım halde bukadar gecikmiyodu hamile olmadığımdan eminim tabi hayatta mucizeler vardır bu sayıyla hamile kalınmaz ama allahın işi belli olmaz mevlam büyüktür

arkadaşlar merhaba.test dün yaptırdım tabi periyodik olarak sabaha kadar yine ağladığım icin size yazamadım.anlamışınızdır 2.mikroda negatif.artık cok yıprandım yazmıştım ortopetik özürlüyüm ben iki koltuk deyneğiyle yürüyorum.vucudum cok yıprandı.gerci hayırlısı da böyleymişte diyorum ama.yinede insan üzülüyor.bazende allahım beni acaba sevmiyormu diyorum.herneyse bu ara baya sacmalarım heralde acısı gecene kadar.hepinizi öpüyorum.allah yardımcınız olsun.

ya canım yaaa gerçekten çok uzuldum bugün 1 negatif sonuç daha aldım böyle şeyleri duyunca çok umudum kırılıyo canım herşeyin hayırlısı sen rabbimden hayırlısını istemişsen rabbim bu yüzden böyle olmasını istemiştir dua et canım kendini sekma dünyanın sonu deyilki kendi sağlığından önemlimi diye düşün dualarımız seninle sende dua et bizlere bende adetimi bekliyorum bende rabbimden hayırlısını istiyorum hayırsız olcaksa rabbim hiç vermesin bana kendine ii bak canım tekrardan geçmiş olsuna.s.

arkadaşlar yaa benim kafam karışıyo bu uzun purotokol kısa protokol ne demek ben 15 gün önce öngörüşme ve muayene oldum doktorun adetinin 2 günü gel hemei ilaçlara başlıyacaz dedi ben şimdi hangi protokole giriyorum?be bide adet düzenleyici ilaç kullandığım için doktorum doğumkontrol hapı vermedi ilaçlara başlarken bu göbekten yapılan iğnelerede başlıyacakmıyım?kaç gün yapılıyo bu iğneler?kaç gün sonunda yumurta toplanıyo?bunları cevaplarsanız çok sevinirim he bide hala adetimi bekliyorum 6 gündür günümü geçiyorum ilaç kullandığım halde hala adet olamadım çok sinirleniyorum bu duruma neyse görüşürüz şekerler

akasyacım haklısın erkeğin yaşının ilerlemeside iyi değil bir yerden sonra ama çok sıkmayın kendinizi eşinde çok yaşlı sayılmaz inşallah en kısa zamanda bebişiniz olurda doya doya top oynayabilir eşin oğluşuyla...eşine maydanoz yedirmeyi ve E vitamini tabletlerini içirmeyi sakın ihmal etme...Mucizelere inan bence çünkü hamile olma ihtimalin %50 olabilirsin yani..:))

betofencim çok üzüldüm senin adına ama kendini yıpratma lütfen sakın umudunu kaybetme sakın strese sokma kendini zaten tedaviler yeteri kadar yıpratıyor insanı birde sen eziyet etme vucüduna..Allah seni sevmiyor olurmu hiç o hep yanımızda sakın ona olan inancını kaybetme...sadece bol bol dua et inşallah emeklerinin ve dualarını karşılığını alırsın ...

canım benimm..çok üzüldüm inan..hayat nekadar zor değilmi..ben anladımki bu sınavlar hiç bitmeyecek,ömür boyu sürecek.biri bitip diğeri başlıyor..neolursa olsun güçlü olup mücadeleyi bırakmıcaz herhalde.bi süre dinlen arkadaşım...sonra yılma lütfen gene dene..

Merhaba bende aranıza yeni katıldım. Bende üç kez aşılama yaptırdım. En son olarakta tüp bebek yaptırdık;ama o da olmadı.Ama pes etmedim.etmicem.o yüzden bende sizlerle konuşup dertleşmek istedim .

akadaşlar cok sağolun desteğiniz icin.evet biraz dinleneceğim.insan cok yıpranıyor.ama cok da bekleyemem yaşım ilerliyor doktor yumurtalıklarımın cok kaliteli olmadığıın söyledi.yaşımda 37.eşimin sperm ve morfoloji bozukluğu var.morfolojisi %0 ve hareket yavaşlığı .gerci bu durumda bizim işimiz zor ama ben nelere sabrettim bu güne kadar ve asla yılmadım bundada yılmıcam.sizce bu morfolojiyle nasıl olacak hic sitede rastladınızmı bu şekilde hamile kalana yazarsanız cok sevinirim.arkadaşlar yılmak yok yola devam.sizleri cok öpüyorum.allaha emanet oluna.s.

