Kızlar gelin burada dertleşelim bir sürü forum açmayalım

kızlar bir soru sormak istiyorum ben yumurta geliştirme iğneleri aldım ve birkaç gün içindede kullanmaya başlıycam dr.ilk iğnennin dozajını biz yaıcaz dediler acaba kendi kendimize iğne yapma durumumuz varmı bide iğneler nerelerden yapılıyor paylaşırsanız sevinirim

benım bildigim canım iğneleri sen vuracaksın göbekden diye biliyorum hayırlı olsun tedavin...

kizlar bugun 3 uncu testimi yaptirdim.bugun 20 gunu 1112 cikti galiba zorlada olsa bana tutunmaya calisiyor .ilk degerim 55 bana dusuk gelmisti ve hep korku vardi icimde yavas yavas yukseliyor ve yasamak icin inatlasiyor sanki .

selam canım hayırlı olsun yükseliyormuş değerlerin inşallah öyle devam eder senin velet inatçı bak ne güzel o doğmak içinde inat eder üzülme allah yardımcın olsun

merhaba kızlar,
ben tüp bebek tedavisine başladım, bugün ilk iğnemi yaptım..ama kist de varmış bi yumurtalıkta, yarın sabah 8'de o kisti boşaltacakmış doktor.. bu işlemi daha önce yaptıran var mıydı, basit bi işlem dediler ama ağrılı bi olay mıdır, merak ediyorum.. ACİLLL..

Kızlar hepinize sevgiler.Ben de sizin gibi tüp bebek yollarından geçmiş biriyim.Allahıma şükür ilk denememde de hamile kaldım.Şuanda 27 haftalık üçüzlerime hamileyim.Size bazı önerilerde bulunmak istiyorum.Eminim aranızda bu tedavilere yıllardır uğraşıp yıpranmış arkadaşlar vardır.
Öncelikle tüp bebek merkezi seçerken size en sıcak gelen yeri seçin.
Tedavilerden yıpranmış olabilirsiniz, mutlaka psikologa gidin.ben gittim ve çok faydası oldu
kendinize güvenin, hayaller kurmaktan korkmayın,ben bol bol hayal kuruyordum bebekle ilgili,eşim çok endişeliydi, hamile kalamassam yıkılırım diye korkuyordu,eminim öyle de olurdu ama,neden üzücü bir haber almadan üzüleyim ki dedim.sürekli pozitif düşündüm.
son önerim de sakın 2 den fazla embriyo transferi yaptırmayın(özel durumu olanlar hariç).çünkü 3 kesede de kalp atışı olursa, bu kez bebeklerden birinin kalbini durdurmayı teklif ediyorlar. Ve siz de kendinizi çok çaresiz hissediyorsunuz.
Allahım yardımcınız olsun arkadaşlar.Umarım 2009 yılında tüm bebek isteyen anne adayları isteklerine kavuşur,kalbim ve dualarım sizinle.Allah kimsenin kucaını boş bırakmasın.a.s.

mehlika10 çok sevindim ilk denemende hamile kalmana ..inşallah rabbim kucagınada almayı nasip eder hayırlısıyla..inşallah dediğin gibi 2009 da tüm bebek isteyen anne adayları isteklerine kavusur AMİİNN canım

Kızlar hepinize sevgiler.Ben de sizin gibi tüp bebek yollarından geçmiş biriyim.Allahıma şükür ilk denememde de hamile kaldım.Şuanda 27 haftalık üçüzlerime hamileyim.Size bazı önerilerde bulunmak istiyorum.Eminim aranızda bu tedavilere yıllardır uğraşıp yıpranmış arkadaşlar vardır.
Tedavilerden yıpranmış olabilirsiniz, mutlaka psikologa gidin.ben gittim ve çok faydası oldu
kendinize güvenin, hayaller kurmaktan korkmayın,ben bol bol hayal kuruyordum bebekle ilgili,eşim çok endişeliydi, hamile kalamassam yıkılırım diye korkuyordu,eminim öyle de olurdu ama,neden üzücü bir haber almadan üzüleyim ki dedim.sürekli pozitif düşündüm.
son önerim de sakın 2 den fazla embriyo transferi yaptırmayın(özel durumu olanlar hariç).çünkü 3 kesede de kalp atışı olursa, bu kez bebeklerden birinin kalbini durdurmayı teklif ediyorlar. Ve siz de kendinizi çok çaresiz hissediyorsunuz.
Allahım yardımcınız olsun arkadaşlar.Umarım 2009 yılında tüm bebek isteyen anne adayları isteklerine kavuşur,kalbim ve dualarım sizinle.Allah kimsenin kucaını boş bırakmasın.a.s.

merhaba canım bende aynı durumdayım ilk transferimde başarılı olduk 4 tane transfer edilmişti yarın keselere bakılacak drum çok yüksek ihtimalle çoğul gebelik var dedi ve 2 taneden fazla tuttuysa alırız dedi bense aldırmaya kesinlikle karşıyım gelişimleri olduğu sürece aldırmayı düşünmüyorum neden böyle bişeye baş vuruyor doktorlar anlamıyorum biz yıllarca bekledik gelişimi olduğu sürece ben 10 tanede olsa aldırmazdım heralde çok kafam karışık ne yapıcam bilmiyorum

bu arada allah yardımcın olsun canım Rabbim kucağımızada almayı nasip eder inşallah

