Kızlar gelin burada dertleşelim bir sürü forum açmayalım

evet ben yapyırdım çok berbat çaresinibende bulamamıştım

Allah'ım bu progynex iğnesi ne yaaaa. Öldüm vurulan var mı? Oturamıyorum, yatamıyorum, ayakta duramıyorum. Bunun bir çaresini bilen var mı? Yani bu acıyı dindirmenin.
evet canım bende kulandım cok kötü sıcak suyla havlu masajı yaptım ancak öyle biraz rahat edebiliyorsun

beyaz46 kullanıcısından alıntı
Allah'ım bu progynex iğnesi ne yaaaa. Öldüm vurulan var mı? Oturamıyorum, yatamıyorum, ayakta duramıyorum. Bunun bir çaresini bilen var mı? Yani bu acıyı dindirmenin.

Canim bende 2 hafta bi igneyi vurundum hergun fakat hic yanma felan olmadi hicbisiy hissetmedim yani ben

senağlamakızlar herkese merabalar bende aranıza yeni katıldım benide alırsanız memnun olurum bende kasım ayında tüp bebek yaptırmıştım malesef hcg lerım 17.5 24 26 66 225 çıktı negatif dedıler galiba dış gebelik yaşıyormuşum bayramın ikinci günü yine kan degerıne bakılacak yine yükselmeye devam ederse galiba amelıyatla alacaklarmış çok üzgünüm hiç başına böyle bişey gelen oldumusenağlamasenağlama birazda korkuyorum yasakkelime

Merhaba Kızlar
Benim için dua edin . 19-20 si gibi sonucumu alacağım .Ilk tüp bebek denemem . Accayip tedirgin oluyorum her hareketimde , ya bebişlere zarar verdiysem ???

canım hersey tabıkı rabbımızın elınde ama yınede derdını veren allah dermanınıda vermış bene esını razı et tedavını ol gerısını allaha bırak buarada kac yıllık evlısın

Merhaba ,
Umarım eşini karşına alır konuşursun ve bu tavrından vazgeçmesini sağlayabilirsin .
Bak güzelim , ben de tüp bebek için uğraşıyorum . Tedirginliklerim var ama öyle de bir desteğim var ki yanımda , Allah hiç eksik etmesin başımdan . Eşim en büyük desteğim . Olmazsa bir daha , bir daha olmadı tekrar ,tekrar,tekrar deneriz diyor .... İnanılmaz rahatladım onun bu büyük desteği ile .Çünkü benim ne istediğim , mutlululuğum , heyecanlarım onun da aynı zamanda .
Eşinle konuşup onu ikna edebilirsen , yanında olmasını sağlayabilirsen inan ki çok mutlu olursun
Sevgiyle Kal

Merhaba, benide aranıza alır mısınız? Bende daha yeni ilk aşılama sonucumun daha yeni negatif olduğunu öğrendim.Şimdi kara kara düşünüyorum yaş 34 aşılama ile devam vakit kaybı mı olur tüp bebeğe mi devam etsek? bu bebeler yapınca hemen oluyo sanmıştık halbuki yıllarca ne safmışısız

hoşgeldin nevra benim sana tavsiyem hiç aşılamayla vakit kaybetme umutlarında boşa gidiyo zamanında gerçi ben geçen ay tüp bebek denedim maalesef dış gebelik oluştu şimdide onu ortadan kaldırmak için uğraşıyoruz önce tutunsun derken şimdi düşsün oldu senın moralini bozmak için söylemedim yanlış anlamabende şu an çok üzgünüm allah hepimize sabır versin yardım etsin sana bol şans canıma.s.a.s.

nevra canım hem sen galiba istanbuldasın imkanın daha fazla tedavi süreci zaten çok stresli oluyo bide sonuç kötü olunca insan çok üzülüyo aşılama bende denemiştim 2 kere ne kadar yüksek şans verılmede insan ümitle beklıyo olmayıncada üzülüyo durumun müsaitse bence vakit kaybetme bende 6 yıllık evliyim bebek yapmak işininde bu kadar zor oldunu bilmiyodum:roflol: hayat öğretti valla sana tekrar bol şans canımkaydirigubbakcemile5

canım yüce rabbim ol deyince neler olmazki.. ama birazcıkda gayret senin elinde eşini ikna et ve yola devamm.. bakarsın yüce rabbimin bir mucizesi olur .. bellimi olurr.. benimde yumurtalarım genelde 1 yada 2 çıkıyor ..amaa pes etmedim sonuna kadar gitmeyi düşünüyorumm..canım sana tavsiyem pes etme .. mücadele etta.s.

selamlarlar herkese ben 2 yıllık evliyim 1.-2 ay önce birkaç kez yazmıştım buraya.. eşimin sperm sayısı maalesef çok az ve hareketsiz ilk denememizi alman hastanesinde yaptırdık. eşim tese ameliyatı oldu bulunan spermlerle dölleme oldu 2 tane 1.sınıf embriyo 1 tane de orta kalite embr. transfer ettiler ama maalesef hiçbirisi tutmadı.. doktorum burçak erzikti.. ilk denemede tüm imkanları zorlayarak iyi bir yerde denemek istedik ama maalesef olmadı.. nedeni konusunda da pek bir şey söyleyemediler.. ailemizin durumdan haberi yok eşimde bu konuda çok fazla araştırıcı bir tutum sergilemiyor.. ne yapacağımı bilemiyorum.. şubat ya da martta yeniden denemek istiyoruz ama nereye ya da hangi doktora gideceğime henüz karar veremedim.. hastaneyi değiştirmek istemiyorum sonuçta bu bir ekip işi ama doktorum konusunda düşüncelerim netleşmedi.. ikinciyi de burçak hanımla yapıp yapmamama konusunda tereddütteyim.. siz ne önerirsiniz.. ayrıca aynı durumda olan birileri varsa bildiği birşeyler varsa benimle paylaşabilir mi.. çok teşekkürler şimdiden.. sevgiler..

slm herkese....
bende bır samanlartedavıyle hmıle klmaya calısıordum...dr um tup bebege kadar gıden tedavı yolu soylemişti.ilk olarak hap ve yumurta catlatma iğnesini kullandık yaklasık 5 ay boyunca..1 ay sonra rahım fılmı cektırıp ıkıncı asamaya gececektık artık catlatmadan umıdımız kesılmıştiii....sonra dr um bulundugum yerden gıttı...ve biz esimle tedavıyı bıraktık...tabıkı korunmayıda nasıl olsa tutmuyo,tedavı gerekıo dedık.işimizden dolayı kış gelsın izmirde tedavıye baslayalım dedık.ve 6 ay da hiç korunmadan gectii....kış geldı izmir ege den randevu alaım sugun mu bu gun mu derken...bı baktım ki hamileyim...ŞŞŞOOKKK oldum kıslar....sasırdık,surprız bı sekılde geldi bize oglumuz...ve suan hamileyim,tek dileğim sag salım kucağıma alabılmek onu hayırlısıyla...Rabbım herkese nasıp etsın..yasadıklarımı anlatmak sızle paylasmak ıstedımmm...bı umut...umudumun bıttıği yerde geldı bana bebeğim....surprız yaptı..darısı sızlerın basına....Rabbim gonlunuze gore versinnnn...we hergun dua edıyorum,herkese bu duyguyu nasıp etsınn,kimsenın sewıncını kursagında bırakmasın Rabbimmm.......:Saruboceq:

süper canım ya allah analı babalı büyütür inşallah darısı bizimde başımıza benimde 10 gün içinde belli olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…