Kızlar gelin burada dertleşelim bir sürü forum açmayalım

kızlar bugün buraya ilk ve son yazan bem olucam galiba herkese bu zorlu yolda sabır ve başarılar dilerim umarım bebişlerimiz kucaklarımızı dolduruverir

bi arkadaşım da yarın transferi olaca k hadiii hayırlısııııı şimdi günler geçmek bilmez oniki gün yaaaaa

iyigünler hanimlar sizlere bir sorum olacakti.Su keci boynuzu hakkinda bir bilginiz varmi.Esinde problem olanlar bununla iyi sonuc aldigini okumustum ama nasil uygulandigini (yapildigini)bilmiyorum.Aranizda bilgisi olan varmi cevaplarsaniz cok sevinirim.ALLAH yardimcimiz olsun.

meraba keçiboynuzu kürünü tavsiye ediyorlar ib raçaın sitesinde bunla ilgili bilgiler var ama dikkat etmekde gerekiyor sonuç da alınıyor benim eşim kullandı malesef bıramakk zorunda kaldı çünkü karacıger enzimlerini yükseltti tabi herkeste olacak dıye bi şeyy yok ama sık sık kendini yoklasın c vıtamini ve e vitamini daha çok tavsıye ediliyor başarılarrrr

yanlış yazmışım ibrahim saraç sitesinde güzel bilgiler var kıtabıda var çok istersen sana hazırlanışını yazarımmm

arkadaşlar yinede sizlerin umudu var ya benimgibi olsaydınız yani erken menepozla karşılaşıp doktorunuzda artık çocuğun olmaz deseydi ama yinede içimde hep bir ümit besliyorum allahım isterse verecek diyorum

arkadaşlar yinede sizlerin umudu var ya benimgibi olsaydınız yani erken menepozla karşılaşıp doktorunuzda artık çocuğun olmaz deseydi ama yinede içimde hep bir ümit besliyorum allahım isterse verecek diyorum

nasıl yani erkek menopozu nedir yaaa
eşin kaç yaşındaşutarafagitti

allah sana yardım etsin canım ama asla ümitsiz olma nerden neyin geleceğini asla bilemeyiz inş sende sevineceksin

Merhaba arkadaslar
Birsey soracagim.Ben uc defa mikro yaptirdim ve hepsi ilk gunden negatif oldu.Istanbul da boyle problem yasayan insanlara memorial gibi merkezlerde ornegin farkli bir uygulama yapiliyor mu yoksa ayni sekilde devam mi edilioyr islem sirasina.Benim embriyolar 8 hucreliyken konuluyor ama sanirim icerde bolunme duruyormus.Simdi bende de su oldu.Yap yap yine ayni sonuc olunca insan neden yaptirayim ki yaptir yaptir gene ayni diyor.Arkadaslar bu isler maddi manevi cooook zor siz de biliyorsunuz.Millet tatil plani yaparken ben bu sicak ta evde oturup tedavi borclarimi dusunuyorum elde avúcta bisey de yok bekle ki uc ay gecsin sonra uc ay sonra yine ayni bu artik beni yildirdi kolay degil 3 negatif sonuc.I.kalite embriyo cok guzel rahim kalinligi cok guzel tahlil gunu git yine husran yine husran insanin yuregi bir yere kadar dayanir.Lutfen bana yardim edin depresyondayiiiiiiim.En son sonucu cuma aldim.Aglamiyorum zirlamiyorum ama ben ne yapabilirim artikla yatip kalkiyorum.

selamm üzüldüm canım ama belkıde zamanı değıldi inş bi sonrakı tutar benim bi arkadaşımın 4. de tuttu bilinmez ki cok zorrr haklısınn elbett hayırlısı inş ama bazı merkezlerde farklı işlemlerde yapilabiliyorr iyi merkez araştır ve doktorla konuşşşş iyice iyi gecelerrrrr

mrb.arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.aynı dertten muzdaribim allah yardımcımız olsun.

sara nur süt rezevlarin nasıl, bebek emiyormu güzel malum havalar sıcak, şu lohusa şerbeti faydalımı .?

canım ben lohusa şerbeti hiç içmedim boyuna kayısı suyu ve rezene çayı içiyorum şükürle rolsun maaşallah ki iyi ilk zaman zorlanıyordum ama şimdi iyi canımcım

canım ben lohusa şerbeti hiç içmedim boyuna kayısı suyu ve rezene çayı içiyorum şükürle rolsun maaşallah ki iyi ilk zaman zorlanıyordum ama şimdi iyi canımcım

saranur nasılsın canım güzeller güzeli prensesin nasıl,ne güzel bir manzarasınızdır siz analı kızlı seyrinize doyum olmaz,sağlıkla ve sıhhatle büyüt yavrunu hayırlı evlat olsun tüm evrene inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…