Saol canım Rabbim senin hakkında da hayırlısını nasip etsin.4 embriyo çok fazla yaa.Umarım hepsi tutunmamıştır.Çünkü hamilelikte çok zor geçiyo.Sen de mi benim gibi bilinçsizdin canım. Ben şuanki aklımla 2 den fazla transfer yaptırmazdım.Ama o an bunların bilincinde değildim.3 tane miniğimin karnımın içinde tıkış pıkış dayanmaya çalışması bile içimi acıtıyo.Umarım sandığımın aksine rahattır miniklerim.
Bana dr um ilk önce ikiz dedi.Çok sevindik.Daha sonraki kontrolde üçüz dedi ve beni karşısına alıp redüksiyon dan bahsetti.O an neler hissettiğimi tarif bile edemem.Dr un odasından çıkana kadar zor tutum kendimi. Bağıra bğıra ağladım 1 saat boyunca.bebeğimin birini öldürmeyi asla düşünmedim ama kesin düşük yaparım diye düşündüm.İnternetten araştırınca çok nadiren üçüzlerin sağlıklı bi şekilde doğduğunu öğrendim, daha da yıkıldım. Ama sonra bebeklerimle öyle bir bütün oldum ki, ben sizi asla bırakmicam ama sizde beni diye anlaşma yaptık aramızda:) İyi örnekler buldum kendime, dr um da bana destek oldu, şuana kadar üçüz doğum yapan hastalarından bahsetti.hatta biri eşimin okul arkadaşı.yani olmicak bişi deil.:CüvCüv:
canım eğer çoğul gebelikse sakın umutsuz olma, benim başlarda yaptığım gibi kendini üzme. bebeklerine ve kendine güven. Hakkında hayırısı olsun canım.

herkeze slm lar arkadaşlar. hepimiz farklı farklı düşünüyoruz biliyorum ama SERSEV79 a katılıyorum.5 yıllık evliyim 4 aşılama ve ilk mikroenjeksiyon denemem bende sabırsızlıkla 6 ocagı bekliyorum 25 aralıkta trasferim yapıldı. sonuç salı günü belli olacak inşallah iyi haberler alırız. tek bebek mi yoksa çogul gebelikmi diye soruyorlar bende hiç fark etmez diyorum çünkü öyle büyük bi hasret ve özlem çektimki 5 yıldır 1-2-3 hiç fark etmez rabbim eksikliğini göstermesin ve bu duygu yaşamak isteyen herkeze ana baba olmayı nasip etsin rabbim

herkeze slm lar arkadaşlar. hepimiz farklı farklı düşünüyoruz biliyorum ama SERSEV79 a katılıyorum.5 yıllık evliyim 4 aşılama ve ilk mikroenjeksiyon denemem bende sabırsızlıkla 6 ocagı bekliyorum 25 aralıkta trasferim yapıldı. sonuç salı günü belli olacak inşallah iyi haberler alırız. tek bebek mi yoksa çogul gebelikmi diye soruyorlar bende hiç fark etmez diyorum çünkü öyle büyük bi hasret ve özlem çektimki 5 yıldır 1-2-3 hiç fark etmez rabbim eksikliğini göstermesin ve bu duygu yaşamak isteyen herkeze ana baba olmayı nasip etsin rabbim

ALAHIM YÜZÜNE GÜLSÜN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN GÖBEĞİNE DE BEBEK VERSİN (inşallah banada versin):CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:

Allahım yüzüne gülsün inşallahta gönlüne göre göbeğine bebek versin

amin canım amin inşallah hepimizin gönlüne göre versin rabbim hakikaten hamile kalmakla korkular bitmiyomuş hergün yenisi ekleniyo inşallah hayırlı olur hepimiz için

emsalll canım Allah gönlüne göre versin. 6 Ocak haaaaa. Az kalmış.Hayırlı haberler alırsın inşallah.:emir_bebek:

amin canım amin inşallah hepimizin gönlüne göre versin rabbim hakikaten hamile kalmakla korkular bitmiyomuş hergün yenisi ekleniyo inşallah hayırlı olur hepimiz için

amin inşallah canım.eminim dedigin gibi hamile kalmakla bitmeyecek korkular, heyecanlar dualar. hepimizin hakkında hayırlı olanı versin rabbim.

emsalll canım Allah gönlüne göre versin. 6 Ocak haaaaa. Az kalmış.Hayırlı haberler alırsın inşallah.:emir_bebek:

sorma mehlika cım son 3 gün neredeyse :) ama geçermi bilmem. duygularımı anlatmam mümkün degil sevinç korku herşey bir arada. inşallah iyi haberler alırız hepimiz. rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın maddi manevi yorucu bi tedavi. çektigimiz meşakkatin mükafatını alabilmeyi umuyorum her saniye dua ediyorum aklıma geldikçe ezan seslerini duydukça boş kaldıkça dua ediyorum hepimiz için. rabbim boynumuzu bükük kucagımızı boş bırakmasın inşallah

bu arada hamişlerede dua ediyorum hayırlısı ile kucaklarına alsınlar bebişlerini diye sağlıkla sıhhatle

Saol emsalcim Allahım yanınızda olsun.Ne kadar heycanlı olduğunu tahmin edebiliyorum.Hayırlı haberler verirsin inşallah burdan herkese.

emsalll35 inşallah 6 ocakta hamile haberini alırsın canım sana tutunmuşlardır inşalllahh..rabbim inşallah dediğin gibi kimsenin kucagını boş çevirmez (amiinn))

X