Merhaba arkadaşlar ben bütün yazılarınızı okudum ben 3,5 senelik evliyim benim eşimde sperm azlığı
var haftaya cuma adet olurum ve pazartesi tedaviye başlarım eurofertilde yaptıracağım bu arada
doktorum bana kesin olarak inanmalısın bebeğine kucağına aldığını düşün dedi ve bende kendimi motive ediyorum evet olacak bende anne olacağım önce buna inanalım ya olmazsa diye düşünmeyelim hepimiz
bence anne olmayı hak ediyorum ben sizden çok farklıyım sanırım 1.52 boyunda be tam 94 kiloyum ama ben kesin anne olacağım hemde ilk denememde sizde umutlu olun

canım maşallah..çok doğru söylüosun.beynimize olumlu komutlar vermeliyizki onun emriyle tüm hücrelerimiz ona hizmet edicek şekilde çalışsın.olumlu imajinasyonlar pozitif sonuçlar:))tabii herşey önce allahın izniyle..bol bol dua edelim sonra pozitif düşünüp kendimizi teslim edelim..bende umutluyum arkadaşım..inşallah..

Merhaba bende aranıza yeni katıldım. Bende üç kez aşılama yaptırdım. En son olarakta tüp bebek yaptırdık;ama o da olmadı.Ama pes etmedim.etmicem.o yüzden bende sizlerle konuşup dertleşmek istedim .

hoşgeldin nilodelikafaduldenyeni denemen nezaman?

teşekkürler canım daha iyiyim.calışıyorum.ben bi tv kanalının santral ve sekreterliğini yapıyorum.cumartesi izin pazar iş benim.calıştığım icin cabuk atlatıyorum burda arkadaşlarımda cok iyi sizden iyi olmasın.birde ben cok cabuk kendimi motive edebiliyorum.bu huyumuda cok seviyorum.birgün inşallah tanışma fırsatı olur hepinizle.hayatta cok sınavlardan gectim ama allahın izniyle hepsini başardım bunuda başarıcam.ve hepimiz başarmak zorundayız.allaha emanet olun.mucuk mucuk arkadaşlar.a.s.

merhaba aranıza yeni katıldım.2 aşılamam tutmadı.şubatta memorial de mikro deneyeceğiz.aranızda memorial de tedavi gören var mı?

merhaba aranıza yeni katıldım.2 aşılamam tutmadı.şubatta memorial de mikro deneyeceğiz.aranızda memorial de tedavi gören var mı?
canım eyer memoriyele karar vermişsen bence gerisini araştırma kafan çok karışır memorial iyi bi hastane diye biliyorum semra kahramanda çok iyi kendi dalında bende aynı seningibi çok sordum soruşturdum bende bahçeci kıliniği alman hastanesine karar verdim buraya karar vermemin sebebi 1 ay önce bi arkadaşın yazısını okudun ve çok etkilendin 20 yıl sonra mikroenjeksiyon yoluyla hamile kalmış 42 yaşına ve bahçecide yaptırmış bu beni çok etkilemişti birde memoriyal hakkındaki yazılarda yani topiklerde olumsuz eleştirilerde dördüm olumluda heee yanlış anlama alman hastanesi hakkındada olumsuz eleştiriler vardı ama eşimde çok araştırmış açıkçası o karar verdi ama sen gerçekten kararını vermişsen memoriale bence fazla takılma alman memorial bunların deneyyimleri ve kalitesi bence aynı tedavin hayırlı olsun tedavinin aşamalarından bize bilgi verirsen seviniriz kendine iyi bakcanıma.s.

teşekkür ederim desteğin için AKASYA.kaydirigubbakcemile5sein şu an hamilelik mi var,bebiş mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…