Kızlar gelin burada dertleşelim bir sürü forum açmayalım

evet öyle canim, gercekten tanimadigin insanlardan daha cok destek, moral, ve anlayis görürsün.
dünyanin hali bu malesef, bizler icin icin aglarken, baskalari konumuzu kendilerine dedikodu, veya eglence olarak kullaniyorlar......senağlama
ama yüce ALLAH herseyi görüyor, elbette bizlerde dua`larimizla birlikte lerimize kavusacagiz, insallah......

unutmaki,
gülümsemedigin her gün, kayip olmus bir gündür........

salı günü aşılamam olcak kızlar 3 gün kaldı.dualarınızı bekliyorum.rabbim cümlemizi bebişlerine sağ salim kavuştursun

@ arzuhalim

canim insallah bu sefer hamile kalirsin ve bebegine kavusursun.......
ALLAH dualarimizi kabul etsin insallah.

persembe günü kantestim negativ cikti :-( :-( :-(
artik biraz kendime zaman vermek istiyorum, psikolojim iyice bozuldu, üstelik tedavi sürecimde nerden baksan 20 kilodan fazla aldim, öncelikle bu kilolarimi tekrar bir atmam gerekiyor, sonrasinda, belki sene sonuna dogru tekrar bir deneme yapariz, ancak bu sefer, spermi direk yumurtaya isleme yöntemi ile yapmayi düsünüyoruz, insallah olur.

hepimize Rabbim hayirli saglikli güzel güzel bebekler versin, amin.

sevgilerimle.....

çok teşekkür ederim güzel duan için.rabbim sana da en kısa zamanda anne olmayı tattırsın.ne kadar zor olduğunu en iyi biz biliriz değil mi.am sen tüp bebek denedin ve dinlenme dönemindesin.mikro daha yüksek bir ihtimaldir herhalde.bakarsın hiç onlara gerek kalmadan hamilesin.öyle büyük ki rabbim en umutsuz zamanında bi bakmışsın yüzünde güller açmış.
dua etmekten başka elimizden hiç bi şey gelmez.selatı tefriciyeyi oku bol bol arkadaşım
ben faydasını gördüm her yönden.bir ara bırakmıştım okumayı.bir ara forumda bu konu açıldı.ben yeniden okumaya başladım ve inan bana o günden beri işlerim açıldı.bu bebek için böyleçrızkı artıyor insanın.ve insan bunu inanarak yaparsa daha bile güzel olur.
bol bol dua et.duanın başı ve sonunda selavat getir.çünkü alahu teala selavatı şerifeleri kabul edermiş ve arada edilen duayıda kaul edermiş.duanın kabulü bazen hemen olur bazen geç olur bazen de ahirete kalır biz rabbimden bu dünyada istiyoruz.eğer kabul ederse ne mutlu bize.ama vermezse de rabbimin bir bildiği vardır.o ne eylerse güzel eyler.ahirette alırız mükafatımızı.yeterki biz isyan etmeyelim.bu sınavı başarıyla geçelim.ama ben bütün kalbimle inanıyorum.meleklerimiz bir gün gelecek.bu sıkıntılarımız inşallah günahlarımıza keffaret olur temiz kslbimizle ettiğimiz dualarımız daha makbul olur inşallah.
senin kalbini ferahlatacak olan nedir sen biliyorsun.bu içinden gelen sesle sana hissettirilir.o sesi dinle.inan bir gün müjden gelecek

:çok üzgünüm::çok üzgünüm: kızlar rahat olun benimde sorunum aynı açıkalanmayan fertilite 2 kez aşılama oldum olmadı 3.olucam bakalım nolucak sabırlı olmaktan dua etmekten rabbimin emrine itaaten başka elimizden bi şey gelmez bekleyip görücezzzz :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

@ arzuhalim

canim cok sagol dualarin icin, ALLAH hepimizin gönlüne göre versin.....
"selatı tefriciye" hangi sure?? baktim ama bulamadim.
RABBIM ne eylerse güzel eyler, cok sükür ki müslümaniz, isyan etmiyoruz, herseyin ALLAH`tan geldigini biliyoruz!! dünya dualar üzerine duruyor zaten.....
insallah sali günü asilaman iyi gecer, ve hamile kalir bebegine kavusursun canim.....

sevgilerimle.....

canim, insallah 3.asilanmanda hamile kalir, sende bebegine kavusursun.....
ALLAH sevdigi kuluna istedigini hemen vermezmis, dualarini beklermis.....
bizler dua edelim, elimizden gelenide yapalim, ama dualarimizi eksik etmeyelim, hepimize dua edelim, bütün isteyenlere ALLAH hayirli saglikli, nur topu gibi evlatlar versin insallah...amin....

merhaba arkadaşlar. ben yeni katıldım aranıza ve aynı sizler gibi annelik hasreti çekiyorum uzun zamandır. Ama dua edip umutlu olmaktan başka çaremiz yok. Ben hepimizin yüzünün güleceğine inanıyorum. Bizler bebişlerimizin kıymetini daha iyi anlayacağız bence. Bu sıkıntılar o nedenle çekiliyor.:teselli:

selam hepinize
aramızda kimse aslında bu yaşadıklarımızı yaşamağı düşünmemişti başına gelmeden .Annelik duygusu yaşamak, bir bebeğe can vermek aşkın bir bebekle hayata devam etmesi hepimizin gönlünde yaşamak istediği bu idi.fakat seçme şansımız yoktu ,lakin rabbimin yazdığı bir alın yazğımız var.Başa gelen geçikiyor.Bu yol sabır ,çaba çok zor bir yol,umutlacağız kimi zaman ,dikenler batacak kanayacak yaralarımız bazen ,sonra yola devam edeceğiz.kimse analyamayacak bizi bazen eşimizin, çevremizin sözleri bir hançer gibi saplanacak yüreğimizin tam ortasına acıdan kıvranacağız zevk alacaklar ,mutlu olacaklar bazı kötü insanlar.Göz yaşlarımız olacak seller gibi ,yeniden ve yeniden ayağa kalkıp arayacağız bebeğimizi tedavilerde .Gerçeği değiştirmek mümkün değil ama biz istemedik böyle bir arayışta olmayı.
Başaranlar var aramızda , başaracaklar yine aramızda yorulanlar ,hayata küsenler tam sevinirken üzülenler .......
bizi bizden başak kimse analmıyor alınan negativ sonuçlarda ,kalbimizde hissediyoruz bizde o üzüntüğü , çok seviniyoruz hamiş haberlerini alınca umut oluyor destek olup tetikliyor bizi.

bu zamanlarda gececek biliyorum ama VAZGEÇMİYECEĞİZ ASLA...LÜTFEN SİZDE VAZGEÇMEYİN CANIM ARKADAŞLARIM ..........

:smiley-cool:

Merhaba arkadasim
Sen neler yapiyorsun
Uzun zamandir sana rastlayamiyorum.Neler yapiyorsun.Ben haziranda baslayacagim insallah.Simdilik vitamin ve burun spreyine basladim.Bir yandan da diet ve spora devam ediyorum.1 Marttan beri toplam 13 kilo verdim.Insallah hersey yolunda gider ve bu sefer amacimiza ulasiriz bebegimize kavusuruz.

ben mayıs başı başladım yumurtalar toplantı bugün yada pazar transfer olacak .herşey yolunda gitti.İyiyim düşük doz kullandılar bu sefer beni yormadı.12 yumurta toplandı 10 kaliteliymiş.10 da döllenmiş şimdi bekliyorum.

Selam arkadasim
Herseyin iyi gitmesine cok sevindim.Gelismelerden birbirimizi haberdar edelim.Bu sefer insallah olacak
selamlar

aktuel başarılar hayırlı haberlerinizi bekliyoruz

arkadaslar bende araniza yeni katiliyorum bende sizlerle ayni sorunlari yasiyorum.Dilerim Allahtan rabim hepimizin kucagini doldursun

Arkadaşlar ne olursa olsun umudunuzu kaybetmeyin.Ben ilk oğluma 7 yıllık bir tedavi sürecinden sonra mikro ile kavuştum.Ve şimdi ikincisine kendiliğinden hamile kaldım.Siz umudunuzu kaybetmeyin ve mücadelenize devam edin.Bir gün mutlaka meleklerinize kavuşacaksınız tüm kalbimle inanıyorum.Hepiinize sevgiler.

Ayyy inşallah hayırlısı olur arkadaşım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…